ReCAPTCHA “Ben robot değilim” Görüntülerini Atlama

Google ReCAPTCHA Atlama

Google ReCAPTCHA “Ben robot değilim” uygulamasını birkaç yöntemle geçebilirsiniz.

Çevrimiçi arama sırasında, bir insan olduğunuzu kanıtlamak can sıkıcı olabilir. Google’a göre, Kendinizi bir insan olarak kanıtlayana kadar spam gönderici durumundasınız. Trafik ışıklarını, yaya geçitlerini ve mağaza cephelerini seçtiğinizde Google sizin bir insan olduğunuza kanaat getiriyor.

Peki Google neden böyle bir yöntem seçiyor?

CAPTCHA resim testlerinin Google’ın Yapay Zeka projeleri için başkalarını çalıştırma yöntemi olduğunu biliyor muydunuz?

ReCAPTCHA aracını kullanarak, Google Kitaplar kütüphanesinin tamamını ve New York Times arşivinin tamamını dijital hale getirmiştir.

Buna göre, size Google’ın zaman alan ReCAPTCHA resimlerini atlamanın birkaç basit yolunu gösteriyoruz.

 

1. Sesli Çözüm – En hızlı yöntem

ReCAPTCHA atlamanın ses versiyonları çok daha hızlı işliyor.

kulaklik

  • Görsel bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, daima görmezden gelin ve derhal ses (kulaklık) düğmesine basın.
  • Çal’a tıkladığınızda açılır pencerede ses duyacaksınız. Duyduğunuz sesi ÇAL butonu altındaki boşluğa yazdıktan sonra “DOĞRULA” butonuna tıklayabilirsiniz.

cal

Genelde, ses sorununu çözmek beni sekiz ila on saniyeden fazla sürmüyor. Image CAPTCHA ile birkaç kez yanlış anlayabilirsiniz. Bunun nedeni, ses zorluklarının basit İngilizce kelimeleri kullanmasıdır. Bu, ilk defa onları doğru bulma olasılıklarının daha yüksek olması anlamına gelir. Genelde Connect yazdığınızda hemen doğrulama yapabilirsiniz.

 

2. VPN kullanın

VPN konumları, Google’ın ReCAPTCHA barikatlarını yasal olarak atlamanıza izin verir. En iyi sonuçları elde etmek için, kendi sorunlarıyla karşılaşacak ücretsiz VPN yerine iyi bilinen bir VPN servisi seçin. İyi VPN’ler trafiğinizi gizler, cihaz ayrıntılarınızı korur ve günlükleri kaydetmez.

VPN konumunu değiştirirken (Ctrl + H) kısayoluyla tarayıcı önbelleğinizde hızlıca temizleme yapabilirsiniz.

 

3. ReCAPTCHA Bypass Botlarını Kullanın

Ayrıca, sizin adınıza zorlukları çözmek için tarayıcı eklentileri indirebilirsiniz. Bunlardan biri, Chrome ve Firefox‘ta mevcut olan ses zorluklarını aşmak için iyi bir iş yapan Buster. Görsel bir zorlukla karşılaştığınız an, uzantı simgesini aktifleşirin.

Ardından, her zamanki gibi ses mücadelesine devam edin. Sizin yerinize, bot doğrulamayı çözer. Doğruluk yüzde 100 değil, ancak Google ReCAPTCHA ile günde birkaç kez karşılaşıyorsanız, bunu deneyin.

Bazen “bilgisayarınız otomatik sorgular gönderiyor olabilir” iletisini tetikler. Bu olduğunda, kendinizi bir süreliğine sesli konuşmaların engellenmesini göreceksiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,