En iyi WordPress Link Gizleme Eklentileri

WordPress Link Gizleme

WordPress link gizleme için birçok sebep vardır. Uzun bir URL’yi kısaltmak isteyebilirsiniz.

Böylece paylaşım linklerinizi paylaşmak ya da gizlemek daha kolaydır. Link gizlemeye ihtiyaç duyduğunuz nedenlerden bağımsız olarak. Bunlar göz önünde bulundurulması gereken en iyi WordPress link gizleme eklentileridir.

Bir WordPress sitesi kurulumu yaptıktan sonra, linklerinizi kısaltmak veya gizlemek için eklentiye ihtiyacınız vardır. En iyi link gizleme eklentilerini aşağıda listeledik.

 

Easy Affiliate Links

Easy Affiliate Links sadece link gizleme için değil, tüm linklerinizi yönetmek için mükemmel bir eklentidir.

Easy Affiliate Links

Bu eklenti ile kısa yollar oluşturabilir, kategoriler halinde düzenleyebilir, aylık ve ömür boyu tıklamaları izleyebilirsiniz. Bu eklentinin en kullanışlı özelliklerinden biri, bir XML dosyasına ve bunlardan gelen linkleri alıp verebilmenizdir.

Eklenti şimdilik link analizi, coğrafi hedefleme, bağlantı metni için A / B testi veya bozuk bir bağlantı denetleyicisi sunmuyor. Ancak bu önemli özelliklerin gelecekte yayınlanması bekleniyor.

 

Shortlinks by Pretty Links

Shortlinks by Pretty Links eklentisi  (200.000’den fazla aktif yükleme) muhtemelen oldukça popüler bir eklenti.

Bu kategoriler, analizler ve link başına nofollow / dofollow, 301 ve 307 yönlendirmeleri. Özel parametreler de dahil olmak üzere böyle bir eklentiden bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir.

Rapor özellikleri, link başına isabet sayısını, IP adresini, uzak ana bilgisayarı, tarayıcıyı (tarayıcı sürümü dahil), işletim sistemini, yönlendiren siteyi vb. İzleme gibi tonlarca filtre seçeneği vardır. Bu yeterli değilse, eklentinin daha da fazla özellikli ücretli sürümleri vardır.

 

WP Cloaker

Düzgün ve kullanımı kolay WordPress link gizleme eklentisi arıyorsanız, WP Cloaker‘ı denemek isteyebilirsiniz.

WP Cloaker

Özel yönlendirme türü (301, 302, 303 ve 307) ve Javascript yeniden yönlendirmenin yanı sıra kategoriler, özel bağlantı öneki ve özel izinler ile birlikte gelir. Raporlarının özelliği de ayrıca bahsetmeye değerdir. Link, bağlantı kategorisi, tarih / saat ve ülke başına istatistikler alabilirsiniz.

 

WooCommerce Cloak Affiliate Links

Eğer WooCommerce ile WordPress kullanıyorsanız, WooCommerce Cloak Affiliate Links‘i kontrol etmek isteyebilirsiniz.

WooCommerce

Bu genel bir WordPress eklentisi değil, özellikle WooCommerce içindir. Eklenti, ileri düzey raporlama gibi diğer eklentilerin bazı gelişmiş özelliklerinden yoksundur. URL gizleme ve yeniden yönlendirmeler (301, 302 veya 307) gibi temel işlevlerle çalışıyorsanız. Bu eklenti WooCommerce için ayrıcalıklı bir eklentidir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *