Snappea ile YouTube Videoları Nasıl İndirilir

Sınırlı internet bağlantısına sahip bir bölgede yaşıyorsanız, bu içeriklere erişebilmenin bir çözümü, veri harcamayı önlemek için bunları WiFi gibi bir internet bağlantınız varken indirmektir. Snappea gibi araçların yaratıldığı akılda bu tür bir kullanımdı. Snappea ile YouTube Videoları Nasıl İndirilir? Bu pratik uygulamanın tüm detaylarına gelin birlikte göz atalım. YouTube bugün internetin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu iddiayı desteklemek için çok fazla istatistik var. Öncelikle YouTube, Google’dan sonra dünyadaki en büyük ikinci sitedir.

Muhtemelen YouTube’u aktif olarak kullanan veya aktif olmasa da kullanan 30 milyon kullanıcı arasındasınız. Şimdiye kadar farkında olabilirsiniz; YouTube videolarını doğrudan telefonunuza indiremezsiniz. Popüler ilişkilidir Bu arama motoru, Snaptube , YouTube’a büyük veritabanında mevcut olduğu gibi sürece, indirmeye istediğiniz içerik türlü ekleyebileceği bir arama çubuğuna, basit bir web sayfası kullanır. Bir web sayfası üzerinden erişilebilen bu arama motoruna akıllı telefon, tablet veya PC gibi herhangi bir cihazdan erişilebilir. Bu uygulama indirme işlevlerini sağlayabilirse de hala sınırlıdır.

YouTube indirme işlevlerinin çalışma prensibi; videoları yalnızca YouTube uygulamanıza indirebilir ve çevrimdışıyken videoları izleyebilirsiniz. Videoları başka herhangi bir cihaza taşıyamaz veya medya oynatıcınız aracılığıyla ona erişemezsiniz.

Bu özellik çoğu insan için uygun olabilir; diğerleri videolarının cihazlarında olmasını tercih ederler. İkincisine aitseniz, bu makale tam size göre.

Snappea Nedir?

Snappea , YouTube’dan ve başka 100’den fazla siteden cihazınıza video indirmenize yardımcı olan bir çevrimiçi indiricidir. Herhangi bir İşletim Sisteminde kullanılabilir ve en iyi video kalitesini sağlayabilir. Bu Snappea arama motorunda, YouTube’da 720p veya 1080p’de bulunan videoların yalnızca 360p’de indirilebilmesi, ancak 2.7K, 4K veya daha yüksek çözünürlüğe sahip videoların bir 720p ile sınırlı olmasına rağmen daha yüksek çözünürlük ve her zaman HDR veya diğer daha karmaşık video formatlarını desteklemez. İlginç bir şekilde, indirilen videolar, yalnızca 360p’lik bir çözünürlükle sınırlı olsalar bile, beklediğimizin üzerinde bir ses kalitesi sunuyor, belki de kısmen Snappea tarafından YouTube’dan videoları dönüştürmek için platform tarafından kullanılan MP3, MP4 kod çözücüsü nedeniyle .

Snappea bir Uygulama mı?

Buna verilebilecek en basit cevap Hayır! Ancak, Android kullanıcıları yalnızca Snappea’nın uygulama sürümüne sahiptir; uygulamada çok fazla işlevleri vardır ve Android kullanıcılarına önerilir. Android sürümünün adı Android için Snappea, lütfen buradan daha fazla bilgi edinin.

YouTube Videoları Mobil Cihazlara Nasıl İndirilir?

Snappea’da bir arama yapmak için, aramak istediğiniz içeriği yazmanız ve Enter tuşuna veya büyüteç simgesini tıklamanız yeterlidir. Arama, hem videonun başlığı hem de açıklama veya içerik için yazdıklarınızı dikkate alacak ve arama çubuğunda yazdıklarınıza en uygun 10 sonuçla temsil edileceksiniz. Bu sonuçlardan, Video dosyasının çözünürlüğünü MP4 formatında seçebileceğiniz bir sayfaya yönlendirilmek için İndir’i gösteren simgeye tıklamanız gerekir. Bu dosyayı indirmeye başlamak için burada tekrar İndir’e tıklamanız gerekir.

Pratik: YouTube’u açın ve video bağlantısını kopyalayın; Paylaş’a tıklayın ve ardından bağlantıyı Kopyala’yı seçin.
Cihazınızın tarayıcısını açın ve Snappea resmi web sitesine girin. Burası bir metin kutusu görünür, kopyaladığınız URL’yı yapıştırın ve Tamam’ı tıklayın. Bir sonraki pencerede, istediğiniz video formatını seçin ve aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın.

YouTube Videoları Masaüstü Bilgisayarlara Nasıl İndirilir?

1- Tarayıcınızda YouTube’u ziyaret edin ve videoyu arayın.
2- Bağlantıyı arama çubuğundan kopyalayın.
3- Snappea sitesini açın ve kopyalanan bağlantıyı arama çubuğuna yapıştırın ve ardından klavyenizdeki Enter tuşunu tıklayın.
4- İndirmeyi tamamlamak için İndir düğmesini seçin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *