Display Driver Uninstaller indir – Ekran kartı sürücüsü kaldırma programı

Display Driver Uninstaller indir

Display Driver Uninstaller AMD ve NVIDIA ekran kartı sürücüsü kaldırma programıdır.

Uygulama hızlı bir şekilde yüklenir ve daha sonra tüm kaynaklarını Türkçe olarak sunar. Ayrıca ekran kartınızın bileşenleri hakkında ayrıntılı bilgiler görüntüler.

ekran görüntüsü

Şimdi indir:

Download

Uygulama, Windows’un en yeni sürümleriyle çalışır ve birkaç gereksinimi vardır. Yalnızca .NET Framework 2.0 yüklemesi gerekir. Programın ilk ekranında, Windows güvenli mod‘da çalışabilmesi için Display Driver Uninstaller hakkında bir öneri görebilirsiniz.

İlk kez açtığınızda, yazılım Windows Update’te otomatik sürücü güncellemesini devre dışı bırakma hakkında bilgi görüntüler. Display Driver Uninstaller, sürücüleri kaldırır ve bu öğeler tarafından kalan tüm kalıntıları da ortadan kaldırır.

 

Her şeyi temizleyin

Programın seçeneği vardır:

  • Temizledikten sonra yeniden başlat: Sürücüleri kaldırın ve makineyi yeniden başlatın. Bu en çok tavsiye edilen seçenektir.
  • Temizledikten sonra yeniden başlatma: Sürücüyü kaldırdıktan sonra, bilgisayarı yeniden başlatmaz. Ancak siyah ekran sorunlarına yol açabilir.
  • Temizledikten sonra kapat: Mevcut video kartını çıkardıktan sonra yeni bir video kartı takmak için en çok önerilen seçenektir.

Ekran kartınızın üst kısmındaki menüden video kartınızın üreticisini seçip. Tercih ettiğiniz kaldırma şeklini seçmeniz yeterlidir. Ekran kartı sürücüsü kaldırma programı, Windows ile geleneksel modda çalışır. Ancak sistemin yeniden başlatılması ve güvenli modda bırakılması işlemin daha iyi sonuçlanmasını sağlar.

Herhangi bir sebepten dolayı bilgisayar ekran kartı sürücüsünü bilgisayardan kaldırmak isteyen herkes için. Çok kullanışlı bir programdır.

Windows’un daha yeni sürümlerinde olduğu gibi, özellikle Windows 8 / 8.1’de. Kart sürücülerine ihtiyaç duymadan tanır ve işlemi hızlı bir şekilde sonuçlandırır.

Ekran kartı sürücüsü kaldırma programı kullanmak ilginç olabilir. Uygulama, iyi organize edilmiş ve kullanımı daha da kolaylaştıran başka bir özellikle. Küçük ve kurulumu kolay olduğu için öne çıkıyor.

Son olarak, temel özellikleri açık ve düzenli bir şekilde sunan Display Driver Uninstaller. Ekran kartı sürücülerini kaldırmak isteyen herkes için çok yararlıdır. Bununla birlikte, bu tür bir programın kullanılmasının sadece ne yaptığını bilen kişiler için olduğunu belirtmek gerekir. Çünkü bilgisayarınızda sorunlara yol açabilir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *