Futbol – Oynamanız Gereken En iyi Futbol Oyunları

En iyi Futbol Oyunları

2018’de Tüm Platform İçin indirebileceğiniz En iyi Futbol Oyunları.

Şüphesiz futbol dünyanın en popüler spor şeklidir. 200’den fazla ülkede ve 265 milyon profesyonel oyuncu tarafından oynanır. Sıklıkla güzel oyun olarak anılan futbol neredeyse her zaman büyük bir heyecan sunar.

Taraftarlar için 90 dakikalık bir futbol maçı kadar heyecan verici olan tek şey bir futbol oyunudur. Tıpkı gerçek oyunlarda olduğu gibi, milyonlarca futbol fanatiği. Konsollarında ve diğer tüm cihazlarda saatlerce futbol oyunlarını canlandırıyor.

Popüler futbol oyunlarının çoğunun Bilgisayar ve Konsol tabanlı olmasına rağmen. Akıllı telefonunuz için veya eski Bilgisayarınız için iyi uygulamalar arıyorsanız. Aşağıda, tüm büyük platformlar için en iyi futbol oyunlarının listesi bulunmaktadır. Böylece özgürce seçim yapabilirsiniz, az sayıda yönetim odaklı oyunlar da dahil ettik.

 

Lords of Football

Futbol Lordları sizi, kulübünüze ve oyuncularınıza, sahaya ve saha dışına çıkan her şeyden sorumlu olduğunuz. Eşsiz futbol yolculuğuna götürecek. Başka bir deyişle, oyun futbolcunun yaşam simülasyonu ve futbol yönetiminin bir kombinasyonudur.

Lords of Football

Platform: MS Windows, Steam

Oyuna başlamak için, beş Avrupa ülkesinden bir kulüp seçmelisiniz. Tüm kulüpler, lisans sözleşmesi olmaması nedeniyle kurgusaldır. Bir yönetici olarak, bu oyundaki ana amacınız Avrupa Kupasını kazanmaktır. Bunu yapmak için oyuncuları eğitmeniz, disiplini öğretmeniz ve futbol dışındaki hayatlarını izlemeniz gerekir.

Oyun bazı ciddi, yenilikçi fikirlere dayanıyor olsa da, buradaki çalışma bitmemiş gibi görünüyor. Birkaç oyundan sonra, can sıkıntısı ile çevrili olmanız daha olasıdır.

 

Online Soccer Manager

OSM‘nin Çevrimiçi Futbol Yöneticisi, favori kulübünüzü ve popüler futbolcularınızı yönetmenizi sağlayan. Popüler, ücretsiz bir simülasyondur. Başarılı bir yönetici olabilmek için, transferleri ve eğitim programlarını üstlenmelisiniz. Öncelikle bir kulüp seçip maç günü için takımınızı hazırlamanız gerekiyor.

Online Soccer Manager

Platform: Android, iOS, tarayıcı

Oyunun benzersiz bir temel özelliği, her sezonun sonunda yeni bir takım seçmeniz gerektiğidir.

 

Score! Hero

Akıllı telefon kullanıcıları için eğlenceli, jest tabanlı bir 3D oyun. Oyundaki en büyük yıldızlardan biri olma yolculuğuna çıkmış genç bir futbolcu bakış noktasından oynayacaksınız. Fakat bunu başarmak için, engelleri temizlemeli.

Score Hero

Platform:Android, iOS

Etkileyici grafikler, gelişmiş AI, bu oyunun öne çıkanlarından bazıları. Para ödemeye istekli değilseniz, oldukça kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

 

Pro Evolution Soccer 6

Pro Evolution Soccer 6, PES’in geniş dünyasında yaygın olarak beğenilen oyunlardan biri olmaya devam ediyor. Oyun, üstün grafikler ve gelişmiş oyun ile kendini daha önceki versiyonlarından ayırıyor. Çekimden başa çıkmak için her şey yükseltildi. Bu oyunun en önemli özelliklerinden biri, oyuncuların daha gerçekçi ileri çalışmalara olanak tanıyan gelişmiş AI’ları.

Pro Evolution

Platform: Windows, PlayStation, Xbox, Nintendo

Oyun, geçiş yapmak ve çekim yapmak ustalaşmak daha zor olduğundan. Kullanıcılara önemli miktarda meydan okuma sunuyor. Fiziksel çatışma (oyun sırasında) yönü de yükseltildi. Oyun, popüler Master League modunun geri dönüşüyle birlikte yeni oyun modlarının tanıtımını yaptı.

 

Top Eleven 2018

İşte favorilerimizden biri. Nordeus’un Top Eleven, tüm kulüpten sıfıra inandığınız üst düzey bir futbol menajerliği oyunudur. Mobil tabanlı bir oyun olsa da, tarayıcınızda da oynayabilirsiniz. Top Eleven, eğitimden tesis yönetimine kadar ekibinizin her yönünü kontrol etmenizi sağlar.

Top Eleven

Platform:Android, iOS, Tarayıcı

Yeni kulübünüzü isimlendirdikten sonra, takımınızı eğitebilir. Taktikleri ve takımın yoğunluğunu belirleyebilir. Hatta maç günlerinde diğer yöneticilere karşı gitmeden önce diğer kulüplerle dostane bir maç kurabilirsiniz.

Bu oyundan gerçekten hoşlandığım bir özellik, belirli bir süre içinde takımınız için genç ve yetenekli oyuncuları kazanmak. Dünyanın her yerinden başkalarıyla rekabet edebileceğiniz rekabetçi transfer piyasasıdır.

 

Dream League Soccer 2018

Dream FC takımının yeni atanan bir yöneticisi olarak başlarsınız. Toplam altı bölüm var; Oyunda Elite, Junior Elite Division 1, Division 2, Division 3 ve Academy Division. İşiniz takımınızı en alt Akademiler Bölümü’nden en üst Elit Division’a kadar götürmektir.

Dream FC

Platform:Android, iOS

Elite Division’ı kazanmak, iki gelişmiş turnuvayı açar; Uluslararası Kupası ve Tüm Yıldızlar Kupası. Kupa oyunlarını kazandıktan sonra Ultimate Challenge ve First Touch Challenge’a katılabilirsiniz. Oyuncular, oyuna başladıklarında takımlarını, takım logolarını ve takımlarını kişiselleştirebilirler.

 

Pro Evolution Soccer 2018

PES 2018 (Pro Evolution Soccer 2018’in kısaltması), popüler futbol oyunu franchise Pro Evolution Soccer’ın 17. bölümüdür. Oyun çekirdek oyunda yeni ve dikkate değer değişiklikler sunuyor.

PES 2018

Platform:Windows, PlayStation, Xbox, iOS, Android

Oyuncunun topu daha akıllıca kontrol etmesini sağlayan stratejik top sürme ve daha yumuşak top kontrolü. Ve gelişmiş top fiziği için Real Touch + özelliği.

Set parçaları da tüm yeni ceza ve serbest vuruş sistemi ile yeniden işlendi. Yeni adanmış 2v2 ve 3v3 modu da dahildir. Oyun kesinlikle önceki bölüm üzerinde bir yükseltmedir. Bununla birlikte, orijinallik veya lisanslı ürünler ve bazı oyun içi. AI sorunları eksikliği oyun deneyiminizi biraz sıkıcı ve daha az uyarıcı hale getirebilir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,