Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Microsoft Paint 3D, tatil reklamı ile sevimli canavarları canlandıracak

Microsoft Paint 3D

Windows

Microsoft Paint 3D, tatil reklamı ile sevimli canavarları canlandıracak

Microsoft Paint 3D, tatil reklamı ile sevimli canavarları canlandıracak

Microsoft Paint 3D tatil reklamı

Microsoft Paint 3D, bu yılki tatil mesajı için Paint 3D’ye odaklanıyor. Yazılım devi 3D Holiday ticari, bu haftasonu yayın yapmaya başladı. Microsoft’un Paint’in yeni sürümünde yapılmış olan “Gabe the Yeti” adlı sevimli filmi içeriyor. Herkesin endişelendiği bir yılda Microsoft, orijinal MS Paint uygulamasını bitirecekti.

Şirket, şirin bir TV reklamıyla klasik uygulamadaki en büyük güncellemesini kutluyor.

Microsoft, Paint 3D ve Remix 3D web sitesini, insanların yarattıklarını paylaşması için bir topluluk olarak konumlandırdı. Remix 3D, herkesin bir 3D karakteri paylaşmasına veya başkasının yaptığı bir videoyu indirmesine ve ayarlamasına izin veriyor. Paint 3D tamamen 3D modelleri destekler ve 3D VOLUME bir kulaklıkla gerçek anlamda 3D deneyimlemek için yaratıcılıkları Windows Karışık Gerçeklik üzerine taşıyabilirsiniz.

Paint 3D ve Remix 3D orijinal Windows 10 Creators Güncelleştirmesinin büyük bir parçasıydı. Ancak çoğu tüketici büyük olasılıkla Windows’un bir parçası olarak var olduklarını bile bilmiyorlar. Microsoft’un yeni tatil reklamı bunu açıkça değiştirmeyi amaçlıyor. Windows 10’un kalem desteği ve dokunmatik ekranların avantajlarını gözler önüne seriyor.

İlginizi çekebilir: PC oyunları için birden fazla Monitör kurmak

Birkaç yıl önce Apple çalışanlarına sağlanan sarılgılar için farklı bir mesaj ve Microsoft’un tatil gayretinin yıllık John Lewis’inkilere benzer bir etkisi var. Microsoft’un 3D canavarlarının keyfini çıkarırsanız, hepsi Windows 10 için yeni Paint 3D uygulaması içinde bulunur.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

1 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Windows

bitcoinBitcoin
$ 27,184.283.27%
ethereumEthereum
$ 1,715.683.78%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001213.92%
En üste