Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Çocuklar için Eğlenceli Android Uygulamalar

Çocuklar

Android

Çocuklar için Eğlenceli Android Uygulamalar

Çocuklar için Eğlenceli Android Uygulamalar

Çocuklar için Çizgi film, Eğitici oyunlar, bulmacalar, eğlenceli videolar vs. Çocukların ilgi odağı olan herşey bu uygulamalarda.

Çizgi film, oyunlar, bulmacalar, eğlenceli videolar vs. Çocukların ilgi odağı olan herşey bu uygulamalarda.

Çocuklar eğlence ile öğrenmesine yardımcı olmak için en iyi Android Uygulamalar listesi.

Çocuklar merakla doludur, akıllı telefonlar ve tabletler gibi elektronik cihazlar kolayca dikkatlerini çeker.

Akıllı telefonunuzu Çocuklar için öğrenme platformuna dönüştürebilirsiniz. Play Store’da, çocuklarınızın yaratıcılık geliştirmelerine.

Analitik becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek birçok Android uygulamalar vardır. Ebeveynlerin kontrol etmesi gereken çocuk’lar için en iyi eğitim uygulamalarının bir listesini derledik.

 

YouTube Kids

YouTube Çocuk, çevrimiçi videolar aracılığıyla dünyayı keşfetmek için çocuk dostu bir uygulama olarak tasarlanmış resmi YouTube uygulamasıdır.

YouTube Kids

YouTube Kids

DownloadGoogle Play

Çocuk gösterileri, müzik, videolar, kanallar ve oynatma listelerini içeren çeşitli konuları kapsar. Yetişkinler çocuklarının uygulamayı ne kadar kullandıklarını. Çeşitli aramaları kısıtladıkları için bir zamanlayıcı ayarlayabilir.

Kullanıcıların her biri değişen tercihlere ve video önerilerine sahip sekiz farklı çocuk profili oluşturmasına olanak tanır. Ayrıca, çocuğunuzun TV’de izleyebilmesi için Chromecast desteği ile birlikte gelir.

 

Endless Alphabet

Sonsuz Alfabe, çocuğunuzun sözcüklerin anlamını hatırlamasını ve akıcı bir şekilde kullanmasını sağlar. Renkli görsellerle birlikte öğrenmek için 100’den fazla farklı kelime içerir.

Endless Alphabet

Endless Alphabet

DownloadGoogle Play

Ancak, ücretsiz sürüm yalnızca yedi farklı kelime ile gelir ve bir defalık satın alma geri kalanını açar.

Her kelime, tanımını gösteren kısa bir animasyonla birlikte konuşan harflerle etkileşimli bir bulmaca ile gelir. Çocuğun stres veya zaman baskısı olmadan kendi hızlarında öğrenmesini sağlar. Yüksek puanları, başarısızlıkları veya limitleri yoktur.

Uygulama ücretsiz olarak kullanılabilir ve hiçbir reklam içermez.

 

ABC Kids

ABC Kids, çocuklar için öğrenmeyi eğlenceli hale getiren çocuklar için en iyi öğrenme uygulamalarından biridir. Bir dizi ABC izleme oyunları, eşleştirmeler, eğlenceli harf eşleştirme alıştırmaları vb. Vardır.

ABC Kids

ABC Kids

DownloadGoogle Play

Ayrıca izlemek, dinlemek ve eşleştirmek için büyük ve küçük harfler de vardır. Uygulamaya herhangi bir yürümeye başlayan çocuk, anaokulu veya okul öncesi için mükemmeldir.

Çocuk lar, izleme oyunlarını tamamladıkça çıkartma ve oyuncak toplayabilirler. Ayrıca, yetişkinlerin Öğretmen Modu’nu meşgul etmek ve rapor kartlarına bakmak için ayarları özelleştirmelerine izin verir.

Ayrıca, arayüz, çocukların uygulamadan çıkmasını zorlaştıran akıllıca tasarlanmıştır. Çocuklar için en iyi eğitim uygulamalarından biridir.

 

KIDOZ Çocuklar için oyun

KIDOZ çocuklar için saatlerce eğlendirmek için Android için mükemmel bir çocuk uygulaması. Düzenli olarak güncellenen bebekler ve okul öncesi çocuklar için seçilmiş videolar olduğunu iddia ediyor.

Kidoz

Kidoz

DownloadGoogle Play

Çocuk’lar için eğitici oyunlar, güvenli bir tarayıcı, çocuk kilidi, çocuk dostu kamera, fotoğraf galerisi vb.

Birden fazla çocuk hesabı oluşturmanıza olanak tanır ve ayrıca rahatsız edici reklamları engellemek için bir reklam engelleyici de vardır.

Profesyonel özellikler sayesinde, ebeveynler video kanalları, oyunlar ve web siteleri üzerinde tam kontrol sahibi olabilir ve ayrıca çocukları için bir zaman sınırı belirler.

 

PlayKids – Çizgi Filmler

PlayKids, çocuğunuzu eğlendirmek için geliştirilmiş Android için kullanışlı bir çocuk uygulamasıdır. Bazı mini oyunlar ile birlikte favori animasyon gösterilerinden çeşitli bölümlerden oluşan bir koleksiyona sahiptir.

PlayKids

PlayKids

DownloadGoogle Play

Çocuklar için yüzlerce en iyi eğitim karikatürleri ve TV şovları içerir. Ancak, tüm içeriğe tam erişim sahibi olmak için bir aboneliğe ihtiyacınız olacak. Animasyonların dışında mini oyunlar ve bulmacalar gibi ücretsiz eğitici oyunlar da var. Kullanıcılar gerektiğinde gösterileri ve oyunları bile indirebilirler.

 

PUZZINGO bulmaca

PUZZINGO, 0-5 yaş arası çocuklar için geliştirilmiş eğlenceli ve eğitici bir bulmaca oyunudur. 100’den fazla farklı kelime kelime içeren sekiz ücretsiz bulmaca var.

PUZZINGO

PUZZINGO

DownloadGoogle Play

Her problem, alfabe, şekiller, renkler, arabalar, trenler, vb. Gibi konuları kapsar. Çocuk bir bulmacayı tamamladıktan sonra ödül olarak çeşitli mini oyunlar mevcuttur. Ayrıca, her gün bir Günlük Ücretsiz Önizleme puzzle oyunu veriyor.

Uygulama içi satın alma işlemleriyle, 13’ten fazla bulmaca paketinde 100’den fazla farklı bulmaca açabilirsiniz. Tüm satın alımlar, yanlışlıkla satın almayı engellemek için ebeveyn kapılarının arkasına kilitlenir. Genel olarak, uygulama, küçük çocuklara mekansal tanıma, eşleştirme, dokunma ve motor becerilerini geliştirmek için yardımcı olabilir.

 

Okul Öncesi Eğitmeni

Çocukların Eğitmeni, çocuklar için bir eğitim ve yararlı bir uygulama olmayı amaçlamaktadır. Çocuğun motor ve bilişsel becerilerinin gelişimine katkıda bulunmak için tasarlanmış 144 farklı oyun var.

Okul Öncesi

DownloadGoogle Play

Bazı renkli temalı ve düzlemli oyunlar ile birlikte dört eğlence paketleri içerir. Çocuk’lar bir görüntüyü gölgesiyle eşleştirebilir, resimlerden oluşan bir koleksiyonda garip bir görüntü bulabilir ve resimleri aileleriyle eşleştirebilir. Üç farklı seviye ile birlikte gelen hafıza oyunları ve maç kartları da vardır.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Android

bitcoinBitcoin
$ 17,015.670.03%
ethereumEthereum
$ 1,260.691.02%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001744.29%
En üste