Google Play Hediye Kartı Nedir: Nasıl Kullanılır?

Google Play Hediye Kartı Nedir Nasıl Kullanılır

Google Play Hediye Kartı nedir ve Bununla ne yapacağınızı merak ediyor musunuz?

Bu makalede, Google Play Hediye Kartının nasıl kullanılacağı ve bundan ne gibi faydalar sağlayabileceğiniz ele alınacaktır. Ancak önce Google Play Hediye Kartının ne olduğunu ve Google Play Hediye Kartlarını çevrimiçi olarak arkadaşlarınıza ve ailenize nasıl gönderebileceğinizi anlayalım.

 

Google Play Hediye Kartı Nedir?

Birisi size Google Play Hediye Kartı göndermiş mi? Öncelikle, mutlu hissetmek için tüm nedenlere sahipsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, Google Play Hediye Kartı Play Store’da uygulamaları, müzikleri, filmleri ve diğer dijital içerikleri ücretsiz olarak satın almanıza izin verir. Play Store’dan en sevdiğiniz içeriği satın alabileceğiniz ve bu hizmetlerin Akıllı Telefonunda keyfini çıkarabileceğiniz bir geri ödeme kartı olarak düşünebilirsiniz.

Google Play Hediye Kartlarını kullanmanın bir başka avantajı. Çevrimiçi satın alacağınız hangi dijital içeriğe, tüm favori cihazlarınızı ve hizmetlerinizi tek bir yerde bulabileceğiniz tüm Android cihazınızda erişilebilmesidir.

Öyleyse, birisi size Google Play Hediye Kartını hediye ettiğinde, onlara teşekkür etmek için tüm nedenleriniz var! Şimdi daha fazla dakika kaybetmeden, Google Play Hediye Kartının nasıl kullanılacağını keşfedelim.

 

Google Play Hediye Kartını Nasıl Kullanabilirim?

Bir Google Play Hediye Kartını kullanma süreci oldukça basittir.

Online Hediye Kartı Nasıl Kullanılır:

Hediye kartını bilgisayarınızdan veya dizüstü bilgisayarınızdan çevrimiçi olarak kullanıyorsanız, bu Google Play Store bağlantısına gidin.

kodu kullan

Bu nedenle, temel olarak, her Google Play Hediye Kartının arka yüzüne basılmış 16 basamaklı bir kodu vardır. Hediye Kartını çizdikten sonra, bu Google Play Store bağlantısına o hediye kodunu girin.

Kodu kutuya doğru bir şekilde yazın ve tamamladığınızda “Kodu kullan” düğmesine basın.

Bir çırpıda, hediye miktarı ilgili Google Play hesap bakiyenize eklenecektir. Bir dahaki sefere, Play Store’dan çevrimiçi olarak herhangi bir alışveriş yaptığınızda. Bu miktarı favori uygulamalarınızı, müziklerinizi, filmlerinizi veya diğer dijital içeriklerinizi satın almak için bir ödül olarak kullanırsınız.

 

Hediye Kartı Android Telefonla Nasıl Kullanılır

Google Play Hediye kartınızı doğrudan telefonla kullanmak istiyorsanız, işte yapmanız gerekenler.

  • Cihazınızda Google Play Store uygulamasını başlatın.
  • Sol üst köşedeki menü simgesine dokunun ve “Kodu kullan” seçeneğini seçin.
  • Şimdi sadece hediye kodunu ortaya çıkarmak için hediye kartını kazıyın ve kutuya girin.

kullan

Google Play Hediye Kartını satın almadan önce burada bilmeniz gereken birkaç şey var. Hediye kartı yalnızca aynı ülkede, ilk satın alındığı yerden alınabilir. Yani, yurtdışında yaşayan arkadaşlarınıza veya ailenize hediye etmeyi düşünüyorsanız, bu iyi bir fikir gibi görünmeyebilir.

Ayrıca, Google Play Hediye Kartınızı herhangi bir nedenle kullanamazsanız. Yardım almak için Google Play Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,