En iyi Laptop Markası Hangisi – Markaların Bilgisi

En iyi Laptop Markası Hangisi

Dünyanın En iyi laptop markası hangisi bilmek istermisiniz?

Öğrenciler, işadamları, oyun meraklıları ve dizüstü bilgisayarlara ihtiyaç duyan düzenli kullanıcılar için. Dünyanın en iyi laptop markası hangisi olduğunu bilmeniz için bir liste oluşturduk.

Modern dizüstü bilgisayarlar daha hızlı bellek, verimli işlemciler ve daha yüksek depolama kapasiteleriyle donatıldığından. Tüm ünlü ve en iyi laptop markası ilişkili yepyeni özellikler oldukça fazla. Bu nedenle, çoğu öğrenci ve işletme uzmanı, ihtiyaçlarını karşılayan en iyi laptop markası arasından seçim yapmaya yöneliyor.

Bu nedenle:

  • Marka adlarına
  • Yapı kalitesine
  • Performansa
  • Özelliklerine

Ödeyeceğiniz paranın karşılığına ve gerekli diğer birçok faktöre göre sıralanan. En iyi laptop markası listesine sahibiz.

 

Lenovo

Lenovo, Çin’in en büyük bilgisayar üreticisi olduğu biliniyor.

Lenovo’nun orijinal adı Legend Holding dir. 2004 yılında Legend Holding’ten Lenovo’ya ismini değiştirdiler. 1981 yılında Bilgisayar endüstrisini icat eden IBM’in eski Kişisel Bilgisayar Bölümü’nü satın aldılar.

Lenovo dizüstü bilgisayarlarının tasarımları Gri veya Koyu ve Nondescript olma eğilimindedir. Belirli bir Stilleri yok, ancak güçlü bir yapı kalitesiyle geliyorlar. Kaliteli bileşenler ve donanımlarla ünlüdürler. Dizüstü bilgisayarları güvenilirdir ve daha uzun bir süre dayanır. Sağlam bir dizüstü bilgisayar gerektiren durumlarda, önce Lenovo markasını tercih ediliyor.

 

Önerilen Model: Lenovo ThinkPad x1 Yoga

 

HP Hewlett-Packard

Hewlett-Packard olarak da bilinen HP, dizüstü bilgisayarlarda en çok tanınan ve değerli markalardan biridir. Dizüstü bilgisayarı, işlevselliği ve stili dengeli şekilde bir araya getirerek. Tüketicilere ve ofis kullanıcılarına göre daha yüksek sıralarda yer alıyorlar.

Dizüstü bilgisayarları çoğunlukla ev kullanıcıları, ofis kullanıcıları ve öğrenciler gibi. Geniş bir tüketici kitlesine yöneliktir. Bu yüzden en iyi laptop markası listemizde 2. sırada yer almaktadır.

Önerilen Model: HP Spectre x360

 

Dell

Eğer gerçek bir Windows hayranıysanız ve inanılmaz bir performansa sahip olan. Satış sonrası hizmetlerin kalitesini sağlayan mükemmel bir dizüstü bilgisayar markası istiyorsanız. Dell herşeyden önce gelir.

Dell, farklı fiyat aralıklarında kitleler için dizüstü bilgisayar tasarlayan tanınmış bir markadır. Harcadığınız paraya en uygun dizüstü bilgisayar markalarını arıyorsanız Dell markasını tercih edin.

Önerilen Model: Dell XPS 13 9360

 

Asus

ASUS, yüksek kaliteli bileşenleri ile tanınır. Satın alınabilirlik söz konusu olduğunda en iyi laptop markası konumunda dır. Dizüstü bilgisayarları 300 ila 2399$ arasında değişen farklı fiyatlarda ve yüksek kaliteli modeller premium kullanıcılara yöneliktir.

Tasarımları sağlam ve oldukça basittir. Böylece en iyi dizüstü bilgisayar markalarımız listesinde 4. sırada yer alır.

Önerilen Model: Asus ZenBook UX330

 

Apple

Apple, en iyi dizüstü bilgisayar markaları söz konusu olduğunda, hepsi arasında en önde yer alıyor. Esas olarak birçok endüstriyi kendi ürünleriyle değiştirdiler.

Apple dizüstü bilgisayarları kalitesiyle ünlüdür ve özellikleri kullanmanın kolaylığı ile birlikte gelir. Genel tasarım, Apple makinelerinin ana özelliği olan mükemmel ve zarif olma eğilimindedir.

Önerilen Model: Apple MacBook Pro

 

Acer

Acer, listemizde 6. sırada yer alan dizüstü bilgisayar markası olarak sıralanmıştır ve oldukça tanınır. İnternet kafelerde Acer bilgisayarlarını görmek yaygındır. Herkes için her şeye sahip olduklarından, modellerini seçmek zor değildir.

Önerilen Model: Acer Aspire S 13 Touch

 

MSI

MSI, özel grafik kartları ve yüksek kaliteli anakartlar ile tanınıyor ama şimdi Laptop üretimine girdiler.

Çok dar bir bütçeyle insanlar için doğru seçim olmasa da. Ürünlerinde yatırım yapılması gereken yüksek kaliteli bileşenler var. Dizüstü bilgisayarlarının çoğunun, fiyatı 1.000- $ 1.500 civarında ve üst düzey kullanıcılar için en güvenilir olanıdır.

Önerilen Model: MSI GE62VR

 

Razer

Razer, bilgisayar donanımında uzmanlaşan ve özellikle oyun dizüstü bilgisayarları üreten Amerikalı bir şirkettir. Razer en yeni oyun ekipmanları, giyilebilir teknolojiler ve hepsi gibi en son teknolojiye sahip ayakları olan şirketlerden biridir.

Önerilen Model: Razer Blade

 

Microsoft

Microsoft, en iyi dizüstü bilgisayar markaları listesinde yer alan ve en yeni Surface çizgilerinin yer aldığı yeni bir markadır. Modellerin çoğu tasarım açısından zariftir. Windows 10’u desteklemek için dokunmatik ekranları kolaylaştırır.

Dizüstü bilgisayarları güvenilirdir. Güçlü bir sistemle birinci sınıf bir tasarım istiyorsanız. Microsoft dizüstü bilgisayarlara yatırım yapmaya değer.

Önerilen Model: Microsoft Surface Book

 

Samsung

Samsung, son birkaç yıldır ürünlerini çok sayıda üne kavuşturdu. 249 $ ila 1399 $ arasında değişen farklı fiyat aralıklarında dizüstü bilgisayarlar üretmektedir. Kısıtlı bütçeniz varsa ya da yeterli paranız olursa, ihtiyaçlarınızı giderecek olanı alabilirsiniz.

Önerilen Model: Samsung Notebook 7

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *