Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Bitcoin nasıl alınır ve satılır – NakitCoins

Bitcoin nasıl alınır - NakitCoins

Tanıtım

Bitcoin nasıl alınır ve satılır – NakitCoins

Bitcoin nasıl alınır

En popüler kripto para birimi olarak, Bitcoin artık tüm dünyada yaygın olarak kabul görmekte ve artan sayıda uygulamaya sahiptir.

Ancak bunlardan herhangi birine yatırım yapmadan önce, nereden satın alıp nerede satılacağını bilmeniz gerekir.

İlk satın alma işleminizi yapmanız için atmanız gereken birkaç adım var. Tüm bunlara başlamadan önce Bitcoin nedir ne işe yarar kısaca bahsedelim!

Bitcoin, Satoshi Nakamoto adını kullanan biri tarafından 2009’da oluşturulmuş yeni bir para birimidir. Bitcoinler mal satın almak için kullanılabilir. Ayrıca, uluslararası ödemeler için kolay ve ucuzdur. Çünkü bitcoinler hiçbir ülkeye bağlı değildir veya yönetmeliklere tabi değildir. Küçük işletmeler onları beğenebilir çünkü kredi kartı ücreti yoktur. Bazı insanlar, bitcoin’leri yatırım olarak satın alarak değerlerini artırmayı umuyor.

Genel olarak İnternet üzerinden alım satım işlemi yapılabilen kripto para biri Türkiye’de yeni yeni yatırım aracı olarak kullanılmaya başladı.

 

Kripto para (bitcoin) nasıl ve nereden alınır?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi genelde bitcoin kripto para birimini internet üzerinden satın alabilir ve kullana bilirsiniz. Ancak Türkiye’de kripto para birimini satın almanız için büyük bir kolaylık var!

İstanbul beyoğlu’nda bulunan NakitCoins Türkiye’nin ilk fiziki kripto para alım satım ofisini açtı! Tıpkı döviz bürosu gibi çalışan NakitCoins istediğiniz zaman gidip kripto para satın alabileceğiniz ve nakite çevirebileceğiniz bitcoin alım satım ofisidir.

nakitcoins

 

NakitCoins Cüzdan

NakitCoins cüzdan kullanarak NakitCoins acentalarında nakit para yatırma ve çekme işlemleri, Neosurf ile yatırma işlemi, Uluslararası banka transfer işlemleri, kredi kartı ile kripto para satın alma ve NakitCoins kullanıcıları arasında ücretsiz fon transferleri yapabilirsiniz.

NakitCoins cüzdan ile Bitcoin, Ethereum, Monero, Ripple gibi kripto para birimlerini satın alarak yatırım yapabilirsiniz.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Tanıtım

En üste