Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Microsoft Edge ücretsiz VPN başlatıyor

Microsoft Edge ücretsiz VPN başlatıyor

internet

Microsoft Edge ücretsiz VPN başlatıyor

Microsoft Edge ücretsiz VPN başlatıyor

Microsoft Edge ücretsiz VPN

Microsoft, sürekli olarak daha fazla kişinin Edge’i kullanmasını sağlamaya çalıştı. Bu hedefi izlediği yollardan bazıları diğerlerinden daha az kabul gördü, ancak bunu yapmak için gösterdiği son çaba, yazılıma faydalı bir ekleme yapabilir. The Verge tarafından tespit edilen bir destek sayfasında şirket, web tarayıcısına Edge Secure Network adlı ücretsiz bir yerleşik VPN hizmeti eklediğini açıkladı.

Şirket, aracın internet bağlantınızı şifreleyeceğini söylüyor. Verilerinizi internet servis sağlayıcınızdan korumak için bu işlevi kullanabilirsiniz. Çoğu VPN’de olduğu gibi, konumunuzu maskelemek için Edge Secure Network’ü de kullanabilirsiniz; bu, yaşadığınız veya ziyaret ettiğiniz ülkede aksi takdirde engellenebilecek hizmetlere erişmeyi mümkün kılar.

Sık sık seyahat ediyorsanız, Edge Secure Network ücretli bir VPN’in yerini almayacak. Bu özellik, sizi ayda 1 GB veri kullanımıyla sınırlar. Hizmeti kullanmak için bir Microsoft hesabına ihtiyacınız olacağını da belirtmekte fayda var. Microsoft henüz VPN’yi test etmeye başlamadı. Ancak özellik kullanıma sunulduğunda, Edge’in üç nokta simgesi aracılığıyla etkinleştirebileceksiniz. “Güvenli Ağ” başlıklı yeni bir seçenek VPN’yi açacaktır. Taramayı bitirdiğinizde, otomatik olarak tekrar kapanacaktır.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 27,685.422.03%
ethereumEthereum
$ 1,890.241.45%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0000872.31%
En üste