Android Müzik İndirme Uygulamaları

Android için Ücretsiz Müzik İndirme Uygulamaları

Ücretsiz en iyi Android müzik indirme uygulaması listesi.

Şu anda, çevrimiçi müzik çalmayı sağlayan birçok web sitesi var. Ancak, ücretsiz müzik uygulamalarının kullanılabilirliği, sevdiğiniz müzik parçalarını çevrimdışı kaydetmenizi sağlar. İlginç bir şekilde, bu uygulamalar aynı zamanda bir kuruşa mal olmadan hızlı arama ve kolay indirme sağlar.

Bu yüzden, Google Play Store’da bulunan ücretsiz Android müzik indirme uygulamalarından bazılarını listeledik.

Android müzik indirme uygulamaları

1. SONGily

SONGily

Son derece tavsiye edilen uygulamalardan biri SONGily, her türlü müzik türünü ve sanatçıyı izlemeye olanak tanıyan ücretsiz Android müzik indirme uygulaması. Sadece en iyi listelerden dinlemek istediğiniz şarkıyı arayın, çalın ya da ücretsiz indirin. Bir müzik indirici ile birlikte gelir ve dahili bir çevrimiçi video dönüştürücü de içerir.

 

2. GTunes Music Downloader

GTunes

Link: https://gtunes-music-downloader-v6.tr.uptodown.com/android

GTunes music downloader, çeşitli sanatçıların sayısız eski ve yeni şarkılarını arayabileceğiniz ücretsiz müzik uygulamaları listesinde de yer almaktadır. Bu ücretsiz müzik indirme uygulaması, arama, bulma, indirme ve şarkı çalmak için oldukça basittir. Uygulama kendi yerleşik oynatıcısına sahiptir. Kullanıcılar melodileri düzeltebilir ve zil sesi olarak ayarlayabilir.

 

3. SuperCloud

SuperCloud

Link: https://supercloud-song-mp3-downloader.tr.uptodown.com/android

Android için ücretsiz müzik indirme uygulamaları arasında popüler SuperCloud şarkı MP3 indiricisidir. Bu özel uygulama, beraberinde getirdiği çok sayıda şarkı ve podcast koleksiyonu nedeniyle Android kullanıcıları tarafından oldukça tercih ediliyor. Ayrıca, bu ücretsiz uygulama aynı zamanda kendi sesinizi yükleyebileceğiniz. Ve diğer kullanıcılar için yayınlayabileceğiniz müzik paylaşımı için de mükemmeldir. Dahası, şarkıların beğenilip paylaşılabildiği sosyal medya dostu.

 

4. Wynk Music

Wynk

Link: https://wynk.in/music

Ücretsiz müzik uygulamaları için seçilebilecek bir başka en iyi uygulama Wynk Music. Bu özel uygulama 12 milyondan fazla Android kullanıcısına sahip ve popülerliğinin temel nedenleri kullanıcı dostu arayüzü ve büyük şarkı koleksiyonudur.

Kullanıcılar türlere, albümlere ve sanatçılara göre şarkıları kolayca arayabilirler. Wynk music uygulamasında hemen hemen tüm müzik parçalarını bulmak kolaydır. Büyük koleksiyon dışında, bu uygulama internet radyo ve albüm satın alma sunarken. Düşük internet hızında bile ücretsiz müzik akışı sağlar.

 

5. Spotify

Android

Link: https://drive.google.com/file/d/17AwobYUh2zgRWLqb5pYNobcpKWpndUIp/view

Spotify, Android akıllı telefonlar ve tabletleriniz için kullanabileceğiniz ücretsiz müzik indirme uygulamasıdır. Dünyanın her yerinde sayısız şarkı ve müzik parçası bulunan bu özel uygulama, hareket halindeyken müzik çalmanıza izin verir.

Cihazınızdaki bu uygulama ile kendi çalma listenizi oluşturabilir ve albüm, sanatçının adı ve hatta türüne göre yeni müzikler bulabilirsiniz. Bu uygulamanın ücretsiz sürümü reklam destekliyken, premium sürümde reklamlar ücretsiz bir deneyim sunuyor. Ayrıca, müzik akışı ve indirme sınırsız şarkılar için çevrimdışı mümkündür.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *