Bedava bitcoin nasıl kazanılır

Bedava bitcoin kazanın

Kripto para piyasası her geçen gün yerini korumaya ve yeni kullanıcılar kazanmaya devam ediyor. Bu makalemizde bedava bitcoin nasıl kazanılır detaylı olarak ödeme garantili sitelerin örneklerini vererek anlatacağız.

Kripto para piyasasını yüksek oranda domine eden bitcoin, inişli çıkışlı bir yol izleyerek hedefine emin adımlarla devam ediyor. Bu serüven yakın bir gelecekte hemen hemen her yerde bitcoin atmlerini görmemize olanak tanıyabilir. Evet bitcoin ve diğer kripto paraların hedefi, atm ve pos cihazlarını hedef almış durumda! Peki hızlı ilerleme kaydeden kripto paraları bedava nasıl kazanabiliriz?

bitcoin nasıl kazanılır

Bitcoin, mevcut yerli ve yabancı kripto para borsalarından temin edilebilir. Bugün burada para harcamadan bedava bitcoin nasıl kazanılır ondan bahsedeceğiz.

 

Bedava Bitcoin

Bitcoin kazanmanın en kolay yolu faucet (musluk) sitelerini kullanmaktır. En çok beğendiğimiz musluk sitelerinin başında CryptoWin gelmektedir. CrytoWin, her 16 dk da 6 satoshi veriyor! Rakam size küçük görünmesin, adı üstünde musluk damlaya damlaya göl olur!

Daha detaylı ve çoklu bedava bitcoin kazanabileceğiniz diğer bir site adbtc reklam sitesi! Adbtc bitcoin kazanma konusunda lider bir site diyebiliriz. Yayınlanan linkleri tıklayarak günde 150 ila 200 arası satoshi kazanabilirsiniz.

CoinPayU birçok kripto parayı faucet yaparak kazanabilirsiniz. CoinPayU tıpkı adbtc gibi reklam tıklamarıyla bedava bitcoin kazandırıyor. FaucetCrypto diğer reklam tıklama sitelerinde olduğu gibi, en yüksek kazanç sağlayarak bedava bitcoin ve diğer kripto paraları veren sitelerin başında geliyor. FaucetCrypto reklam gösterimleriyle birlikte adı üzerinde faucet yapma imkanı da veriyor. Coin puan sistemi kullanan FaucetCrypto level sistemiyle daha fazla bitcoin kazanma olanağı sunuyor.

Oyun oyna bitcoin kazan

Belki de seveceğiniz en güzel kısım burasıdır! RollerCoin sitesinde oyun oynarak bitcoin, ethereum ve dogecoin kazanabilirsiniz. İçeriğinde basit tarayıcı oyunları barındıran RollerCoin, kısa bir süre önce 1 milyon kullanıcı sınırını geçti! Dünyanın her yerinden ister yatırımlı ister yatırımsız olarak bitcoin kazandıran sitelerin başını çekiyor.

 

*Mevcut linkler referans kodu barındırmaktadır. Referans kodlarıyla kayıt olduğunuzda ekstra puan ve satoshi kazanarak sistemlere güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *