IObit Malware Fighter İndir – Zararlı Yazılım Temizleme

IObit Malware Fighter Zararlı Yazılım Temizleme

IObit Malware Fighter, bilgisayarınız için bir antispyware şeklinde bir koruma programıdır.

Bu kategorideki herhangi bir uygulama gibi, bilgisayarınızı bu tür bir sanal tehditten kurtarmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır. İnternetin mevcut durumunda, bunun gibi bir araç bilgisayarınız için önemlidir.

Program, makinenize casus yazılımlara karşı koruma (gerçek zamanlı koruma dahil) sağlar. Bir kez kurulduktan ve aktif olduktan sonra.

DownloadIObit-Malware-Fighter-Setup.exe

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

 

Uygulama Sistem Tepsisinde (systray) bir simge olarak kalır ve ona erişmek için, sadece bir tıklama gerekir. Araç, kolay görüntüleme için işlevlerini tek bir pencereden kullanıcı dostu ve zengin özellikli bir arayüzle görüntüler.

Programın arayüzü çok iyi organize edilmiş, özellikleri daha kolay konum için sekmelerde ayırarak. Bunlardan ilki, Genel Bakış, sistem durumunun kısa bir özetini gösterir: Son tarama tarihi, gerçek zamanlı koruma verileri ve etkin korumalar.

IObit Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Burada, etkinleştirilmiş araçların verilerini görüntüleyebilir ve isterseniz, bazılarını devre dışı bırakabilir (veya etkinleştirebilirsiniz). IObit Malware Fighter Ayrıca, en son veritabanı güncellemesi, tarama ve karşılaşılan toplam kötü amaçlı yazılım ve tehdit hakkında ayrıntılar da vardır.

 

IObit Malware Fighter Kullanımı

İkinci sekme, Tarama, mevcut olabilecek olası casus yazılımlar için bilgisayarınızı taramaktan sorumludur. Üç tür tarama mevcuttur: Akıllı tarama, Tam tarama ve Özel tarama.görünüm Akıllı Tarama tipi tarama, bilgisayarın yalnızca en kritik alanlarını tararken kısa bir süre alır. Bu hızlı bir kontrolün karşılığı olurdu. Tam Tarama tam bir taramadır. Program, enfeksiyonlar için makinenin tüm alanlarında araştırma yapar.

Tam Tarama Ekran görüntüsü

Tam Tarama Ekran görüntüsü

Bu tür tarama, sabit sürücünüzün boyutuna ve bilgisayarınızdaki dosya miktarına bağlı olarak makul bir süre alabilir. Özel tarama, sistemin belirli bölümlerinde bir aramadır.

İçinde, antivirüs tarafından hangi klasörlerin ve alanların taranacağını tanımlayan sizsiniz ve bunu yapmak için alternatifi seçtikten sonra siteleri seçmelisiniz.

Kontrollerden birini seçmek için, istenilen seçenek içinde Tara düğmesine tıklamanız yeterlidir. Hangisi seçilirse seçilsin. (Özel tarama hariç, ilk önce neyin kontrol edileceğini seçmeniz gerekir). Program hemen görüntülenen ilerleme çubuğu üzerinden izlenebilen işlemi başlatır.

Taramanın sonunda bir mesaj işlemin başarısını bildirir. Herhangi bir tehditle karşılaştıysa, listelenen bilgilerle yeni bir pencere açılır. Düzeltmek için, istediğiniz girişi seçip Onar’ı tıklayın. Bu tamamlandığında, sonuç program penceresinde görünür.

Üçüncü sekme Protect, gerçek zamanlı koruma alternatiflerinin bakımından sorumludur. İçinde, devletin (aktif veya inaktif) gerçekleştirdiği faaliyetlerin her birinin bilgileridir. Ayrıca, herhangi bir öğeyi tıklayarak devre dışı bırakmak veya etkinleştirmek mümkündür.

Dördüncü sekme Cloud, bu teknolojiyle analiz edilebilmesi için bulutlara bir dosya yüklemenizi sağlar.

 

Yenilikler

  • Criptomoedas madenciliğini engellemek ve bu tür uygulamalardan kaynaklanan yüksek CPU kullanımını önlemek için Navigasyon ve Reklam Kaldırma Koruması ile anti-madenciliği destekler.
  • Tarama motoru daha hızlı tarama ve tehditlerin daha iyi tespit edilmesi ve kaldırılması için optimize edilmiştir.
  • DllKit PRO, Alpha Shopper ve RadioRage dahil olmak üzere son tehditleri kaldırmak için genişletilmiş veritabanı.
  • Bilinen tüm hatalar düzeltildi.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,