Snaptube Ücretsiz Video ve Müzik İndirme

Her sosyal medya kullanıcısı, cihazlarına indirmek istedikleri büyüleyici bir video veya sesli müziğe rastlamış olmalı, ancak ne yazık ki Instagram gibi bazı platformlar içerik indirmeyi oldukça imkansız kılıyor.

Belki Instagram veya YouTube’da bir video bulduysanız ve daha sonra kullanmak veya arkadaşlarınızla paylaşmak için akıllı telefonunuza kaydetmek istiyorsanız, o zaman videodan ses çıkarmak için kesinlikle Snaptube uygulamasına ihtiyacınız olacak, bu da belki çok uzun zamandır aradığınız uygulama.

Snaptube, kullanıcıların Facebook, Instagram, Twitter ve çok daha fazlası dahil olmak üzere sosyal medya platformlarından video ve sesli müzikleri kolayca indirmelerini sağlayan Android için ücretsiz bir uygulamadır.

Snaptube uygulamasının özellikleri

Snaptube, tek bir yerde birden fazla siteden video ve ses arama, kaydetme ve ayrıca medya dosyalarınızla kişiselleştirilmiş çalma listeleri oluşturma özelliği ile farklı ülkelerde tonlarca yerel video içeriği sunar.

Snaptube uygulamasının öne çıkan diğer özelliklerini aşağıda bulun:

Akıllı Gece Modu – Snaptube ayrıca gözlerinizi korumaya yardımcı olmak için Gece Modu sunar, böylece en sevdiğiniz videoların keyfini geceleri de çıkarabilirsiniz.

Çoklu Çözünürlük Desteği – Snaptube, 240P’den 4K HD’ye kadar değişen videoları yayınlamanıza ve indirmenize ve 240p, 360p, 720p videoları doğrudan mobil depolamaya indirmenize ve yüksek kalitenin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Videoları MP3’e Kolayca Dönüştürün – Snaptube, daha popüler şarkıların keyfini ücretsiz olarak çıkarmanız için birçok cihazda desteklenen müzik videolarını doğrudan MP4’ten MP3 dosyalarına dönüştürebilir.

Floating Player Utility – Videolarınıza göz kulak olurken sohbet etmenize, oyun oynamanıza, haberlere göz atmanıza ve yapmak istediğiniz şeyleri yapmanıza olanak tanıyan Floating Player ile zaman kazanabilirsiniz.

Ek olarak, Snaptube uygulaması hafif ve hızlıdır, bu da onu ileriye dönük ve kullanımı kolay hale getirir. Ve kapsamlı bir rehber olmadan, uygulamada yolunuzu hiçbir zaman kolayca bulamayacaksınız.

Snaptube uygulamasını Android Cihazınıza Nasıl İndirirsiniz?

Öncelikle, Snaptube şu anda Play Store’da mevcut değil ve sesli müziği tercih ederseniz, videoları resmi web sitesinden MP3‘e nasıl dönüştüreceğinizi öğrenmeniz gerekir . Snaptube, APTOiDE, AppGallery, uptodown, GetApps ve Softonic gibi üçüncü taraf uygulama mağazalarından indirilebilir.

Ve her zamanki gibi üçüncü taraf kaynaklardan uygulama indirmek için ek adımlar gerekir. Daha eski cihazlar için Ayarlar> Güvenlik’e gidin ve Bilinmeyen Kaynaklar’a geçin. Samsung Android 10 cihazlar için, otomatik olarak üçüncü taraf kaynaklardan indirmeye izin vermeniz istenir.

Bu prosedür, üçüncü taraf uygulama mağazalarından herhangi bir uygulamayı yüklemenizi sağlayacaktır.

Snaptube uygulamasını kullanarak Videoları ve Sesli Müzikleri İndirme Adımları

Snaptube, trend olan videolar listesinde gezinerek veya arama çubuğunu kullanarak belirli bir videoyu arayarak bir videoyu bulmak için kullanabileceğiniz basit bir uygulamadır. Aradığınız şeyi bulduğunuzda, indirme işlemine başlamak için videonun küçük resminin sağ alt köşesindeki indirme simgesine dokunun.

Ve en iyi bölüm, Snaptube size videonuzu indirmek istediğiniz çözünürlüğü seçme seçeneği sunar. Çözünürlük ne kadar yüksek olursa kalite o kadar iyi olur, ancak videoyu indirmek için gereken veriler de o kadar yüksek olur.

Videoyu her çözünürlükte indirmek için gereken verileri de görebilirsiniz. Bu nedenle, verileri daha düşük bir çözünürlükte indirerek kaydetmeniz önerilir.

Seçim yapmak istediğiniz çözünürlük düğmelerinden herhangi birine kolayca dokunabilirsiniz, ancak 720p HD Video, çoğu test için yalnızca 36,4 MB olduğu için tercih edilen çözünürlüktür.

Snaptube ana ekranındaki sosyal ağ sitesinin simgesine tıklayarak herhangi bir sosyal siteye giriş yapmayı ve ardından uygulamadaki yerleşik tarayıcıyı kullanarak sosyal siteye giriş yapmayı çok kolaylaştırır.

İndirmek istediğiniz herhangi bir videoyu bulmak için göz atabilirsiniz ve tüm videoların sağ alt köşelerinde bir indirme düğmesi olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *