SpeedFan İndir – PC sıcaklığı Fan hızı kontrol Programı

SpeedFan 4.52

SpeedFan yüklendikten sonra CPU sıcaklığını, fan hızını, sistem voltajlarını, sabit sürücü durumunu ve daha fazlasını izleyebilirsiniz.

PC veya Dizüstü bilgisayar kullanıcıları her zaman sistem donanımlarını izleyen basit ve etkili bir yazılım arayışındadırlar.

Önceden kullanıcılar için tasarlanmış ücretsiz bir sistem izleme programıdır.

Speedfan, sisteminizin önemli istatistiklerinin üstünde kalmanıza yardımcı olur ve kullanıcıların sorunları gidermesine ve sistem donanımında ayarlama yapmasına olanak tanır.

Bu ücretsiz sistem teşhis programı PC’nizin performansını yakından takip ediyor.

SpeedFan 4.52

SpeedFan 4.52

Platform: Windows 10, 8, 7, XP, Vista, Windows 2000 ve 2003

Downloadspeedfan452.exe

Basit bir fan denetleyici programı, izleme uygulaması. Kullanıcının ana ekrandaki sekmeleri kullanarak hareket edebilmesi için daha az sistem kaynağı temiz arayüzle alır.

Bu program ayrıca, kullanıcıların PC sıcaklığı, voltajı ve fan hızı değiştiğinde değerin nasıl değiştiğini gösteren. Grafikler ve grafikler oluşturmalarına da olanak tanır. PC’nizin aşırı ısınma hızı fan uygulaması nedeniyle hatalı davrandığını düşünen kullanıcılar için çok yardımcı olabilir.

Aynı zamanda bir CPU hız fan kontrol yazılımıdır ve özellikle overclock için indirmeniz gerekir. Hız fanı sadece sisteminizin sıcaklığını kontrol etmekle kalmaz. Aynı zamanda PC’nizi kolayca overclock etmenizi sağlar ve fan hızını aşırı ısınmayacak şekilde ayarlayın.

Bu fan hız kontrol yazılımı ile fan hızını kolayca artırabilir veya azaltabilirsiniz. Normalde 60 ayarlaması gereken maksimum hızdır.

 

SpeedFan Temel Özellikleri

Kullanıcı herhangi bir eylemde bulunduğunda varsayılan olarak bir dizi iyi uyarı sunuyor. Bu özellik, daha az gelişmiş kullanıcıları, programın içinde dolaşmanın tehlikelerine karşı uyarır.

  • Arayüzü temizleme
  • Doğru bilgi sağlama
  • Sistem yazılımı
  • Her iki değerde de sıcaklığı ölçümü
  • Sistem fan hızını manuel olarak kontrol etme
  • Kullanımı ücretsiz

Hız fanı, sisteminizin çeşitli yönlerini doğru bilgileri göstererek izleyebilen ücretsiz, hafif, hatasız bir yardımcı programdır.

Hem yeni başlayanlar hem de ileri kullanıcılar için yararlı bir araçtır. Yeni başlayanlar, PC sağlığını kontrol etmek ve fan hızını kontrol etmek için bu programı kullanabilirler; daha gelişmiş kullanıcılar ise SpeedFan’ın sağladığı sorun giderme ve performans izleme özelliklerinden yararlanabilir.

Yine de, yeni başlayanlar PC’lerine zarar verebileceğinden, sadece deneyimli kullanıcılar SpeedFan programını kullanmalıdır.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *