En iyi internetsiz Oyunlar Android

Android için En iyi internetsiz Oyunlar

Android telefon ve tablet için Farklı kategorilerde yer alan En iyi internetsiz oyunlar dan bazıları.

Play Store’daki oyunların bolluğu arasında gezinmenize yardımcı olmak için en iyi oyunların bir listesini derledik.

 

Major Mayhem

Major Mayhem, oyununda görevin, güzel kızı kötü adamlardan ve tüm dünyadan kurtarmak.

Major Mayhem

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Hedefe ulaşmak için çok çeşitli silah ve araçlar sunulmaktadır. 45 heyecan verici seviye, 4 oyun modu, 100 başarı ve 150 mini görev var.

Oyun çılgın canavarlarla dolu 3 doğal mekana (tropik, metropolis ve çöl) sahiptir. Cephaneliğin içinde 20 tane eşsiz silah ve 42 tane takım elbise ve tabii ki şapka var.

 

Swamp Attack

Ormanın dışında, yeşilliklerle kaplı eski bir kulübe. Orada, bir avcı, bir oduncu ve orijinal arcade Swamp Attack’ın iyi huylu bir kahramanı yaşıyor.

Swamp Attack

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Yıllarca düzinelerce hayvan bulunmuyordu, ama şimdi pek çok misafir var. Çoğunlukla bataklık timsahlar, kasklarda kunduzlar ve uçan kuşlar var.

Oyun dünyası dört bölümden oluşan yetmiş sekiz seviyeye ayrılmıştır. Buna ek olarak, Swamp Attack’ta, hızlı dövüş için bir oyun modu vardır. Swamp Attack Android için en iyi internetsiz oyunlar dan biridir.

Her seviyede, oyuncuların farklı silah ve patlayıcı türlerini kullanarak evi herhangi bir şekilde korumaları gerekmektedir.

 

Inotia 4

Inotia 4, karanlığın ordusunu ezmeye ve tahrip olmuş şehirlere sakin dönüş yapmaya karar veren korkusuz bir kahramanı konu alıyor.

inotia

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Etkinlikler, karakterlerin oluşturulmasından başlar. Görünümü seçmek ve aynı zamanda gelecekteki şampiyonun sınıfını belirlemek için izin verilir. Inotia 4 oynayabileceğiniz en iyi internetsiz oyunlar dan biridir.

Başladıktan sonra, bir dizi hikaye bildirimi, video ve diyalog başlıyor. Prensip olarak, fantastik evreni incelemek oldukça ilginç, detaylar sürekli ortaya çıkıyor.

Bir stratejiyi dikkatli bir şekilde oluşturup doğru sırayla farklı eylemler seçmeniz gerekir. Aynı zamanda, bir hata şansı yeterince yüksektir.

Evrenin farklı yerlerinde bir zaferden sonra, bulunduğunuz şehre geri dönebilir. Kıyafeti değiştirebilir, birkaç beceri öğrenebilir ve yeni bir test seçebilirsiniz.

 

Real Football

Real Football, ​​iyi grafikler, geniş koçluk yetenekleri ve dürüst yarışmalar dövüşleri hoş bir atmosfer ile klasik bir futbol oyunu.

Real Football

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Her şey standart bir şekilde gelişir. Bir eğitim maçında ilk kontrol becerileri. Sonuçlara bağlı olarak, bilgisayar karmaşıklığı önerir. Ardından, farklı modlara sahip ana menü ve aynı zamanda, arayüzün her bir elemanını tamamen kişiselleştirmenize izin veren parametre koleksiyonu görünür.

Android için Real Football’da özellikle dikkat çeken bir özellik, bir başlangıç ​​kulübünü en popüler olana dönüştürmenin gerekli olduğu kariyer modunda vurgulanıyor.

Takımın adını, bir oyuncu setini ve bir bayrak ve stadyum gibi çeşitli ek nitelikleri seçmelisiniz. Sadece sunulan malzemeleri kullanmak ve şampiyonaya ulaşmak zorundasınız.

 

Gangstar Vegas

Atış, dövüş, cinayet ve soygun unsurları ile aksiyon oyunlarının tüm hayranları Gangstar Vegas gibi yeni bir oyunla ilgilenecek.

Gangstar Vegas

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Oyunun kendisi masaüstü bilgisayarlar için GTA’ya çok benziyor.

Oyunun özellikleri:

  • Sizin için 80 özel görev vardır.
  • Güçlü bir silah seçimi, geliştirilebilecek ekipman ve ayrıca kahramanın yetenek ve becerilerinin geliştirilmesi.
  • Oyundaki tüm karakterler detaylara göre işlenir: karakter, davranış, herkesin kendi hikayesi vardır.

Oyundaki grafikler, dinamikler ve fizik. Her türlü oyun hilesi yapabilirsiniz. Oyunun kontrolü ve fiziği üst düzeydedir. Grafiklere gelince, oyunun genel boyutu ve cihazın gereksinimleri göz önünde bulundurularak bazı cihazlarda takılabilir.

 

Fallout Shelter

En iyi internetsiz oyunlar listesindeki bir diğer oyun Fallout Shelter. Yıkıcı bir patlama sonucu yeryüzü bir çorak araziye dönüştü. Sadece dağlarda saklanan misafirler barınaklara tanışabilir.

Fallout Shelter

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Sığınağın çelik kapılarına ulaşan her gezgin ve vagabond, barınak, su ve yiyecek arayışında dolaşır.

Oyuncuların ana görevi misafirleri karşılamak ve onları doğuştan gelen özelliklere göre dağıtmaktır. Konuklara sunulan üç ana (ve birkaç ek) oda vardır: yiyecek, su ve elektrik üretilir.

Yeni keşifler yapmak için arazilere güçlü ve silahlı karakterler gönderebilirsiniz. Her kahramanı, silah ve kıyafetlerin yanı sıra barınakta üretilen anti-radyasyon paketleri ve uyarıcılarla donatacaksınız.

 

RedSun RTS

Yüksek kaliteli ve detaylı grafiklere sahip ilginç bir oyun sizi dünyasına tamamen kaptırır.

RedSun

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Burada sadece muhalifler ile savaşmakla kalmayacak. Aynı zamanda saldırıları planlamak ve savaştan önce yeteneklerinizi geliştirmeniz de gerekecektir. Amaç kendi üssünüzü geliştirmek, güçlendirmek ve ordunuzu olası savaşlar için hazırlamaktır.

Stratejinin basit ve sezgisel arayüzü ile karakterize olduğu unutulmamalıdır. Karakterinizi nasıl yöneteceğinizi öğrenmek zor değil.

RedSun RTS’yi geçmeye çalışın ve harcanan zamandan kesinlikle pişman olmayacaksınız.

 

Hill Climb Racing 2

Yarış arcade Hill Climb Racing 2, aynı işlevsellik, ancak fizik ve oyun sürecinde küresel değişimler sunuyor. Daha fazla ödül, karakterin tam bir yeniden yapılandırması, özel hızlandırıcılar olacak.

Hill Climb Racing

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Hile ve akrobatik manevralar ile uzun atlayışlar, benzinli teneke kutularla mücadele ederek. Bir hediye olarak aldığınız herhangi bir aracın toplam iyileştirilmesi için mücadele ediyorsunuz.

Hill Climb Racing 2’deki hedefler aynı kalacaktır. Ayrıca, engebeli arazide sürmeniz, depodaki yakıtı izlemeniz ve trambolinlere atlarken hasar görmemesi gerekir.

Bir sonraki varıştan sonra ana menüye geri dönüp bir dizi değişiklik yapmanıza izin verilir. Örneğin, yeni detaylar alabilir, hızlandırıcıları açabilir veya araçları tamamen değiştirebilirsiniz.

 

Six-Guns

Arsa sizi, karakterinizin çaresiz bir kovboy olduğu vahşi batıya götürecek. Eşini kaybettikten ve daha iyi bir yaşam için umut edince, başı dertte olanlara yardım etmeye karar verir.

Six-Guns

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Güzel bayanlar, şerif, Hintliler ve bölgenin diğer sakinleri. Emrinizde, kovboyun tehlikeli bir çatışmada olmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmış bir tabanca ve bir at olacaktır.

Her seviyenin başında size bir görev verilecek. Haritada gösterilen noktaya geldikten sonra, düşmana ateş etmeye ve bir sığınak bulmaya başlamalısınız.

Tamamlanan işler için deneyim kazanırsınız, altın ve zaman zaman daha değerli paralar, şerifin gümüş yıldızları vs. Para kıyafet, silah, at, ilaç ve diğer güncellemeleri satın almak için kullanılabilir. Bu arada, bu ürünler günlük çekilişe katılarak kazanılabilir.

 

Traffic Rider

Traffic Rider, farklı modlarla, muazzam bir motosiklet seti ve farklı koşullarla hedeflere dayanan karmaşık seviyelerle muhteşem bir yarışdır.

Traffic Rider

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Oyun eylemi, otomobillerin işgal ettiği yoğun bir otoyolda gerçekleşir. Oyuncular bir motosiklet sürmeli ve seviyelerde belirlenen görevleri yapmalıdır.

Bazen belli bir mesafeye gitmeniz gerekir, bazen riskli manevralar yaparsınız. Zorluk, seçilen motosiklete, otoyoldaki hıza ve meşguliyete bağlıdır.

Yarış arcade Traffic Rider, çeşitli düzeylerde ve değerli ödüller ile görevler tek bir kariyer dayanmaktadır. Ek olarak, oyunculara olasılık veya iyileştirme ihtiyacı hatırlatılacaktır.

Yolda, her şey tahmin edilebilir. Yaklaşan ve geçen otomobillerin akışı arasında manevra yapmak, risk almak, maksimum hız geliştirmek ve çılgınlık için ödüller almak.

 

Earn to Die 2

Şehirler, Earn to Die ilk bölümünden korkunç Z virüsü ile kaplıdır. Pek çok ev hala temizlik ateşiyle parlıyor, sessiz sokaklar hala ghouls tarafından işgal ediliyor.

Earn to Die

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Arabalar atılıyor ve mağazalar yağmalanıyor. Hayatta kalan insanlar hala şehirde kaldı, herkes bunu biliyor. Ancak askeri örgütler daha önce onları kurtarmaya çalıştıysa, şimdi kurtarma görevi durduruldu.

Daha fazla savaş yapılmıyor ve insanlar kaderlerine bırakılıyor. Bütün bu maceralar en iyi internetsiz oyunlar kategorisinde yer alan Earn to Die 2 oyununda.

Earn to Die 2 yarış arenası, oyuncuları çeşitli araba türlerini, iyileştirmeleri ve silahları kullanarak kendilerini kurtarmaya ve kargaşadan uzak durmalarını sağlar.

 

Shadow of Death

Shadow of Death, Dark Knight, ninjalarla yapılan muhteşem 2D-dövüş hayranları için tasarlanmış, Android için en iyi internetsiz oyunlar dan biridir.

Shadow of Death

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Başlangıçta, kahramanımızın adını girmemiz istenecek. Takma ismimizi girer girmez oyun arayüzüne gideriz. Sol tarafında, ninja var.

Çevresinde, size hediyeler, vs alma konusunda yardımcı olacak çeşitli anahtarlar vardır. Ana menünün en üstünde, oyun içi para birimi, enerji ve aynı zamanda bugün izleyebildiğimiz daha fazla reklam göstergesi vardır.

Oyunun içinde oyun oynamayı engellemez, aksine tam tersine, seviyeyi geçtikten sonra kazancınızı iki katına çıkarır, oyun içi para ve enerji kazanır.

Aşağıdaki düğmelere basıldığında etkinleştirilebilecek farklı özel olanaklar vardır:

  • Skills – Kendi yeteneklerinizi pompalama ve ek süper saldırıları satın alma becerisi.
  • Outfit – Yeni eşyaların, silahların, zırhların ve karakterinizin kişiselleştirilmesinin, bir ninja tarafından giyilen herşeyin kazanılması.
  • Shop – Oyun içi para birimleri için, oyun içi öğeler için, ayrıca gerçek paralar için satın alma.
  • Card store – Kristaller, ruhlar ve gerçek para için süper yetenekler satın almak mümkündür.
  • Street shop – Oyun içi para alışverişi yapabilme yeteneği. Örneğin, 800 ruh – 1 ticari, vS önizleme.
  • Adventure – Oyunların seviyelere aktarılması, nesnelerin, becerilerin ve oyun içi paraların çıkarılması.

Ninja’nın yerini değiştirmeye zorlamak için ekranın sol tarafındaki joystick’i kullanın. Karşı tarafta, zıplama, saldırma ve üç süper vuruş için düğmeler vardır. Her savaş 1 enerji göstergesi alır.

 

Shadow Fight 2

Şehrin merkezinde, gölgelerin kapıları açılır. En keskin kılıçlarla dişlere takılan şeytanlar geldi.

Güneşli sabah bir kan banyosuna dönüştü. Artık umut yok. Hayatta kalan vatandaşlar karşı konulamaz özlem ve üzüntüye daldı.. Shadow Fight 2 Android cihazınız için En iyi internetsiz oyunlar arasında birinci sıradadır.

Fight

Şimdi indir:

Google Play

QR kod okuyusu kullanarak indir

Gölgeler aniden lideri ikiye böldüğünde mutlak özgürlük elde ettiler. Bu yüzden dövüş sanatının gölge okulu öğrencisi keskin bir şekilde ortaya çıktı.

Evrenin kurtarıcısı ve modernliğin kahramanı unvanını almadan önce, oyuncular küçük bir eğitimden geçmelidir. Yumruk ve tekmeler arasında yürümeyi, atlamayı ve saldırmayı öğrenmeliler.

Temel eylemler tüm savaş sistemini oluşturur. Yıldırım hızlarında kombinasyonları seçmek ve aynı anda rakiplerin saldırılarını kaçırmak için eylemde uygulamak gerekir. Savaşlardaki zafer için para ve tecrübe ile ödüllendirileceksiniz.

 

Yukarıda yer alan En iyi internetsiz oyunlar hakkında görüş ve önerileriniz varsa yorum yaparak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *