En iyi Android Oyunlar – En Kaliteli 20 Oyun

En iyi Android Oyunlar 2018

2018’in En iyi Android Oyunlar listesi, Aksiyon, Strateji, Yarış kategorisinde tam 20 kaliteli Oyun.

Bu makalede Android için en iyi oyunlar listesini oluşturduk. Farklı kategorilerdeki oyunları seçtik. İlk olarak, En iyi Android Oyunlar kategorisinde aksiyon oyunları yer alıyor. Bunların çoğu ücretsiz ve yüksek özellikli telefon gerektirir. Düşük özellikli cihazlarda tatmin edici performans olmayabilir.

 

PUBG Mobile

PUBG Mobile

Şimdi indir:

Download

PUBG Mobile, En iyi Android Oyunlar listesinin en popüler oyunlardan biridir. Oyuna 100 farklı oyuncuyla birlikte bir adada başlıyorsunuz. Ayakta kalan son kişi oyunu kazanır, ama bu uzun bir süreç. Başkalarını vururken kendini canlı tutmalısın.

Bir dizi silah, araç ve envanter var. Oyun ayrıca canlı sesli sohbet ve üst seviye grafikler gibi özellikler sunuyor. Farklı haritalar ve oyun modlarını da kontrol edebilirsiniz.

 

Modern Combat 5

Modern Combat 5

Şimdi indir:

Download

Android için en iyi FPS oyunu arıyorsanız, Modern Combat 5 tam size göre. Oyunda ayrıca rol oynayan bazı öğeler var, ama hepsi savaş alanıyla ilgili. Online çok oyunculu oyun ruhuna girmek için tek oynayabilir veya başkalarıyla birlikte oynayabilirsiniz.

Kilidini açabileceğiniz yüzlerce silah ve onlarca kategori var. Her biri daha iyi yetenekler sunuyor. Modern Combat 5, aynı zamanda küresel bir takım sistemine de sahiptir. Takım tabanlı dövüşlere de katılabilirsiniz.

 

UNKILLED

UNKILLED

Şimdi indir:

Download

UNKILLED sizi kıyamet senaryosu gibi popüler türlerin içine yerleştirir. Alan New York’ta kuruldu ve siz onu zombilerden koruyabilen beş kişiden birisiniz. Yalnız oynayabilir veya çok oyunculu savaşa girmek için çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Tüm zombiler silahlara karşı savunmasız değildir ve kontrol edebileceğiniz birçok silah vardır. Oyun, grafik kalitesi ve karakter özelleştirmesi var. UNKILLED Bulabileceğiniz En iyi Android Oyunlar’dan biri.

 

Shadowgun: Deadzone

Shadowgun

Şimdi indir:

Download

Henüz dinamik FPS oynamadıysanız, Shadowgun: Deadzone başlamak için en iyi oyunlardan biridir. İki oyun modu bulunuyor:

  • Deathmatch
  • Zone Control

İlk olarak, herkesi öldürürsünüz, ikinci mod ise bölgeyi korumanızı ister. Harika silah koleksiyonundan başka Shadowgun: Deadzone, bazı havalı karakterleri ve dinamik aksiyon özelliklerini barındırıyor. Ağır grafiklere rağmen, Android cihaz üzerinde oynamak kolaydır.

 

Massive Warfare: Aftermath

Massive Warfare

Şimdi indir:

Download

Kısa bir süre önce bu harika uygulamaya rastladık ve bu aksiyon kategorisinde en iyi Android oyunlar’dan biri! Massive Warfare: Aftermath hala serbest değil, ama savaşabileceğin bir dizi oyuncu var.

Tanklar ve helikopterler gibi farklı araçlarla savaşın içindesiniz. Araçlarınızı seçip yükseltebilir ve savaşma kısmına geçebilirsiniz. Farklı haritalar ve araç güncellemeleri sunuyor. Harika grafikleri olsa da, Massive Warfare hızlı batarya tüketiyor.

 

Asphalt Xtreme: Rally Racing

Asphalt Xtreme

Şimdi indir:

Download

Çok oyunculu olmasa bile, Asphalt Xtreme: Rally Racing Android için en iyi yarış oyunlarından biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla oyuncu ve yüzlerce etkinliğe katılabilirsiniz.

Çok oyunculu oyun oynanışına gelince, 8 oyuna katılabilirsiniz. Şehirdeki en iyi grafikleri sunan Asphalt Xtreme’ye güvenebilirsiniz. Off-road yarış deneyimi gerektiğinde Ralli Yarışı. Çok çeşitli yerleri de keşfetmenizi sağlar.

 

Riptide GP: Renegade

Riptide GP

Şimdi indir:

Download

Riptide GP: Renegade, bir hidro-jet yarış oyunu ve türün en iyilerinden biri. Toplamda 8 oyuncu ile çevrimiçi çok oyunculu oyuna girebilirsiniz. Grafikler harika olsa da, harika bir kariyer modu sunuyor.

Bölünmüş ekran arayüzünü kullanarak yerel çoklu oyuncu modunu bile başlatabilirsiniz. Sadece ekstra bir gamepad setine ihtiyacınız var. Su yarışı hayal ettiyseniz, Riptide GP: Renegade’i denemelisiniz.

 

CSR Racing 2

CSR Racing 2

Şimdi indir:

Download

Android için bir sokak yarışı online oyun oynamak istiyorsanız, CSR Racing 2 harika bir seçimdir. CSR Racing 2 keşfedilecek bir Dünya Turu için Favori markaları bir araya getiriyor. Savaşlarda yarışabilir, kendi garajınızı oluşturabilir ve en sevdiğiniz arabaları alabilirsiniz.

Aynı zamanda, CSR Racing 2 de tek oyuncu oyun bölümleri harika bir koleksiyona sahiptir. Gördüğümüz harika grafikler CSR Racing 2’nin en iyi yarış oyunu olduğunu gösteriyor.

 

Hill Climb Racing 2

Hill Climb

Şimdi indir:

Download

Hill Climb Racing 2, yüksek kaliteli grafikler veya orijinal otomobillerle ilgili değil. Ancak, başkalarıyla oynamak için tam bir Android oyununa ihtiyacınız varsa, buna güvenin. Haftalık etkinlikleri veya birkaç diğer bölümü kullanarak çok oyunculu oyunlarda etkinleştirebilirsiniz.

Retro görünüme rağmen, oyun oldukça iyi, çünkü yolda araç ve özellikleri yükseltebiliyorsunuz. Günlük yarışmalar da var ve sosyal medya entegrasyonu Hill Climb Racing 2’yi muhteşem yapıyor.

 

Real Racing 3

Real

Şimdi indir:

Download

Real Racing 3, herhangi bir Android çevrimiçi oyuna erişebilecek en iyi seviyeye ulaşır. Eğer bilmiyorsanız, Real Racing popüler bir franchise ve diğer cihazlar için de uygulamalarla geliyor.

Çok oyunculu modda diğer cihazlardan oyuncularla da rekabet edebilirsiniz. Bir oyunda 8 oyuncu var ve deneyebileceğiniz birçok mod var. Çevrimiçi bölüm dahil, Real Racing 3 keşfedebileceğiniz yaklaşık 4000 etkinlik sunuyor. Deneyebileceğiniz en iyi Android yarış oyunlarından biridir.

 

Vainglory 5V5

Vainglory

Şimdi indir:

Download

Ejderhalar ve diğer yaratıklar dünyasında bir strateji Android oyunu arıyorsanız, Vainglory’yi oynamalısınız. En popüler strateji oyunlarından biri ve grafik açısından zengin.

Vainglory 5V5, Android oyunlarına geldiğinde en iyi kare hızlarından birini sunuyor. Küresel topluluğa güvenin ve fantazi dünyasında gerçekten yaşayabilirsiniz. Vainglory, 5 dakikadan başlayarak uzun süreli bir kariyere kadar farklı oyun seçenekleri sunuyor.

 

AdVenture Capitalist

AdVenture Capitalist

Şimdi indir:

Download

AdVenture Capitalist, Android için şaşırtıcı derecede bağımlılık yapan bir çevrimiçi simülasyon oyunudur. Bu, boş bir tıklama oyunu. Oyundaki kapitalist bir kahraman olarak, girişimleri başlatmanız ve paranın gelmesini sağlamak için onları yükseltmeniz gerekir.

Yolda, etkinliklere ve diğer yarışmalara katılabilirsiniz. İmparatorluğunuzu Ay ve Mars gibi mekanlara bile yükseltebilirsiniz. Yeterince hayal gücü ve sizi bağımlı tutan bir tür oyun modu var.

 

Clash of Clans

Clash of Clans

Şimdi indir:

Download

Yıllarca süren yayınlardan sonra bile, Clash of Clans Android için en iyi strateji oyunlarından biridir. Kendi klanı kurabilir ve başkalarına katılabilirsin. Oyunu oynayan milyonlarca insanla, imparatorluğunuzu daha önce hiç olmadığı gibi yapmaya devam edebilirsiniz.

Her güncellemeyle, geliştiriciler oyuna yeni sınıflar, özellikler ve öğeler getiriyor. Bir kez daha, Klanlar Çatışması’nın özenli bir şekilde bağımlılık yaptığına dair sizi uyarmalıyız. Hatta kontrol etmek için dost savaşları ve daha fazla zorluklar vardır.

 

XCOM: Enemy Within

XCOM Enemy Within

Şimdi indir:

Download

XCOM: Enemy Within, kontrol etmeniz gereken bir strateji oyunudur. Kontrol etmek için bir dizi asker ve daha fazla silah var. Çok oyunculu bölüm söz konusu olduğunda, etkileyici bir harita ve birim çeşitliliğini keşfedebilirsiniz.

Geliştirici ekibi, oyun deneyiminin düzenli güncellemelerle birinci sınıf olmasını sağlar. Eylem zenginliğinden başka, bunu kazanmak için daha iyi taktiklere ihtiyacınız olduğuna dikkat etmelisiniz.

 

Clash Royale

ClashRoyale

Şimdi indir:

Download

Clash Royale, Clash of Clans’ı oluşturan aynı geliştirici grubundan geliyor. Benzer görünüme rağmen, her iki oyun da aynı değil. Clash Royale daha kısa bir oyun olması gerekiyordu. İlerleme yapmak için günler veya haftalar geçirmek zorunda kalmazsınız.

Aynı zamanda, başkalarıyla düello edebilir, kupa kazanabilir ve klanların canlı sanal yaşamını yaşayabilirsiniz. Ayrıca yol boyunca açtığınız sandıkları da alabilirsiniz. Bir Android oyununun alabileceği kadar bağımlılık yapıcıdır.

 

Pool Break Pro 3D Bilardo

Pool Break

Şimdi indir:

Download

Listede bulunan En iyi Android oyunlar içinde popüler oyun olan Pool Break Pro 3D Bilardo. Çarpıcı grafikleri dikkat çekiyor. Gerçekçi görüntü, aslında bir bilardo salonunda olduğunuzu düşünmenizi sağlar. Çevrimiçi çok oyunculu olmanın yanı sıra, geçiş yap ve oyna deneyebilirsiniz.

Pool Break Pro 3D Bilardo çok platformlu olduğu ve diğer cihazlardan da ortak oyuncu bekleyebildiğine dikkat edilmelidir. Aslında çeşitli türlerde bilardo ve bilardodan oluşan bir oyun koleksiyonu denebilir.

 

QuizUp

QuizUp

Şimdi indir:

Download

Sınavları sever misin? Aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmak ister misiniz? Bir konu alanı hakkında daha fazla şey öğrenmek ister misiniz? QuizUp tüm bunlarla size yardımcı olabilir.

Bu oyunda, favori konularınızı kaydedebilir ve seçebilirsiniz. Daha sonra oyun, aynı ilgiye sahip rastgele insanlarla eşleşecektir. QuizUp neredeyse her alanda bilginizi test edebilir. Bu da bağımlılık yaratıyor, çünkü oyun oynarken sosyal bir his veriyor.

 

Amiral Battı

Amiral battı

Şimdi indir:

Download

Filo Savaşı – Deniz Savaşı ilhamını bir tahta oyunundan alır. Ancak, bu oyunda, başka bir oyuncuyla eşleştiriliyorsunuz. Her ikisinin de diğerlerinin teknelerini olabildiğince çabuk denemesi gerekiyor.

Çok oyunculu, Deniz Savaşı dışında yerel çok oyunculu oyun da sunuyor. Tabii ki, bu klasik oyunu biliyorsanız, oynamanız daha kolaydır. Deniz savaşı oyunu bağımlılık yapan En iyi Android oyunlar dan biridir.

 

Scrabble

Scrabble

Şimdi indir:

Download

Masa oyunlarını seviyorsanız, Scrabble’ı kaçırmamalısınız. Fark, Facebook arkadaşlarınızla veya yakınınızdaki gerçek arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Rastgele bir rakibe ihtiyacınız varsa, hızlı oynanışına gidebilirsiniz.

Her durumda, olabildiğince hızlı bir şekilde çok sayıda kelime bulmalısınız. Herkes bu oyunu beğenmeyebilir, Scrabble kelime oyunu sevenler için değerli bir oyundur.

 

Real Chess

Chess

Şimdi indir:

Download

Real Chess, bir bilgisayara veya bir kişiye karşı satranç oynamak için en iyi Android uygulamalarından biridir. Diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında. Real Chess, gördüğümüz en iyi grafiklerden biriyle geliyor.

Rakiplerinizi, deneyim düzeyinize göre etkin bir şekilde seçebiliyorsunuz. Eğer yeni başlıyorsanız, Real Chess size bazı hareket önerileri sunacaktır. İnternetsiz santranç oyunu arıyorsanız bu harika bir seçimdir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express, Link 6686 bet, Link 6686 me, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link rakhoi, Link caheo, Link mitom, Link saoke, Link vaoroi, Link cakhiatv, Link 90phut, Link socolive, Link xoivotv, Link cakhia, Link vebo, Link xoilac, Link xoilactv, Link xoilac tv, Link xôi lạc tv, Link xoi lac tv, Link xem bóng đá, Link trực tiếp bóng đá, Link xem bong da, Link truc tiep bong da hom nay, Link truc tiep bong da, Link xem bóng đá trực tiếp, trang cá độ bóng đá, trang cá cược bóng đá, trang ca do bong da, trực tiếp bóng đá, xoilac tv, rakhoi tv, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, mitom tv, truc tiep bong da, xem trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá hôm nay, 90phut trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, vaoroitv, xôi lạc, saoke tv, top 10 nhà cái uy tín, nhà cái uy tín, nha cai uy tin, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, truc tiep bong da, xem bong da, caheo, socolive, xem bong da, xem bóng đá trực tuyến,