Filigran Olmadan TikTok Videoları Nasıl İndirilir

Filigran olmadan Tiktok Videoları İndir

TikTok GooglePlay’de en çok indirilen uygulamalardan biri, bu makalede filigran olmadan TikTok videoları nasıl indirilir detaylı göstereceğiz.

Filigran olmadan TikTok video indirmek için ssstiktok.com mevcut online en iyi araçlardan biridir. Bilgisayarınıza veya cep telefonunuza herhangi bir yazılım yüklemeniz gerekmez. Tek ihtiyacınız olan Tik Tok videosunu içeren sayfaya bir bağlantıdır. Geri kalan tüm işlemler ssstiktok tarafından hızlı bir şekilde yapılır.

TikTok logosu ve video oluşturucunun kullanıcı adı, Filigran olarak TikTok’tan indirilen veya paylaşılan videolara otomatik olarak eklenir. Burada size doğrudan bir web tarayıcısından çalışan SSSTikTok adlı bir web uygulamasını kullanarak TikTok videodaki bir filigranı nasıl kaldırabileceğinizi anlatacağız. SSSTikTok’a PC’nizden, Android veya iOS telefonunuzdan veya tabletinizden erişebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey mevcut Tik Tok video bağlantısını verilen metin kutusuna girmek ve videoyu mevcut biçimde indirmek için İndir butonuna tıklamaktır.

ssstiktok

 

Filigran olmadan Tik Tok videosu indirme

video

Tik Tok videolarından filigran kaldırmak için üç basit adımı izleyin:

  • Mobil cihazınızda indirmek istediğiniz videoyu açın.
  • Paylaş ve ardından Bağlantıyı kopyala’ya tıklayın.
  • Daha sonra Bağlantıyı ssstiktok.com Sayfasına ekleyin ve İndir butonuna dokunun.

 

Tik Tok Video Nasıl İndirilir

Tik Tok videosunu cep telefonunuza indirmek istiyorsanız. TikTok uygulamasını açın ve indirilecek videoyu bulun. Video görüntüleme sayfasındayken, ekranın sağ tarafında yer alan Paylaş düğmesine tıklayın. Daha sonra Video Kaydet’i seçin. Bu adımdan sonra, indirme işlemi hemen başlayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *