CorelDraw Graphics Suite 2018 Yayınlandı – indir

CorelDraw Graphics Suite 2018

CorelDraw, Yazılım şirketi, 10 Nisan Salı günü CorelDraw Graphics Suite 2018’i başlattı.

CorelDraw, vektör grafikleri CorelDraw’un etrafında bulunan yeni bir program olan yeni bir program ailesi programı başlattı. Ayrıca yeni programlar ekledi ve RAW fotoğraf editörü AfterShot 3 dahil olmak üzere yeni programları sundu.

Corel 2018 versiyonunun, son birkaç yılda grafik programının daha büyük güncellemelerden biri olduğunu. Daha fazla projeyle uğraşırken daha hızlı çalışmaya odaklandığını söylüyor.

Download

Ortasında CorelDraw’ın yeni simetri aracı var. Simetri, diğer tasarım programlarında son zamanlarda tanıtılsa da, bu özellik, vektör tasarım yazılımı için bir ilktir.

Simetri Çizim Modu

Simetri Çizim Modu

Simetri aracı otomatik olarak tekrar tekrar kaleydoskoplar ve mandalalar gibi kalıplar içinde yaratacaktır. Sanatçı, eksen veya tekrar sayısını seçer ve bir eksende çizilenler diğerlerinde tekrarlanır.

 

Simetrik tasarım

Aracın içindeki yansıtılmış bir mod, örneğin, simetrik bir yüz tasarlamak için kullanılabilecek olan tasarımı tekrarlar ancak çevirir.

CorelDraw ürünlerinin üst düzey yöneticisi John Falsetto, “Dakikalar içinde yapabileceğiniz bir saat ne olurdu” dedi. “Günün sonunda, kullanıcı için zaman önemlidir, ancak kaliteden ödün vermeden. Tasarımın diğer unsurlarına veya diğer projelere daha fazla zaman ayırabilmeleri için, daha etkili yollar sunuyoruz.”

Corel

Corel

Birkaç küçük geliştirmeler de yapılmıştır. Daha önce ayrı bir satın alma olarak sunulan darbe aracı artık yerleşiktir. Sanatçıların, yön veya yıldız patlaması etkilerini gösteren çizgiler oluşturma gibi hızlı bir şekilde hareket efektleri oluşturmasına yardımcı olur.

Sadece birkaç tıklamayla bir fotoğraf kolajı oluşturmak için kullanılan PhotoCocktail, doğrudan CorelDraw’a da kuruldu. Pointillizer ayrıca sanatçılara, metin karakterleri ve diğer şekiller de dahil olmak üzere sadece noktalardan daha fazlasını kullanarak noktalama grafikleri oluşturmaları için güncellendi.

Ek düzenlemeler arasında, daha fazla özel denetime sahip güncellenmiş bir alt gölge aracı. Vektör düğümlerinin nasıl yönetildiğiyle ilgili değişiklikler ve bir nesneye sığma seçeneği bulunur.

Yazılımın ötesinde, kullanıcıların artık daha fazla giriş kontrol seçeneği var. Microsoft Surface Dial desteği eklendi ve stylus kullanıcıları kalemi çevirerek dahili silgilerden yararlanabilirler.

Sanatçılar, CorelDraw ve dahil edilen Photo-Paint arasında her iki programda da aynı bitmap’i düzenleme seçeneği ile daha sorunsuz bir şekilde hareket edebilirler.

Photo-Paint ayrıca yeni bir perspektif düzeltme ve zarflama aracı da görüyor. Bunların bir kısmı bitmaplerin mevcut bir tasarıma uyum sağlamasına olanak tanıyor. Bir logo‘yu t-shirt veya kahve muğlaklarına nasıl yansıtacağına dair maketler yaratıyor.

Corel, ilk kez, şirketin RAW fotoğraf editörü olan AfterShot 3’ü de içeriyor. Diğer dahil uygulamalar, Font Manager, PowerTrace, Connect, Capture ve BenVista PhotoZoom Pro 4’ün 2018 sürümleridir.

Yeni paketin indirilmesi bugün başlıyor, fiziksel paketler ise 27 Nisan’da başlayacak.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *