Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

En iyi Chrome VPN Eklentileri 2020

En iyi Chrome VPN Eklentileri 2019

internet

En iyi Chrome VPN Eklentileri 2020

En iyi Chrome VPN eklentileri

Gizlilik ve güvenlik için En iyi Chrome VPN eklentileri listesi.

Çevrimiçi olarak kimliğinizi korumak için bir VPN (Sanal Özel Ağ) kullanılabilir. Böylece kimsenin sizi gözetleyemeyeceği bilgisinde güvende olarak tamamen adsız olarak göz atmanıza izin verilir. Online olarak engellenen web sitelerine erişmek için de kullanılabilir. Bu makalemizde Chrome için en iyi VPN’leri paylaşıyoruz.

 

Chrome için bir VPN’i diğer VPN’lerden farklı kılan nedir?

Bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza VPN yükleyerek tüm internet etkinliğinizi VPN sunucuları aracılığıyla herhangi bir tarayıcıdan kanalize edebilirsiniz. Ancak, belirli etkinlikler için tek bir tarayıcıda bir VPN kullanmak istiyorsanız. Bunu bir VPN Chrome uzantısı yükleyerek yapabilirsiniz.

Bu, bir kısmı tarayıcının dışında gerçekleşirse, İnternet kullanımınızın tamamını şifrelenmez. Ayrıca verilerinizi bir VPN uygulaması kadar güvenli tutamaz. Ancak, bu sizi çok fazla ilgilendirmiyorsa, bir tarayıcı uzantısı hafif bir çözüm olarak çalışacaktır.

En iyi Chrome VPN uzantıları

Çoğu durumda, tüm bilgisayarınızı korumadıklarından, Chrome VPN’ler aslında tam teşekküllü VPN’ler yerine şifreli proxy‘lerdir. Bu, pek çok VPN benzeri yetenekleri olduğu, ancak programlar ve uygulamalar gibi tarayıcınızın dışındaki hiçbir şeyden trafik yönlendiremediği anlamına gelir.

 

NordVPN

chrome için vpn önerisi

En çok tavsiye ettiğimiz VPN, NordVPN’dir. 62 ülkede 5.200’den fazla sunucusu var ve Netflix ve diğer akış hizmetleriyle çalışıyor. Chrome uzantısını buradan indirebilir, hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Web trafiğini tarayıcı üzerinden korumak için kullanmaya başlamak için bağlanacağınız bir sunucu seçebilirsiniz. Önereceğimiz basit, kullanımı kolay bir araçtır.

Ayrıca, altı eşzamanlı bağlantı kurma özelliği sayesinde hesabınızı ailenizle paylaşmayı seçebilir. Telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza bir VPN eklemek için ek uygulamalardan birini kullanabilirsiniz.

 

ExpressVPN

ExpressVPN

Favori VPN’lerimizden bir diğeri de ExpressVPN ve mevcut bir Chrome uzantısına sahip. ExpressVPN ile 94 ülkede 2.000’den fazla sunucusu olan global bir VPN ağına erişebileceksiniz. Bu sunucuların da oldukça hızlı oldukları biliniyor.

Aynı anda üç bağlantı sunar ve mobil cihazların yanı sıra bilgisayarlar ve hatta yönlendiriciniz için de kullanılabilir uygulamalar vardır.

Güvenilir ve kullanımı kolaydır, tavsiye edebileceğimiz iyi bir VPN Chrome uzantısı dır.

 

 

TunnelBear VPN

TunnelBear

TunnelBear, kullanmaktan zevk aldığımız temiz, basit bir Chrome uzantısı sunar. Burada belirtilen diğerleriyle aynı şekilde çalışır.

TunnelBear’da yalnızca 22 ülke var, bu yüzden sizin için çalışıp çalışmadığı, onu kullanmak istediğinize bağlı olabilir. Ancak mevcut ülkeler en popüler olanlar arasındadır; gerektirir.

Bununla birlikte, bir kerede beş cihaza kadar bağlanabilme olanağınız olacak. Ayrıca PC ve Mac yazılımına ek olarak kullanılabilen mobil uygulamalar da mevcut.

 

Windscribe

Windscribe

Windscribe, reklam ve izleyici engelleyicileri de karışıma ekleyen ücretsiz Chrome uzantısı sunar.

Windscribe’nin, erişmeye çalıştığınız web sitesine dayalı bir sunucu konumu seçecek olan Cruise Control özelliğini seviyoruz. Kullanışlı olabilecek çeşitli özelleştirilebilir gizlilik özellikleri de var.

Ücretsiz sürüm, Sınırsız sürümde 50’ye karşı 11 konum sunar. Bu nedenle önce Sınırlı sürümünü denemeye karar verirseniz bazılarının eksik olduğunu görebilirsiniz.

 

 

 

Zenmate En iyi Chrome VPN

Son önerimiz, tek tıklamayla kolayca bağlanma özelliğine sahip Chrome uzantısı da sunan Zenmate.

Zenmate, planlarından birine kaydolduğunuzda. Sınırsız kullanımla 30’dan fazla ülkede yüksek hızlı sunuculara sahiptir.

Zenmate’e kaydolabilir ve Chrome uzantısını buradan inderebilirsiniz.

 

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 27,900.480.8%
ethereumEthereum
$ 1,757.650.35%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001241.94%
En üste