Microsoft Word, Excel, PowerPoint Ücretsiz indir – Windows/Android/IOS

Ücretsiz Microsoft Word

Microsoft Word, Excel, PowerPoint’i PC ve dizüstü bilgisayarınıza yasal olarak indirin.

Telefonunuza ya da tabletinize nasıl indirebileceğinizi gösteriyoruz.

Windows’un her kullanıcı için Microsoft Office ile birlikte geldiği yaygın bir yanlış anlamadır.

Ancak, Microsoft Word’ün yanı sıra iOS ve Android de dahil olmak üzere Office’i Windows 10’a ücretsiz olarak yüklemenin yolları vardır.

Yeni bir bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınız veya tabletiniz varsa ve Microsoft Office’i istiyorsanız. Bunları ücretsiz olarak almanın yolları vardır. (Bazı kısıtlamalar geçerlidir ve ins ve çıkışları açıklayacağız) ve size nasıl yapılacağını göstereceğiz.

Ayrıca, Microsoft’un sürümüyle uyumlu ücretsiz alternatif ofis takımları var.

 

Windows, Android ve IOS için ücretsiz Office Uygulamalarını indirin

Microsoft’un şu anki Office stratejisine göre Android, iOS gibi çok çeşitli aygıtlarda.

Microsoft Word, Excel ve PowerPoint için mobil uygulamalarını ücretsiz olarak indirebileceğiniz anlamına geliyor. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak bu uygulamaları iOS, Android ve Windows 10’a indirebilirsiniz.

Bunlar herhangi bir aygıt için ücretsiz olsa da. Office 365 aboneleri için tam işlevsellik geri tutulduğunda, yalnızca tüm işlevlere tam erişime izin vermezler.

Her zaman ücretsiz olarak dokümanları açıp okuyabilirsiniz. Ancak, yalnızca 10.1 inç’den daha küçük bir ekrana sahip bir cihazda ücretsiz olarak dokümanlar oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Bu, bir akıllı telefon veya küçük tabletten Microsoft Word dokümanlarını düzenleyebileceğiniz anlamına gelir. Daha büyük bir tablet, dizüstü bilgisayar veya masaüstü bilgisayar kullanıyorsanız bunları yalnızca görüntüleyebilirsiniz.

IOS’ta bu ayrım en azından daha basit. Herhangi bir iPhone, normal iPad veya iPad Air veya Mini’de ücretsiz olarak belgeler oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Ancak iPad Pro kullanıcıları yalnızca dosyaları görebilir.

Daha küçük bir ekrana sahip bir cihazda bile. Microsoft’un “temel” Office deneyimi olarak gördüğü şeyleri, bazı düzenleme araçları ve özellikleri ücretsiz kullanıcılar tarafından geri alınarak elde edebileceğinizi belirtmek isteriz.

 

Windows Uygulamaları

Windows 10 için Word indir

Windows 10 için Excel indir

Windows 10 için PowerPoint indir

 

Android Uygulamaları

Android içinWord indir

QR kod okuyusu kullanarak indir

Android içinExcel indir

QR kod okuyusu kullanarak indir

Android içinPowerPoint indir

QR kod okuyusu kullanarak indir

 

IOS Uygulamaları

IPhone ve iPad içinWord indir

QR kod okuyusu kullanarak indir

IPhone ve iPad için Excel indir

QR kod okuyusu kullanarak indir

IPhone ve iPad için PowerPoint indir

QR kod okuyusu kullanarak indir

 

Office 365’i ücretsiz deneyin

Dokümanları tek başına görüntüleyebilmek tabii ki pek fazla bir şey değildir. Bu nedenle 10.1’den büyük ekranlı bir PC, dizüstü bilgisayar veya tabletteki herkes bundan daha fazlasını isteyecektir.

En kolay seçenek yalnızca bir kişisel hesap için ayda 6,99 Dolar tutarında olan Microsoft’un bulut tabanlı abonelik hizmeti olan Office 365’e kaydolmaktır.

Yukarıda listelenen uygulamaların aynısını kullanıyor ancak çalışmalarınızı bulutta saklayarak nerede olursanız olun erişebilmeniz için cihazdaki tüm özelliklerin kilidini açmanız yeterlidir.

İyi haber şu ki, bir ay Office 365’in ücretsiz deneme sürümü var. Bu nedenle bir kuruş ödemeyi taahhüt etmeden ücretsiz deneyebilirsiniz.

 

Ücretsiz Ofis alternatifleri

Office uygulamalarının size ücretsiz sunduğu daha fazla işlevsellik gerekiyorsa Office 365 için ödeme yapmak istemiyorsanız. Tamamen ücretsiz olan Microsoft Office’e çeşitli alternatifler vardır.

LibreOffice

LibreOffice

Tavsiyemiz düzenli olarak güncellenen tam bir paketi olan LibreOffice’tir ve dokümanları Microsoft formatlarında açıp kaydedebilmenizi sağlar. LibreOffice’i buradan indirebilirsiniz.

Libre Office’den hoşlanmıyorsanız, artık yalnızca Google Drive’ın bir parçası olan WPS Office, Free Office ve Google Docs gibi ücretsiz alternatifleri de kontrol edebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *