Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Datally, Google’ın yeni uygulaması Mobil verilerinizi korur

datally

Mobil

Datally, Google’ın yeni uygulaması Mobil verilerinizi korur

Datally, Google’ın yeni uygulaması Mobil verilerinizi korur

Datally veri akışını korur

Datally, Google’nin yeni uygulaması, işlevi sadece kullanmadığınız uygulamaların veri akışını keserek düzensiz internet kullanımını önler.

Çoğu kez internet paketimiz hızlı biter. Faturalı veya Faturasız olan Telefon hatlarımızdaki tanımlanmış internet kotası ani bir şekilde bitmeye veya faturamızın mevcut ücretinin katlanmasına sebeb olmaktadır. Bunu önlemek için tanıttığımız uygulama Datally bütün bu sorunların üstesinden geliyor. Henüz yeni olan Uygulama’nın test sonuçları Google veri merkesinde toplandı ve başarılı sonuçlar alındı. Buna karşılık ekstra korumalar için aşağıda gerekli açıklamaları yaptık.

Hareket halindeyken veri dolaşıyor mu? Google’ın yeni mobil veri izleme uygulaması sayesinde kullanımınızı yönetmek çok daha kolay olacaktır.

Bu “görünüşte basit” gözüken uygulama, Datally (“veri müttefiki”) olarak adlandırılır. Ve kullanıcıların hangi uygulamaların kullandıklarını kontrol etmelerine ve anladığına ve hareket halindeyken veri kaydetmenin yollarını önermesine yardımcı olur. Google testine göre, Filipinler’deki kullanıcılar Datally kullanarak verilerin yüzde 30’unu kurtardı.

Veri Tasarrufu sağlayın

Uygulamanın ana ekranı, o gün için ne kadar çok veri kullandığınızı ve hangi uygulamaların en çok veri kullandığını çok sayıda gösterir. En Üstteki Veri Tasarrufu düğmesini çevirirseniz, uygulamanın veri kaydetme yetenekleri etkinleştirilir ve siz uygulamaları kapatana kadar internete erişmesini engeller. İnternet’e herzaman erişmesi gereken bir uygulama var mı? Sorun değil; Verileri yönetmek, belirli uygulamaların hiçbir zaman beyaz listeye eklenmesine izin vermez; böylece hiçbir zaman erişime kapatılamayacağından emin olabilirsiniz.

Verileri yönetme ayrıca, kullanıcıların verileri ne zaman ve ne kadar kullandıklarını görmenizi sağlar ve kullanıcılara çeşitli zaman aralıklarındaki kullanım istatistiklerini gösterir. Bu nedenle, aylık sınırlı veri kullanıyorsanız ay sonundan önce ne kadar kaldığınızı kontrol edebilirsiniz. Gerçekten veri sınırına geldiyseniz, kullanıcı derecelendirmeleri ve kullanılabilir tüm şifrelerle bağlantıların bir listesini bulmak için Bul Wi-Fi düğmesine dokunabilirsiniz.

Datally şu anda Google Play Store’da ücretsiz olarak mevcuttur. Uygulamayı kullanmak için Android 5.0 Lollipop’u veya daha fazlasını kullanmanız gerekir.

Android ve IOS kullanıcıları, genellikle fazla veri kaybından şikayet ederler. Bunun sebebi bazı uygulamaların haddinden fazla veri çekmesine ve düzensiz internet kullanımına bağlıdır.

İlginizi çekebilir: Birden fazla instagram hesabını yönetmek

Düzensiz internet kullanımı nedir?

Düzensiz internet kullanımı, Telefon veya tabletin Mobil veri akışının sürekli açık olmasıyla cihazda olabilecek malware vb. virüslerin fazladan veri çalmasına sebeb olmaktadır. Bunun için Ransomware gibi veya diğer malware programlarıyla Telefon, tablet ve bilgisayarınızdaki düzensiz veri akışına neden olan casus yazılımları kullanabilirsiz.

Datally‘i burdan indirebilirsiniz.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

3 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 23,184.211.35%
ethereumEthereum
$ 1,650.132.04%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001836.74%
En üste