Ücretsiz sunum hazırlama programı indir

Ücretsiz sunum hazırlama programı

Windows ve Mac için Ücretsiz sunum hazırlama programı indirin.

Sunumlar çoğumuz için günlük iş hayatının bir parçasıdır. Öğrenci olarak bile, okul raporunuz veya projeniz için bir sunum hazırlamanız gerekebilir.

Sunum veya slayt gösterisi programı söz konusu olduğunda, genellikle Microsoft PowerPoint’i düşünüyoruz. Ama daha iyi ücretsiz alternatifler var.

Örneğin, ActivePresenter ücretsiz sürümü web kameranızdaki videoların kaydedilmesini sağlayan sunumlar oluşturmak için ideal bir araçtır.

ActivePresenter’ın geliştiricisi sadece kişisel olmayan ticari kullanım için ücretsiz bir baskı sunar. Bu yüzden bu ücretsiz programı kullanarak. Sunumlarını hızlı bir şekilde oluşturabilen öğrenciler için harikadır.

Ekstra Özellikleri

  • HTML5 Ders İncelemesi
  • Denklemler
  • Animasyonlu Zaman Röleleri
  • YouTube’da yayınlama
  • MacOS’ta PDF’ye aktarma
  • Şablon ve ses efekti
  • Ekran videosu çekme

Yazılımı başlattığınızda, seçebileceğiniz birçok şablon bulunmaktadır. Boş proje oluşturabilir, daha fazla şablon indirebilir veya Microsoft PowerPoint projelerini de içe aktarabilirsiniz.

sablon

Şimdi indirin:

ActivePresenter

ActivePresenter programı Microsoft PowerPoint gibi çalışsa da. Programın en ilgi çekici kısmı, ekran etkinliğini küçük bir çerçevenin içinde, kendi web kamerası videonuzla birlikte kaydetme yeteneğidir. Bu şekilde, tartıştığınız veya izleyiciye bir şeyler gösterdiğiniz sunumlar oluşturabilirsiniz.

webcam

ActivePresenter etkileyici bir sunum oluşturmak için kullanılabilecek tüm farklı düzenleme ve yaratıcı araçları sunar.

Slaytlar, ek açıklamalar ekleyebilir, tasarım veya yerleşimi değiştirebilir. Hemen hemen her türlü akla gelebilir elementi ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

Görüntü dosyalarını ekleyebilir veya kayıtlarınızı soru kutuları veya anketler vs. Gibi etkileşimli öğelerle tamamlayabilirsiniz.

Tüm sunumlarınız bir dizi farklı biçime aktarılabilir. Görüntüler, videolar, HTML5 slayt gösterisi ve hatta MP4 videosu olarak Youtube’a yükleyebilirsiniz.

Ücretli versiyonlarda Standart ve Profesyonel ek ihracat seçenekleri eklenmiştir. Sürümüne bağlı olarak, bir PDF belgesi, Microsoft Word belgesi, Microsoft Excel belgesi veya Microsoft PowerPoint slayt gösterisi biçiminde de dışa aktarabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *