YouTube Video İndirme Yöntemleri – Windows ve Mac

YouTube Video İndirme Yöntemleri

YouTube video indirme için sınırlı sayıda seçeneğe sahiptir.

YouTube’da bir İndirme seçeneği varken, bazı belirgin kanallar için hala kullanılamıyor. Ayrıca, bir süre bunlara erişemiyorsanız bu videolar uzun süre kalmıyor. Bağlantı sorunları olmadan sınırsız videoları izlemek için, sisteminize indirmek daha iyidir. Ancak, YouTube’dan nasıl video indirilir. İhtiyacınız olan verimli bir YouTube Video indirme servisidir.

Not: Lütfen aşağıda belirtilen araçları kullanarak yalnızca kendi sahip olduğunuz veya oluşturduğunuz videoları indirmeniz gerektiğini unutmayın. Telif hakkı taleplerini ve ihlallerini önlemek için, indirmeden önce orijinal içerik oluşturucularından yazılı izin aldığınızdan emin olun. Lütfen daha fazla bilgi için YouTube Şartlar ve Servisleri‘ne bakın.

 

Windows ve Mac’te Youtube Video İndirme İçin En İyi Servisler

Hem Windows hem de Mac için en hızlı YouTube video indiricisinin bir listesi. Bu, YouTube videolarını indirmek için size iyi bir indirme geçidi verebilir. Devam edin ve size en uygun olanı bulun.

1. Movavi Screen Recorder

Movavi, kullanıcının yalnızca YouTube videolarını kaydetmesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bunları birden fazla formata dönüştürmesini ve dönüştürmesini sağladığı için hem Windows hem de Mac için en iyi video indiricisidir. Movavi ekran kaydedici, ekran kaydedici, video düzenleyici ve video dönüştürücü olarak görev yapan paketli bir yazılımdır. Kurulum üzerine YouTube izlenirken arka planda Movavi çalıştırılabilir. İşleri daha iyi hale getirmek için, kullanıcı kayıt için ekranda belirli bir bölgeye karar verebilir ve ayarlayabilir. Kayıt yapıldıktan sonra devam edin ve m4a veya mp3 formatları gibi herhangi bir formata dönüştürün. Bu yüzden, YouTube ile Movavi uygulamasını çalıştırın ve onu bir YouTube video indirme yazılımı olarak kullanın.

2. Wondershare AllMyTube

Wondershare’in PC için video indiricileri arasında yarattığı bir başka şey de Mac ve Windows uyumlu AllMyTube. YouTube videolarını sisteminize kaydetmek için AllMyTube’u nasıl kullanabileceğinizi aşağıda bulabilirsiniz:

  • YouTube’da bir video oynatırken, AllMyTube’u kurduysanız, her seferinde kayan bir İndirme düğmesi bulunur. Buna tıkladığınızda indirme başlayacaktır.
  • Aksi takdirde, video URL’sini kayan çubuğa kopyalayabilir ve URL’yi yapıştır.
  • Ayrıca, URL’yi URL çubuğuna sürükleyip o videoyu indirebilirsiniz.

YouTube videolarını indirmenin yanı sıra, AllMyTube video dönüştürme için bir özellik sunar, böylece YouTube videolarını ses kaydı olarak veya başka bir biçimde indirebilirsiniz. Ayrıca, AllMyTube indirme sırasındaki bağlantınızın maksimum bant genişliğini kullanır ve onu en hızlı YouTube indirme yazılımlarından biri yapar.

3. 4K Video Downloader

Adından da anlaşılacağı gibi, PC için bu video indiricisi, kullanıcıların aynı ekrana sahip olmaları durumunda videoları 4K kalitesinde yüksek çözünürlükte indirmelerini sağlar. 4K Video Downloader’ın en iyi yanı, Ücretsiz sürümünün genel kullanıcıların ihtiyaç duyduğu hizmetlerin çoğunu kapsamasıdır. Bu, YouTube videolarının birden fazla formatta indirilmesini ve bu videolar için YouTube’dan altyazıların çıkarılmasını içerir. 4K Video Downloader ücretsiz bir YouTube indirme yazılımı olmasına rağmen; ancak, birlikte etiketlenmiş ücretli özellikler de vardır. Ancak, gereksinimlerin çoğu ücretsiz sürüm tarafından karşılandığından, neden gerekli olmadıkça ödemeleri yapıyoruz! Ancak, 4K Video Downloader, MacOS 10.11’in altındaki herhangi bir macOS sürümüyle uyumlu olmadığı için Mac kullanıcılarına hizmet veriyor.

4. iTube HD Video Downloader

Evet, isim iTube’in PC için sadece Mac’in indirebileceği bir video indiricisi olduğunu gösteriyor, ancak durum böyle değil. Adı kesinlikle aldatıcı ama iTube hem Windows hem de Mac platformu için kullanılabilir. Tıpkı diğer tüm YouTube indirme yazılımlarında olduğu gibi iTube, YouTube’un yanı sıra, oynatma listeleri için toplu indirme seçeneği, çok yönlü video dönüştürücü ve yerleşik bir oynatıcı içeren birden fazla siteye destek içeren çeşitli özelliklere sahiptir. iTube ayrıca, kullanıcıların indirmelerini ve video içeriği tercihlerini kolayca düzenlemelerine yardımcı olmak için YouTube’da gezinmek için kendi dosya yöneticisine ve kişisel tarayıcısına sahiptir.

5. Airy

PC için, istediğiniz video kalitesinde indirmeler sunabilen bir video indiricisi arıyorsanız, Airy sizin için bir seçimdir. Airy, sisteminize indirmeden önce videonun kalitesini seçebileceğiniz çok yönlü bir YouTube video indirme yazılımıdır. Airy, yalnızca bir YouTube video indiricisi olarak dikkat çekici bir şekilde çalışır ve bu nedenle, sistemde kullanımı oldukça kolaydır ve sistemde minimum yer kaplar.

Ayrıca, YouTube’dan Airy kullanarak indirmek gerçekten çok kolaydır. Tarayıcınızda Airy’yi favorilerinize ekleyebilirsiniz ve YouTube’u her açışınızda Airy’nin indirme düğmesi yakında görünür. Airy, birincil tarayıcıların neredeyse tamamını, yani Mac kullanıcıları için Chrome, MS Edge, Opera ve Safari’yi desteklemektedir.

6. WinX YouTube Video İndirme

WinX, mevcut en hızlı YouTube video indirme programlarından biridir. WinX, tüm YouTube çalma listelerini veya Ücretsiz kanalını indirmeyi sağlayan tek YouTube video indirme yazılımıdır. PC için video indiricilerin çoğunda, bu hizmet yalnızca premium kullanıcılar için kullanılabilir. Bunun üzerine WinX, YouTube’un yanı sıra 1000’den fazla sitenin video indirmesini de desteklediğini iddia ediyor. Her ne kadar bu WinX’i listenin ilk beşinde tutmaya yetecek kadar umut verici gözükse de, bir yakalama var.

7. Clip Converter

Diğer YouTube video indirme yazılımlarının aksine, Clip Converter, YouTube videolarını indirmek için web tabanlı bir uygulamadır. Klip dönüştürücü, muhtemelen PC için mevcut olan en kapsamlı ve en kolay video indiricisidir. Öncelikle, Clip Converter için ayrı bir uygulama yoktur, yalnızca site bağlantısını ziyaret etmeniz gerekir. Bu nedenle, hangi işletim sistemini kullandığınız, Windows veya Mac’in önemi yoktur. Youtube klibi dönüştürücü kullanarak indirmek nasıl? Basit bir Kopyala + Yapıştır adımından başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Video URL’yi klip dönüştürücüye kopyalamanız, istediğiniz formatı seçmeniz ve İndir’i tıklamanız yeterlidir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,