Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

En iyi Android Uygulamaları Listesi

Android

Android

En iyi Android Uygulamaları Listesi

En iyi Android uygulamaları 2018

2018 yılında dikkat çeken En iyi Android uygulamalarını bir araya getirdik.

Sizler için En popüler ve kullanışlı Android uygulamalarının bir listesini hazırladık. Bu sayede Google Play’de arama yaparken zamanınızı harcamak zorunda kalmazsınız. Ayrıca Önerilerimiz ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamıyorsa bazı alternatifler de ekledik.

 

Tarayıcılar

Lightning Web Browser

İnternette gezinirken hızınız sizin için çok büyük önem taşıyorsa. Lightning Browser kesinlikle internette dolaşmayı mümkün olduğunca hızlı bir şekilde indirmeye değer.

Lightning

Şimdi indir:

Google Play

Cihazlara önceden yüklenmiş olan Chrome tarayıcısı veya üreticiye özel tarayıcıyla karşılaştırıldığında. Sorularınızın cevaplarını aramaya hazırlar.

Android telefonunuzda gömülü olan WebKit oluşturma motorunu kullanarak. Ortalama tarayıcınızdan daha fazla sayfa sıkıştırarak. Aynı zamanda reklam engelleyiciyi kullanarak reklamları kaldırarak. Önemli ölçüde hız kazancı sağlayan sayfaları da tarayarak tarama deneyimini hızlandırır.

 

Dolphin Tarayıcı

Alternatif, süper güvenli bir tarayıcıyı denemekten hoşlanıyorsanız. Dolphin Web Browser Android’deki Firefox, Chrome ve Opera’ya harika bir alternatiftir.

Dolphin

Şimdi indir:

Google Play

Geçmişte takılı kalmış web sitelerini görüntülemek için bir Flash Player’ın yanı sıra. Yerleşik bir reklam engelleyici de mevcut. Böylece, daha sorunsuz bir deneyim için tüm pop-up’ların, reklamların, banner’ların ve reklam videolarının taranmasını sağlayabilirsiniz.

Cihazınızda geçmişinizle ilgili hiçbir veri bulunmadan anonim olarak tamamen göz atabilirsiniz. Dahası, tüm hareketler desteklenerek, web sayfalarında gezinmeyi kolaylaştırmak için. Tarama deneyiminizi kendi hareketlerinizle kişiselleştirebilirsiniz.

 

İletişim

WhatsApp Business

WhatsApp sadece arkadaşlarla sohbet eden kişiler için değil. Aynı zamanda küçük işletmeler için de inanılmaz popüler bir anlık mesajlaşma uygulaması olduğunu kanıtladı.

WhatsApp

Şimdi indir:

Google Play

İkincisini desteklemek için WhatsApp Uygulamasının özel bir iş sürümü. Müşterileriyle sohbet etmeyi kolaylaştıran bir dizi özellik ile kullanıma sunmuştur.

WhatsApp Business, müşterilerin bir bakışta bilgi edinmesi. Sabit sabit numaralar için destek, bir SSS sayfası oluşturma seçeneği. WhatsApp’a bir uygulama yerine bir tarayıcı aracılığıyla erişme seçeneği için bir iş profili içeriyor.

 

Skype

Android Skype, yakın zamanda masaüstü karşılığı gibi bir tasarım revizyonu geçirdi.

Skype

Şimdi indir:

Google Play

Mesajlaşma özelliği artık fotoğraflar, videolar ve sesli mesajlar dahil olmak üzere bir dizi içeriği paylaşmayı desteklerken. Eklentiler başka bir uygulamayı ayrılmadan. Açmadan doğrudan uygulama içinde içerik paylaşabileceğiniz anlamına gelir.

Sosyal medyada en üst sıradaki trend gibi gözüktüğü gibi. Gününüzün önemli noktalarını Skype topluluğunuzla da paylaşabilirsiniz.

 

Inbox by Gmail

Google’ın en yeni e-posta istemcisinin, Gmail’in daha karmaşık tasarımından ante kadar uzanan kurumsal özellikleri vardır.

Inbox by Google

Şimdi indir:

Google Play

Öne çıkanlar, bir mesajı açmadan bile en önemli bilgileri bulmanıza yardımcı olur. Benzer e-postalar, odaklanmış içerik için bir araya getirilir. Bir erteleme seçeneği ve hatırlatıcıları ile, bir iletiye veya göreve geri dönmeyi asla unutamayacaksınız.

 

Memrise Dil Öğren

Hareket halindeyken yeni dilleri öğrenmek için bir yol arıyorsanız, Memrise sizin için bir uygulama.

Memrise

Şimdi indir:

Google Play

Seçebileceğiniz için 200’den fazla dilden oluşan bir kütüphane var. Yeni bir kelime öbeği veya kelime öğrendiğiniz her seferinde, zihninizde etkili bir şekilde bir tohum dikin. Uygulamanın daha sonra denemek ve bir çiçek haline getirmek için üzerine inşa edilir.

Uygulama, dilleri oyunlarla ilgili gerçeklere atmak suretiyle mümkün olduğunca öğrenci ile etkileşimli olmaya çalışır. Aynı zamanda, bir kelimeyi doğru şekilde söyleyerek. Son derece yararlı olan ve hatta memeleri de kullanan yerli dil konuşanların kısa videolarını kullanır.

 

HelloTalk Dil Değişimi

HelloTalk, dünyadaki gerçek insanlarla konuşarak dil öğrenmenize izin veren bir uygulamadır.

Hellotalk

Şimdi indir:

Google Play

Öğrenmek istediğiniz dili seçin ve daha sonra bu dilin ana dilini bulmak için arama yapın. Onlara bir mesaj gönderebilir ve hemen konuşmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcıların sizinle konuşmaya da ulaşacağını göreceksiniz, bu yüzden konuşmak için bolcaçok sayıda insan olacak.

Uygulamanın, konuşmacınızın söylediklerinin yanı sıra sesli ve transliterasyonun metnini çıkarmayı zor bulmanız durumunda metne ses verir. İhtiyacınız olduğunda, ücretsiz aramalar ve dilbilgisi düzeltmesi için size yardımcı olacak çeviriyi içerir. Oyunun bir kısmı iyi bir ilişki kurmayı başarabilecek iyi bir dil partneri buluyor. Bu, bir dile devam etmek ya da öğrenmek ve dünya çapında farklı insanlarla tanışmak istiyorsanız, son derece kullanışlıdır.

 

Sağlık

Tide

Tide gerçekten çok fazla bir şey yapmasa da. Sizi ve işletmenizi daha üretken hale getirecek tek uygulama olabilir.

Tide

Şimdi indir:

Google Play

Düzenli aralıklarla (her 25 dakikada bir, her seferinde beş dakika için önceden ayarlanmış). Molalar vermenizi teşvik eden basit bir uygulamadır. Bu, işin mükemmel bir şekilde bozulmasının ve her gün daha üretken olmanız için dinlenmenizdir.

Bilgisayarınız ve iş stresinden uzak, düzenli molalar vermeyi gerektiren. 25 dakikalık çalışma dönemlerinde daha iyi odaklanmanızı sağlayan Pomodoro tekniğine dayanıyor.

 

Verimlilik

Cloud Print

Çoğu telefon bir yazıcıya kablosuz olarak bağlanmak için seçeneklerle gelir.

Cloud Print

Şimdi indir:

Google Play

Google’ın Android için Cloud Print, Google Cloud Print ile uyumlu herhangi bir yazıcıdan yazdırmanın güvenilir bir yoludur. Uygulama, kullanıcıların yerel ağlarındaki tüm yazıcılara erişmelerini. Ve diğer Google hizmetleriyle entegrasyonunu sağlarken. Fotoğrafların ve belgelerin yazdırılacak uygulama ile paylaşılabileceği anlamına gelir.

 

Microsoft Word

Android için Word, Microsoft’un her yerde bulunan kelime işlemci yazılımının gücünü avucunuza koyuyor.

Word

Şimdi indir:

Google Play

En son masaüstü sürümü kullanıcılarına aşina olmak için düzen ve yazılımın temel işlevlerinin çoğunu hareket halindeyken yapmanızı sağlar. Office 365 aboneliği olan kullanıcılar, daha çok bulut bağlantılı özelliklerini kullanabilir.

 

Adobe Acrobat Reader

Tüm cihazlarınız için önemli olan Adobe Acrobat Reader. Projeler, sunumlar ve raporlarda güncel kalmanız için ihtiyacınız olan. Tüm bilgiler için PDF’leri telefonunuzdan açmanızı ve görüntülemenizi sağlar.

Adobe

Şimdi indir:

Google Play

Geri bildirim sunmak için dosyalara yorum yapabilir. Daha sonra başvurmak için notlarınızı bırakabilir ve hatta dosyaları buradan paylaşabilirsiniz. Adobe’nin dosya okuyucusu ile basit dosya okumasının ötesine geçen formları doldurun ve imzalayın. Adobe Mobile Link’in avantajlarından faydalanın sadece Adobe Acrobat’ta veya Adobe Reader’da açın. Bu, yakın zamanda görüntülediğiniz dosyaların tüm cihazlarınızda kullanılabilir olmasını sağlar. Hesabınıza giriş yaptığınız sürece, dosyalarınız hesabınızla senkronize edilmeye devam eder ve bu nedenle tüm cihazlardan edinilebilir.

 

Evernote

Evernote, blokta tam olarak yeni bir uygulama değil, ancak bahsetmeye değer.

Evernote

Şimdi indir:

Google Play

Çalışma alanı tüm cihazlarınızda senkronize edilir, böylece tablet, akıllı telefon ve masaüstü arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bir not alma uygulamasından daha fazlası, düzenli bir çalışma alanında daha sonra başvurmak için. Kontrol listeleri oluşturun ve web sayfaları oluşturun. Arama aracı, daha sonra nasıl bulacağınız konusunda endişelenmenize gerek kalmadan. Araştırmayı ve bilgileri kaydetmeyi kolaylaştırır. Evernote, çalışmalarınızı başkalarıyla paylaşmanızı ve paylaşmanızı kolaylaştırmak için bir sunum moduna ve çalışma sohbetine bile sahiptir.

 

Güvenlik

RememBear

Kullanımı kolay ve inanılmaz derecede etkileyici olan RememBear. Başarılı TunnelBear VPN’nin arkasındaki ekip tarafından geliştirilen piyasaya açılan en yeni şifre yöneticisidir.

RememBear

Şimdi indir:

Google Play

Diğer şifre yöneticileriyle aynı şekilde çalışır. Sitelerin giriş bilgilerini otomatik olarak çekebileceği bir veritabanına rastgele oluşturulmuş parolaları depolamanıza izin verir. Ayrıca, daha kolay erişim için parmak izi kimlik doğrulamayı destekleyen. Güçlü şifreleme (TunnelBear geliştiricilerinden beklendiği gibi) sunar.

Uygulama hakkında en iyi şey onun süper kullanıcı dostu arayüzü. Şirketin sevimli maskotuna sahip, parola yönetimini açık kalpli olmasıdır. Bu yeterli değilse, hizmet en son güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olmak için bağımsız olarak denetlenir.

 

NordVPN

İş kullanıcıları için, özellikle hassas verileri ele alırsanız. İş için bir mobil cihaz kullanıldığında güvenlik en önemli sorun olmaya devam etmektedir.

NordVPN

Şimdi indir:

Google Play

Neyse ki, güvenli özel ağlara erişim sunan uygulamalar var ve NordVPN piyasadaki en etkili ve kullanımı kolay servislerden biri. Ekstra güvenlik katmanlarının peşindeyseniz. Gizliliği artırmak veya yalnızca bölge kilitli içeriğe erişmek istiyorsanız. NordVPN, cihaz trafiğinizi, seçtiğiniz bir ülkedeki bir sunucu üzerinden yönlendirmenin bir yolunu sunar.

 

LastPass Ücretsiz Şifre Yöneticisi

Tüm şifrelerinizi gerektiği gibi görüntüleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz ve silebileceğiniz kasa ile tek bir yerde saklayın.

LastPass

Şimdi indir:

Google Play

Hesabınızı oluşturduktan sonra, LastPass yeni bilgileri kaydetmenizi ister. Gelecekte girişleri otomatik olarak dolduracak ve böylece bilgileri unutmaktan asla vazgeçmenize gerek kalmayacaktır. Otomatik senkronizasyon bilgilerinizi güncel tutar ve parmaklarınızın ucunda tutar. Her şeyi güvende tutarken, online alışveriş yapmak için kredi kartı profilleri oluşturabilirsiniz.

 

Araçlar

Microsoft OneDrive

Android için en popüler bulut depolama uygulaması olan Microsoft OneDrive.

OneDrive

Şimdi indir:

Google Play

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, belgelerinizi ve daha fazlasını. Tüm cihazlarınızda erişebileceğiniz tek bir konumda tutmanıza olanak tanır. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, OneDrive’da saklanan her şeye Bilgisayarınız’dan, telefonunuzdan veya tabletinizden erişilebilir ve iş arkadaşlarınız arasında daha kolay paylaşımlar yapabilirsiniz.

 

Solid Explorer Dosya Yöneticisi

Android işletim sisteminin büyük bir örümceği. Word belgeleri, elektronik tablolar. PDF’ler ve hatta resimler gibi herhangi bir türdeki dosyaları kolayca bulmama kabiliyetidir.

Solid Explorer

Şimdi indir:

Google Play

Solid Explorer Dosya Yönetimi, sadece birkaç tıklamayla bulmak için uğraştığınız dosyayı bulmanızı çok kolaylaştırır. Bir yerde saklanan bir dosyanız olduğunu biliyorsanız. Dropbox, Box, Google Drive, OneDrive. Mega ve Owncloud gibi üçüncü taraf depolama hizmetlerinde bile dosyalar bulabilirsiniz.

 

Chrome Uzaktan Masaüstü

Chrome Web Mağazası’nın ilgili uygulamasını Android cihazınızda masaüstünüzü kullanarak. Masaüstünüze uzaktan erişim sağlayın.

Chrome Uzaktan Masaüstü

Şimdi indir:

Google Play

Uygulamayı birden fazla masaüstünde ve birden fazla cihazla çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bilgisayarlar, kısa süreli veya uzun vadeli olarak güvenli bir şekilde hazırlanabilir. Bu da uzaktan destek, dosya alma ve uygulama erişimi için uygun hale getirir.

 

SwiftKey Klavye

Swiftkey, yazım tarzınızdan ve yazım alışkanlığınızdan öğrenmek için Yapay Zeka’yı kullanır.

SwiftKey

Şimdi indir:

Google Play

Herhangi bir ayar ve klavye düzeni ayarlamalarını değiştirmek zorunda kalmadan. Üç dilde yazabilme özelliği sayesinde, bu uygulama verimliliği en üst düzeye çıkarmaya. Ve dokunmatik klavyenin gücünü elinize geri koymaya odaklanmıştır. Cihazlar arasında senkronize edilir ve yedeklenir. Çevrimiçi profillerinizden bilgi toplayarak kendini geliştirir.

 

Unclouded – Bulut Yöneticisi

Depolama alanınızı analiz etmek, yönetmek ve dağıtmak için bu araçla. Dropbox, Google Drive, Box veya MEGA olsun, bulut alanınızı ne yediğinizi öğrenin.

Unclouded

Şimdi indir:

Google Play

Hangi dosya veya klasörlerin en fazla yer kapladığını. Hangi dosya türünün en yaygın olduğunu, çoğaltılmış dosyalardan kurtulup. Dosyaların En Son ne zaman değiştirilmediğini görün.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Android

bitcoinBitcoin
$ 26,422.081.44%
ethereumEthereum
$ 1,841.291.79%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0000937.28%
En üste