Pubg Mobile Grafik, Çözünürlük, Ping Sorunu Düzeltme ve Tavsiye Ayarları

Pubg Mobile Tavsiye Ayarları

Pubg Mobile Grafik, Çözünürlük, Ping Sorunu Düzeltme ve Tavsiye Ayarları (2019)

PUBG Mobile, mobil platformlarda en hızlı büyüyen oyunlardan biri haline geldi. Fortnite ile en iyi Battle Royale akıllı telefon oyunu oldu. Çoğu oyuncu oyuna diğer sıradan bir cep telefonu oyunu gibi baksa da. Güçlü PC’ler, özellikle PC veya Xbox One versiyonunu oynamış olanlar, rekabetçi bir şekilde oynamak için buradadır. Pubg Mobile Grafik, Çözünürlük ve telefonunuzda mümkün olan en iyi performansı elde etmek için önerilen ayarlarımız.

 

PUBG Mobile Grafik Önerilen Ayarlar

Rekabetçi bir şekilde oynamak için, mümkün olan en iyi kare hızına, kare zamanına ve netliğine ihtiyacınız var. Aşağıda istenen performansı elde etmeniz için gereken adımları açıkladık.

grafik

Not: Başlamadan önce, bir Android dosya sistemi yapılandırması olacağını ve UserCustom.ini dosyasını değiştirmek için üçüncü taraf bir uygulamanın kullanılacağını bildirmeliyiz. Bu nedenle, sadece UserCustom.ini dosyasını yedekleyin ve bu değişikliklerden emin iseniz, devam edin.

  • 1- ES Explorer’ı indirin bu yolu takip edin: SD kart> Android> Veri> com.tencent.ig> Dosyalar> UE4Games> Shadow Tracker> Shadow-Tracker-> Saved> Config> Android> UserCustom.ini
  • Bir şeyler ters giderse, geçerli UserCustom.ini dosyasının güvenli bir klasörde yedeğini alın.
  • Custom.ini dosyasını buradan indirin.
  • Yeni dosyayı bu yola yapıştırın: SD kart> Android> Veri> com.tencent.ig> Dosyalar> UE4Games> Shadow Tracker> Shadow Tracker -> Saved> Config> Android.
  • ES Explorer’dan çıkın.
  • PUBG’yi başlatın ve Ayarlar’a ve ardından Grafiklere gidin.
  • Grafiklere girdikten sonra, Kare hızını YÜKSEK, Grafik Kalitesini Ultra HD’ye ve Stil’i Gerçekçi olarak ayarlayın.

stil

Bu da PUBG Mobile Grafik için geçerli. Bu, çoğu düşük seviye Android telefona önemli ölçüde yardımcı olacak ve performansı artıracak.

 

Daha İyi Ping Oranı

PUBG Mobile’da daha iyi Ping Hızı elde etmek için, aşağıda belirtilen adımları izleyin.

  • PUBG’yi başlatın ve oturum açtığınızdan emin olun.
  • Giriş ekranında, ekranın üst kısmındaki Sever seçeneğine gidin ve Avrupa veya Asya’yı seçin. Her ikisi de bu sunucular yakın zamanda eklendiklerinden önemli ölçüde daha iyi ping oranı sağlar.

harita

PUBG Mobile Grafik ayarlarını geliştirmek ve daha iyi performans, görseller ve ping elde etmek için yapmanız gereken tek şey bu.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *