Kodlama olmadan Android Uygulama Yapmak Çok Kolay

Android Uygulama Yapmak Çok Kolay

Herhangi bir kodlama bilginiz olmadan Android uygulama yapmak çok kolay.

Android uygulama yapmak için kolay bir yol vaat eden sınırsız sayıda web sitesi var.

Çoğu ücretsiz olarak belirtilsede reklamlarla doludur. Kendi reklam kodlarınızla bir Android uygulama yapmak istiyorsanız. Birçok Android uygulama yapma siteleri arasından 5’ini seçtik.

 

Andromo

Andromo en popüler Android uygulama yapımcısı platformudur.

andromo

Kendi uygulamanızı yalnızca üç adımda oluşturabilirsiniz:

  • Bir Andromo projesi oluşturun.
  • Özellik, grafik, içerik ve uygulamanızı benzersiz kılan şeyleri eklemek için birkaç basit formu doldurun.
  • Uygulamanızı oluşturmak için bir düğmeyi tıklayın.

Diğer uygulama geliştiricilerin çoğunun aksine, Andromo’nun, öğelerin eklenmesi veya biçimlendirmenin değiştirilmesi sırasında uygulamanızın nasıl görüneceğini görmek için bir önizleme ekranı yoktur. Uygulamanızı oluşturduktan sonra, size e-postayla gönderilecektir.

Uygulamanın Play Store’a yüklenmesini desteklemiyorlar. Ücretsiz olarak, bir uygulamayı reklamlarla oluşturabilirsiniz. Ayda 8 dolar ödeyerek 50 uygulamaya sahip olabilir ve bunlardan para kazanabilirsiniz.

 

AppMachine

Fiyatlara baktığınız zaman, AppMachine daha pahalı görünüyor. Ancak uygulamayı Google Play veya başka bir platformda yayınlamayı planlıyorsanız sadece ödeme yapmanız gerekiyor.

AppMachine

Uygulamanızı yapmaya başlamak için seçim yapabileceğiniz. 92 farklı şablon ve yaptığınız değişikliklere ayak uydurmak için bir önizleme ekranı var.

Uygulamanın yapısını Lego gibi bina oluştururken karşılaştırarak bir ekrana neleri yerleştirebileceğinizi hayal etmeyi kolaylaştırırlar. Uygulamayı test etmek istediğinizde, size taramak için bir QR kodu verir. Ardından telefonunuzu Google Play’de veya başka bir platformda açar.

 

AppMakr

Appmakr‘da Mobil web sitelerini yayınlamanıza izin veren ücretsiz bir plan var.

AppMakr

Sürükle-bırak arayüzü ve önizleme bölmesini kullanarak, istediğiniz kadar çok uygulamayı ücretsiz yapabilirsiniz. Bir uygulamayı yalnızca tanıtma veya yayınlamaya karar verdiğinizde seçersiniz. AppMakr pazarında uygulamada markalaşmaları ile teknik destek, bir istatistik panosu ve değişiklik için ücret veya süre sınırlaması vardır.

 

AppyPie

AppyPie, öğeleri uygulamanıza sürükleyip bırakmanıza ve sonuçları görmenize izin veren. Önizleme ekranına ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

AppyPie

Sadece bir Android uygulama değil, Progressive Web App (PWA) oluştururken size yardımcı olacak video eğitimlerini de sunuyorlar. Uygulamanızı düzenlemek için yalnızca kırk sekiz saate izin veren ücretsiz bir plana sahipler. Bir sonraki plan Android uygulamaları oluşturmak için ayda 15 dolardır.

 

AppsGeyser

AppsGeyser tamamen ücretsizdir. Hiçbir ücret, abonelik planı veya limiti yoktur.

AppsGeyser

Başlamanıza ve uygulamayı oluşturmanızı daha da kolaylaştıracak elliden fazla farklı şablon vardır. Site, uygulamanızın neye benzediğini göstermek için bir önizleme ekranı kullanıyor.

Ücretsiz olduğu için, uygulamanın mağazalarda yayınlanmasını desteklemiyorlar.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *