Instagram mavi tik nasıl alınır – Instagram hesap doğrulatma

Instagram mavi tik alma nasıl yapılır

Birçok kişi instagramda hesap doğrulatmak istiyor. Ancak instagram mavi tik’e nasıl geçeceğini bilmiyor.

Bazıları Instagram mavi tik onay rozeti almak için instagramda milyonlarca takipçiye ihtiyacı olduğunu düşünüyor.

Gerçek şu ki, instagram mavi tik elde etmek için yünbinlerce takipçiye ihtiyacınız yok. Bazı instagram hasapları milyonlarca takipçiye sahip ama instagram mavi tik alamıyor. Bazı hesaplar 25 bine yakın takipçiye sahip olduğu halde instagram hesaplarını doğrulayabilir.

fark

Doğrulanmış instagram hesabı veya instagram mavi tik elde etmek, instagram tarafından resmen onaylandığınız anlamına gelir.

Burada size, çok daha az takipçisi olanların instagramda neden doğrulandığını. Ve neden milyonlarca takipçisi olan kişilerin doğrulanmadığı konusundaki gerçek senaryoyu. Ve instagramda nasıl doğrulanacağınızı veya instagramda mavi tik onayın nasıl alınacağını da göstereceğiz.

Instagramda yüzbinlerce takipçiye ihtiyacınız yoksa. Instagram hesabını doğrulayabilir ve Instagram üzerinde mavi onay alabilirsiniz.

Tüm bu süreç, hesaplamanız gereken bazı koşulları gerektirir. Tüm koşulların yerine getirilmesi durumunda, bir veya iki hafta içinde instagramda doğrulanırsınız.

 

Instagram hesabınızı doğrulayın

Şimdi instagram hesabını doğrulamak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Instagram hesabınızı doğrulayıp doğrulayamayacağınızı görmek için takip edebileceğiniz bazı adımlar vardır. Her şeyden önce “instagram algoritmasının” instagram tarafından. Kendiliğinden verilen herkese uygun olup olmadığına karar vermek için nasıl çalıştığını açıklayacağız.

Instagram algoritması önce profilinizi kontrol eder, ne kadar takipçiniz olduğunu kontrol etmez. Ancak profilinizin sahip olduğu her şeyi kontrol eder.

 • Eski yayınınızda son gönderiminizde ne kadar beğeni yaptığınızı kontrol eder.
 • Videolarınızda ne kadar görüntülemenizin instagrama yüklendiğini kontrol eder.
 • İnsanlardan ne kadar hikaye görüntü aldığınızı kontrol eder ve bu en önemli kısımdır.
 • Ayrıca, instagramdaki etkinliğinizi ve ne kadar gönderi yüklediğinizi kontrol eder.
 • Son olarak Social Blade‘de verilen gibi profilinizi kontrol eder.

Şimdi bu çok önemli bir bölüm ve hepsi instagramdaki popülaritenizi anlatıyor. Eğer popülerseniz o zaman çok daha az takipçiniz olsa bile instagramda kolayca doğrulanabilirsiniz.

Ancak eğer popüler değilseniz, o zaman instagramda doğrulanamazsınız. Şimdi instagram üzerinde doğrulanıp doğrulanamayacağınızı öğrenmek için. Neler yapabileceğinizi ve bunun için Social Blade’de instagram profilinizi kontrol etmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz.

Her şeyden önce Social Blade‘e gidin ve instagram profilini seçin. Daha sonra instagram kullanıcı adınızı girin ve instagram ile ilgili verileri görebilirsiniz.

 

Diğer yöntem Mavi tik talep etmek

 • Ayarlar sayfasına giriş yapın.
 • “Destek” bölümünde yer alan “Sorun bildir” e tıklayın.
 • Açılan ekranda “Görüş bildir” kısmını seçin.
 • görüş bildirYukarıda görünen + ya tıklayın ve “Ekran Görüntüsü Al” ı seçin.
 • Ekran görüntüsü için Profilinize dönüş yapın ve aşağıda sağ tarafta bulunan “Çek” e tıklayın.
 • “Neyi Geliştirmemizi istersin” bölümüne ingilizce Mavi tik başvurusu yazın.
 • Bu işlemden sonra 2 veya 4  hafta içinde profiliniz uygun görülürse hesabınız onaylanır.

 

Uyarı!

Birçok kişi, herhangi bir şirkete para vererek Instagram hesabını doğrulayacağını düşünüyor. Bunun gerçek olma ihtimali 0 (sıfır)’dır. Hiç kimse, instgaram haricinde hesabınızı doğrulayamaz.

Ayrıca takipçi satın alırsanız, instagram bunu kolayca algılayabilir ve daha sonra instagramda doğrulanamazsınız.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,