ALLPlayer indir – Altyazı Okuyan Video Player

Altyazı Okuyan ALLPlayer

Allplayer video oynatıcı sayesinde, Filmlerde geçen altyazıları anlayabilirsiniz.

Yabancı dilde bir film veya video izliyorsanız, Filmde söylenenleri tercüme edebilecek altyazılara sahip olmanız gerekir.

Hemen hemen tüm filmlerin altyazılarını OpenSubtitles gibi sitelerde bulabilir. Veya altyazıları sizin dilinizde değilse, Google Translate’i kullanarak altyazıları kolayca kendi dilinize çevirebilirsiniz.

player

Şimdi indirin:

Download

Neyse ki, aslında altyazıları okuyabilen ALLPlayer adında bir medya oynatıcı var. Bu player sayesinde onları okumakla meşgul kalmak zorunda kalmazsınız. ALLPlayer, Catzilla adlı popüler GPU stres testi kriter programını oluşturan aynı geliştiricilerin medya oyuncusudur.

Adından da anlaşılacağı gibi, her türlü video dosyasını, ses dosyasını, çevrimiçi radyo istasyonunu, çevrimiçi akışı ve daha fazlasını yürütebilir.

ALLPlayer’ın en güçlü özelliği, herhangi bir video için altyazıları gösterebilmesidir. ALLPlayer’da video oynatmaya başladığınızda, interneti eşleşen altyazıları arar ve tüm dillerde indirir.

Ardından istediğiniz dili seçebilir ve altyazıları görüntüleyecektir. Altyazılar için, görüntülenme şeklini değiştirebilirsiniz:

  • Yazı tipi,
  • Yazı tipi boyutu,
  • Metin rengi,
  • Konumu

Ayrıca, Windows 10’un yerleşik SAPI seslerini kullanarak veya IVONA konuşma sentezleyiciden indirilen sesler aracılığıyla alt yazıları da okuyabilir.

Bu medya oynatıcı ayrıca internet radyo istasyonlarını çalabiliyor, ancak tüm istasyonlar Çekçe. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, video dosyalarınızı yalnızca izleyebilmeniz için şifrenizi koruyabilirsiniz. PG olmayan içeriği görmek istemediğiniz küçük çocukların ebeveynleri için çok faydalı bir özelliktir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,