USB Disk Security – USB Disk Güvenliği Yazılımı indir

USB Disk Security indir

USB Disk Security 2018 6.6.0.0 sürümü flash disk, cep telefonları, dijital kameralar gibi çıkarılabilir.

USB cihazları için özel bir antivirüs dür. Bu nedenle, virüs, casus yazılım ve diğer zararlı yazılım geliştiricileri tarafından yeni bir saldırı cephesi olabilen. USB üzerinden veri aktarımı yapan kişiler için bu uygulama tavsiye edilir.

logo

Şimdi indir:

Download

Son sürüm USB Disk Security 6.6.0.0 Sıradan bir antivirüs gibi çalışır ve güncellemeler gerektirmez. USB sürücüsünün aktivitelerini gerçek zamanlı olarak izlemek. Üzerinde virüs aramaları yapmak. Türün uygulamalarında özellikle de çıkarılabilir cihazların korunmasıyla ilgili diğer işlevleri gerçekleştirmek mümkündür.

 

Nasıl kullanılır

Böyle bir yazılımla ilgilenen herkesin USB Disk Security kullanmasında zorluk çekmeyecek. Tek bir farkla, USB sürücülerinizi kullanmanın özgüllüğü olmakla birlikte. Çeşitli virüs koruma programlarıyla aynıdır.

Bu nedenle, gerçek zamanlı koruma, virüs taraması, karantina, onarımlar ve güvenlik uygulamaları tarafından. Her zaman iyi kötüye kullanılan diğer özellikler gibi, aynı tarz programların araçları da olacaktır.

 

Ek Fonksiyonlar

Yukarıda listelenen alternatiflere ek olarak. USB Disk Security de kullanıcı için iki ilginç uygulama daha içermektedir.

Bununla birlikte, sistem kayıt defterinizi geri yükleyebilir. Virüs çökmelerini ve gereksiz dosyalar için iyi bir temizleyiciyi kaldırabilirsiniz.

Yenilik ve özelliklerle ilgili olarak, USB Disk Security, örneğin, antivirüsle ilgili koruma ve araçları. USB depolama aygıtlarını hedefleyen bir uygulamada birleştiren iyi bir güvenlik sunmaktadır.

Arayüz

Arayüz, uygulama penceresinin yan tarafta bulunan büyük ve sezgisel menü ile kullanımı basit ve çok kolaydır. Her işlevin, aktivitelerini başlatan veya durduran başka düğmeleri vardır, yine çok nettir.

Menü kısmında yer alan “Sistem Araçları” bölümü yardımıyla. Bilgisayarınızın başlangıcında çalışan programları devredışı bırakabilirsiniz. Sürekli USB disklerle yalışanlar için yazılımın sürekli aktif halde durması Bilgisayarınıza girebilecek virüslere karşı sağlam bir kalkan görevi oluşturur. Ayrıca Usb belleklerde oluşan kısayol virüsü için ekstra bir önlemdir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *