Telefon nasıl takip edilir, ip uçlarını öğrenin

Bir telefon nasıl takip edilir

Telefon nasıl takip edilir Sahip olduğumuz eşya, telefonumuz kadar değerlidir ve onu kaybetmek korkunç bir deneyim olabilir.

Bir telefonun nasıl takip edileceğini öğrenmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz demektir.

Not: (Burda anlatılan konu, kaybedilen telefonlar ve ebevenylerin çocuklarının nerede olduğunu bulması amaçlıdır. Kesinlikle yasal olmayan telefon takip etme, izleme vs gibi işlemler için bilgi içermemektedir.)

 

TELEFONUNUZU KAYBETMEDEN ÖNCE İZLEYİN

Telefonunuzu kaybettiğiniz güne hazırlanmak için buradaysanız (çoğu için kaçınılmazdır) o zaman oyunun başındasınızdır. Akıllı telefonunuz varsa, aşağıda listelenen uygulamaları yüklemeyi düşünün.

Akıllı telefonlar için

Telefonunuz için birkaç uygulama seçeneği vardır ancak cihazınızla birlikte verilen telefonla birlikte verilen yazılımları da kurmayı unutmayın.

Buna Apple’ın Find My iPhone, Google’ın Cihazım Bul ve Samsung’un Find My Mobile da bulunuyor. Daha fazla ayrıntı için bir sonraki bölüme geçin.

Daha fazla seçenek arıyorsanız, bunları deneyin:

 

Find My Android & Mobile Security

Find My Android & Mobile Security

Find My Android & Mobile Security

DownloadiPhone  DownloadAndroid

Av, üç aygıta kadar kullanmak için ücretsizdir.

Daha fazlası için ücretli planlar vardır ve hizmet hem bilgisayarlar hem de telefonlar için kullanılabilir. Hizmete kaydolduktan sonra cihazlarınızı cihazınızla senkronize edin, arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Telefonunuzun kaybolduğu gün, tek yapmanız gereken bir bilgisayar bulmak, hesabınıza giriş yapmak ve izlemeye başlamak.

Av, gizlice arka planda çalışır ve söyleyene kadar telefonunuzun yerini takip etmez. Bu nedenle, telefon bulunduğunuz sırada gizliliğiniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bunu herhangi bir Android veya iOS cihazı ve herhangi bir Mac, Windows veya Linux PC için öneriyoruz.

 

 

Lookout

Lookout

Lookout

DownloadiPhone  DownloadAndroid

Bak, güvenlik izlemeyi ve antivirüs / malware korumasını birleştirir.

Pil ömründen hemen önce bir telefonun son konumunu kaydetme sistemi, uzaktaki bir silme işleminden önce kişi verilerini yedekleme şansı gibi bazı ilginç özellikler vardır.

Hatta herhangi bir hırsızın fotoğrafını çekip e-postayla gönderir konum verisi ile birlikte size. İki haftalık ücretsiz bir deneme var ve Telefon nasıl takip edilir bundan sonra aylık 3 dolara mal olacak.

 

 

Avast Antivirus & Security

Avast Antivirus & Security

Avast Antivirus & Security

DownloadAndroid

Antivirüs endüstrisindeki büyüklerinden biri Avast’ın adı birçok PC kullanıcısına aşina olmalıdır.

Uygulama virüs tarama ve koruma, yedekleme seçenekleri ve güç koruma ve hırsız önleme seçenekleri sunan komple bir paket daha sunuyor. Akıllı telefon dinlemesini uzaktan kilitleyebilir veya silebilirsiniz veya rascalların kendilerini “Theftie” ye alabilirler.

Ayrıca cihazınızda stealth modunu etkinleştirebilirsiniz, böylece hırsız Avast’ın telefonunuzu koruduğunu bilmiyor. Avast, SIM kart değişikliği bildirimlerini ve kilitlemeyi de sağlar ve şirket, Android, Mac ve PC için benzer hizmetler sunar. Avast, premium servis için ödeme yapmak istediğiniz sürece virüslerden ve hırsızlardan cihaz koruması için hepsi birarada bir uygulama sunuyor.

 

 

Cerberus çalıntı-korunma

Cerberus çalıntı

DownloadAndroid

Cerberus, zengin özelliklere sahip bir uygulamadır ve elde edebileceğiniz en iyi hırsız önleme uygulamalarından biridir.

Bir hafta denemek serbesttir, ancak bir yıllık lisans için 6 $ ödemeniz gerekecek. Uygulama, akıllı telefonunuzu web sitesi üzerinden ve hatta SMS aracılığıyla izlemek ve kontrol etmek için birçok yol sunar. Ayrıca, cihazınız sessiz modda olsa bile bir ses çıkarabilir ve eşsiz bir kodla kilitleyebilirsiniz.

Ek özellikler arasında, uzaktan ses kaydı yapma ve telefonunuzu kullanmaya çalışan herkesin fotoğraflarını çekme özelliği bulunmaktadır. Konum geçmişi sadece bir artı. Ayrıca, Android Wear desteği ile birlikte gelir; böylece, eşleştirilmiş cihaz menzilin dışına çıkarsa uyarılarınız akıllı gözleminize aktarılır.

 

Akıllı telefonlar için..

Bir GPS izleme servisi kullanmanızı öneririz. Burada pek çok farklı seçenek var. Ancak AccuTracking şu anki favorimiz.

AccuTracking

telefon nasıl takip edilir

Aylık 6 dolara (bir yıl abone olursanız daha az) mal olur ve telefonunuzun yerini izlemek için GPS kullanır ve şanslı sizin için çok çeşitli özellikli telefonlarla çalışır. Telefonunuz GPS özelliği etkin olduğu sürece, bu servis hile yapmalıdır.

Gün geldiğinde telefonunuzu bulamazsanız Telefon nasıl takip edilir konusunda bu uygulama faydalıdır. İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan AccuTracking‘in Web arayüzüne giriş yapmanız yeterlidir. Telefonunuz ölmediği sürece size hemen konumunu gösterecektir.

 

Kaybettikten sonra Telefonun izlenmesi

Telefonunuzu kaybetmeden önce bir cihaz bulma uygulaması yüklemek için öngörünüz yoksa, endişelenmeyin. Hala geri almak için bazı kolay yollar var.

 

Başkasının izniyle Telefon nasıl takip edilir

Bu rotadan ayrılmadan önce, birinin nerede olduğunu arama ve sorma seçeneği her zaman var olduğunu unutmayın, ancak yine de, bu şekilde yaparsanız, söz konusu kişinin size yalan söyleme şansı her zaman olabilir. Bulmaya çalıştığınız kişinin sözüne her zaman güvenemiyorsanız, burada önerdiğimiz şudur:

Akıllı telefonla donatılmış arkadaşlar, nerede olduklarını bilmenizi sağlamak için bir dizi farklı konum paylaşım uygulaması kullanabilirler. Facebook ve Twitter’da bugünlerde konuma duyarlı check-in özellikleri var ve sistemde oldukça sağlam konum paylaşım özelliklerine sahip.

Bununla birlikte, kontrol etmeniz gereken birkaç favorimiz daha var:

 

Find My Friends

Find My Friends

Find My Friends

DownloadiPhone  DownloadAndroid

İnsanların nerede olduğunu takip etmek için en sevdiğim uygulama Kesinlikle Find My Friends.

IOS ve Android için kullanılabilir. Her iki uygulama aynı geliştiriciden gelmese de aynı hizmeti sunuyor. Uygulamalar, aynı anda birden fazla kişiyi izlemenize olanak tanır. Bu, büyük bir grupla tanışmaya çalışırken yararlı olabilir.

 

iMessage ve Google Hangouts

iMessage ve Google Hangouts

iMessage ve Google Hangouts

DownloadiPhone  DownloadAndroid

Bir iOS kullanıcısıysanız ve ikiniz de iMessage’i kullandıysanız bir arkadaşınızla tanışmaya çalışıyorsunuz.

O zaman buradan konumunuzu paylaşmayı seçebilirsiniz. Google’ın Hangouts uygulaması benzer bir özelliğe sahiptir ve hem Android hem de iOS’da kullanılabilir. Uygulama “Neredesin?” Gibi cümleleri bile izliyor ve otomatik olarak konumunuzu paylaşmayı öneriyor.

 

Taşıyıcı uygulamaları

Taşıyıcı uygulamaları

Taşıyıcı uygulamaları

Birçok büyük şebeke, arkadaş ve aile arama görevlileri gözetiminde telefon izleme hizmetleri de sağlamaktadır.

AT & T’nin Aile Haritası, Sprint’in Guardian’ı, Verizon’un Aile Bulma Aracı‘nı, T-Mobile’ın da FamilyWhere uygulamasını içermektedir. Hepsinde ücretsiz deneme yapılmaktadır, ancak bunları kullanmaya devam etmek için bir abonelik ücreti ödemeniz gerekecek. Telefon nasıl takip edilir konusu yeni güncellemeyle devam edecektir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *