WordPress Push Bildirimi Etkinleştirmek için 9 Eklenti

Web Push Bildirimi Etkinleştirmek

Push bildirimi özellikle WordPres için bu günlerde bir zorunluluk haline geldi.

Erişiminizi ve abone sayısınızı artırmak için bu push bildirimlerini kullanmalısınız.

Ayrıca, okuyucularınızı yayınladığınız son blog yazılarıyla güncel tutmak istiyorsanız. Web sitenizde bir push bildirimi etkinleştirmek, aşina olunması gereken en iyi şeydir.

Bildirimlerine izin vermenize veya engellemeye izinlerinizi isteyen Facebook, BAHUSUS veya diğer birçok web sitesinde bu küçük popu fark etmiş olabilirsiniz.

Web push bildirimi

Bunu WordPress web sitenize nasıl uygulayacağınızı merak ettiniz mi?

Eh, bu özelliği destekleyen bazı eklentilere sahipsiniz.

 

Pushed

Pushed, herhangi bir karmaşık prosedürü ele almadan bu özelliği zahmetsizce eklemenize yardımcı olur.

Masaüstü cihazlara (iOS, Android) push bildirimi gönderebilirsiniz.

 

Delite Studio

Doğrudan WordPress’den yeni bir yazı geldiğinde kullanıcıları bilgilendirmek için Delite Studio‘yu kullanabilirsiniz.

Delite Studio

Push’u iOS, Android veya Kindle Fire cihazlarına göndermeyi seçebilirsiniz.

 

Push Monkey

Push Monkey, popüler tarayıcıların çoğuyla çalışır. Ziyaretçilere yeni içerik yayınlanır yayınlanmaz blog yazarının bildirimde bulunmalarına izin verip vermediğini sorar basit bir kayıt modu vardır.

Push Monkey

İletişim kutusunun sol üst köşesinde görünmesi, ziyaretçilere görünmesini sağlar. Bu özellik, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlar ve olası müşterileri çok verimli bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olur.

Push Monkey, potansiyel müşterilerinizi sadık müşterilere dönüştürmek konusunda umut verici görünüyor.

 

PushCrew

PushCrew, push bildirimlerini göndermek için kullanılan diğer popüler bir hizmettir. Basit bir eklentiyle kolayca WordPress blog’unuzla bütünleştirebilirsiniz.

Şu anda PushCrew, Google Chrome (Masaüstü ve Android) ve Firefox (Yalnızca masaüstü) ile uyumludur.

Blogcuların çoğunda popüler bir seçim haline getiren bir dizi özellik bulunuyor. Bildiriminizi, bildiriminizin hangi saatte gönderilmesini istediğinize göre zamanlayabilirsiniz. Push bildirimlerinizde bir ila iki Call To Action düğmesini görüntüleyebilirsiniz.

 

PushAssist

PushAssist, kişiselleştirilmiş mesajları küçük bir kurulumla sunabileceğiniz bir kişiselleştirme özelliğine sahiptir.

PushAssist

Segmentasyonla, abonelerinizi konuma, ilgi alanlarına ve diğer ilgili verilere dayalı olarak bölümlere ayırabilirsiniz. Ayrıca, bildirimlerinizi belirli tarihler ve saatler için zamanlayabilirsiniz.

 

PushEngage

PushEngage, bir müşterinin işlemlerine dayalı bildirimleri göndermenize yardımcı olan otomatik yanıtlayıcılara sahiptir.

Ziyaretçilerinizi, tarayıcı bildirimlerini kabul ettikleri, beğeneceklerini bildiklerinizi göndermenize yardımcı olacak URL’ye göre bölümlere ayırabilirsiniz.

 

OneSignal

OneSignal, muhtemelen WordPress depodan itme bildirimi için en aktif kurulum eklentisinden biridir. HTTP veya HTTPS sitesinde Chrome, Safari ve Firefox tarayıcılarını destekler.

OneSignal

OneSignal, otomatik bir bildirim, isteğe bağlı tercih özelleştirme, zamanlama bildirimi, gerçek zamanlı analitik ve çok daha fazlasını yapılandırmanıza izin verir. Tüm özellikleri tamamen ücretsiz olarak alırsınız.

Ayrıca, en çok aboneyi ne tür mesajlar aldığını kontrol etmek ve değerlendirmek için kendi A / B testinizi oluşturabilirsiniz. Birçok blog yazarı ve site sahibi arasında son derece popüler hale getiren ücretsiz olarak kullanılabilir.

 

SendPulse

SendPulsebelirli şartlar sağlandığında otomatik mesajlaşma tetikleyecek şekilde ayarlamanıza izin verir.

SendPulse

Gerçek zamanlı analitik özelliği sayesinde bildirimlerin gönderildiğini bile görebilirsiniz. Birkaç diğer özellik, bu yükseltme bildirim platformunda segmentasyon ve kişiselleştirme içerir.

 

Aimtell

Aimtelleklentisi, WordPress web sitenizdeki push bildirimini hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olur. Eklentiyi kurduktan sonra, bir hesap oluşturmanız gerekir ve hepsi hazır.

Aimtell

 

Son düşünceler

Şimdi, siteniz için hangi bildirim servisini kullanmanız gerektiği konusunda en büyük sorunuz geliyor.

Açıkçası, hepsi bize ve bizim işlem yaptığımız blogun türüne bağlı. Yatırım yapmak istemiyorsanız ve paranız yetersizse, ücretsiz OneSignal’ı kullanın. Aksi takdirde PushEngage, PushAssist ve PushCrew kullanır daha fazla özelliklere sahip ve blogculuk dünyasına yeni birine çok uygun.

WordPress web siteniz için push uyarıları, işletmeniz için önemlidir. Avantaj elde etmenize, müşterilere dönüştürmenize ve son olarak kalıcı bir marka haline gelmenize yardımcı olur.

İçerik kalitesi ile birlikte, pazarlama da blogunuzu ölçeklendirmede çok önemlidir ve bu platformlar bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,