Karaoke 5 indir – Ücertsiz Karaoke Programı

Karaoke Programı

Karaoke 5, karaoke için şarkı çalmak ve oluşturmak için bir araçtır.

Bununla birlikte, sevdiğiniz şarkıları yönetebilir ve partiyi canlandırmak için kendi kütüphanenizi kullanabilirsiniz.

Senkronizasyon sistemi, metin, ses ve videoya çok kısa sürede katılmanıza ve zamana göre her şeyi ayarlayabilmenizi sağlar.

Buna ek olarak, program dünyanın dört bir yanındaki karaoke’lerde en çok talep edilen bazı bestelerden oluşan bir koleksiyona eşlik ediyor.

DownloadWindows  DownloadMac OS X

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Mac OS X 

Bu nedenle, performansı eğitiyor ve söz konusu kategorideki eğlenceli videolarla birlikte şarkı sözlerini takip ediyorsunuz.

 

Benimle söyle

Yazılım, aralarında MIDI, K5, KAR, KFN, MP3, WMA, MP3 + CDG, CD + G, WMA + CDG, VS, MP4, FLV, AVI gibi birçok ses ve video formatıyla uyumludur. Bu sayede şarkılarınızı bir üs olarak kullanabilir ve eğlenmek için arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Ekran görüntüsü

Karaoke Ekran görüntüsü

Şarkıların enstrümanlarını karıştırmanıza, performansı kaydetmenize. Birkaç şarkıyı sırayla programlamanıza, vuruşları ayarlamanıza.

Sunumları TV’de yönetmenize ve çok daha fazlasına olanak tanıyan birçok gelişmiş seçenek var.

 

Karaoke 5 Kullanımı

Uygulama arayüzü, her biri yürütmenin belirli bir kısmıyla ilgilenen birkaç ayrı pencereye bölünmüştür. “Karıştırma Kontrolü” nde, ayarları açarsınız, sola dönün, soluklaşın ve modlarda yanıp sönersiniz.

“Mikser”, çalınmakta olan her bir aleti gösterir, böylece sesin manuel olarak ayarlanmasına izin verir.

Profesyonel bir cihazda olduğu gibi, Karaoke 5 de kompozisyonun sözlerini gösteren bir ekrana sahiptir. Bununla birlikte, hala müzik notalarını ve pasajlar arasındaki duraklama için doğru zamanı gösterebilir.

Bununla birlikte, artık şarkı söyleme veya erken başlama hakkında endişelenmenize gerek yok.

Program ekranlarından herhangi biri kapalıysa, görev çubuğunda bulunan ilgili düğmelerden birine tıklayın. Bazı demo şarkılar, tonerin nüanslarını profesyonel olarak analiz edebilmek için tabere eşlik eder.

Ana ekranın, şarkıların yürütmesini organize etmeniz için iki oyuncu vardır.

Senkronizasyon sistemi, her bir hece, akor ve videonun parçalarını ayarlamanıza izin verir. Buna ek olarak, şarkıyı ilk ses veya ikinci bir düet şarkı söyleyecek şekilde programlayabilirsiniz.

İşlerin daha iyi görünmesini sağlamak için harflerin ekranda nasıl davrandığını ve medyanın kalitesini değiştirebilirsiniz.

 

Şarkıların listesi

Durumunuza göre birden çok oynatma listesi oluşturabilirsiniz. Bu, müzik türüne göre çalma listeleri oluşturmanın kolay bir yoludur.

İsterseniz, uygulama aynı zamanda ShoutCast’te ses akışının alınmasına ve iletilmesine de izin verir. Bunun için bir sunucu oluşturmak veya bazılarının adresini bildirmek gerekir.

Çok çekici bir görünüme sahip olmamasına rağmen Karaoke 5, şarkı söylemek isteyenler için çok uygun bir seçenektir.

İçinde, müzik yapmak, enstrümanları ayarlamak ve hatta remikslerde profesyonel efektler eklemek için çeşitli fonksiyonlar bir araya getirilmiştir. Harika olan şey, sunumunuzu yapabilmeniz için özel listeler sağlamasıdır.

Rastgele videolar

Yazılımın içinde, karaoke için temel oluşturabilecek bazı video örnekleri var. Bununla birlikte, iyi bir sunum hazırlamak için medya gönderme ve söz ve sesle birlikte senkronize etme olanağı vardır.

Bu, çalınan şarkıyla hiçbir ilgisi olmayan, bağlantısız kliplerden sıkılanlar için mükemmel bir alternatiftir. Çünkü sanatçının orijinal videosunu kullanabilir veya özel montajlar yapabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *