Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Android Sahte Konum Uygulaması – En iyi 6 Uygulama

Android Sahte Konum

Android

Android Sahte Konum Uygulaması – En iyi 6 Uygulama

Android Sahte Konum Uygulaması

En iyi Android Sahte konum uygulamarı listesi.

Bazı uygulamalar ülke kısıtlamalarıyla GPS sistemi üzerinde çalışır. Bu tür uygulamaları geçmek için Android Sahte konum uygulamalarını kullanabilirsiniz.

GPS herhangi bir akıllı telefonun mevcut yerini bulmak için en iyi yoldur. Ayrıca, Android uygulamalarının çoğu daha iyi performans göstermek için konum erişim izni arar. Üstelik, izin vermezseniz, kullanıcının ana ekranı geçmesine izin vermeyecek bazı uygulamalar var.

Bu Uygulamayı kullanarak kolayca sahte bir konum elde etmek için mevcut konumunuzu değiştirmenize izin verecektir.

Ayrıca, Android sahte konum uygulamaları işletim sistemini feshetmek istediğinizde mükemmeldir. Telefon, siz olmadığınızda bile belirli bir konumda olduğunuzu düşünecektir.

Bu makalede, Android için en iyi Sahte GPS konum uygulamasını listeliyoruz. Bu Sahte GPS uygulamaları kolayca konumunuzu değiştirmenize ve dünyanın her yerinden yeni bir konum göstermenize izin verir.

 

Hola

hola

Şimdi indirin:

Hola

Android için en iyi Sahte GPS uygulamalarından biri Fake GPS location dur. Hola tarafından geliştirilmiştir ve kullanımı ücretsizdir.

Mevcut konumunuzu gizlemek veya arkadaşlarınızı yanlış bir şekilde karıştırmak için bu Sahte GPS uygulamasını kolayca kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca, sohbet uygulamaları kullanarak farklı bir konumdan yeni insanlarla sohbet etme seçeneğine de sahiptir.

 

Location Spoofer Free

Spoofer

Şimdi indirin:

GO Location Spoofer Free

Uygulamayı kullanmak kolaydır. GPS için arama yapmak için iki seçenek sunar. Bir, yer adları ve ikinci GPS koordinatları ile. İstediğiniz sahte yeri aldıktan sonra sadece oyuna basın ve bu konuda sahte yerinizi gösterin.

 

Lexa

Lexa

Şimdi indirin:

Lexa

Lexa, Google’da yüksek puan alan bir uygulamadır. Root erişime bakılmaksızın herhangi bir Android cihazında çalışır. Ancak root erişimi olmayan bir cihaz, sahte konumunun geliştiricinin sonuna göre etkinleştirilmesini sağlamalıdır.

Bu uygulamayı kullanırken, kaldırdıktan sonra bile sahte GPS konumunu silemezsiniz.

Bu uygulamayı başlatın ve gerçek konumunuzu ayarlayın.

 

Location Spoofer

Location Spoofer

Android için bir başka büyük Fake GPS konum uygulaması Location Spoofer. Bununla ilgili en iyi şey hafiftir ve depolama alanınızın yalnızca 1 MB’ını alacaktır. Android cihazlarda bile çalışan bir Sahte GPS uygulamasıdır.

Uygulamanın işlevleri listedeki tüm Sahte GPS uygulamalarına benzer. Ancak ücretsiz sürümü sınırlı özelliklere ve çok sayıda reklam içeriyor.

 

Fake GPS Run

run

Bu uygulamayı Android akıllı telefonunuzda kullanabilir ve dünyanın herhangi bir yerinin yerini gösterebilirsiniz. Kullanımı kolaydır ve herhangi bir yerin GPS konumunu oluşturmak için ilginç bir algoritmaya sahiptir ve mevcut olanı olarak gösterir.

Bu uygulamayı kullanmadan önce, Sahte GPS koordinatlarını almak için bunu yapılandırmanız gerekir.

 

VPNa

vpna

Şimdi indirin:

VPNa

Bu son ve en çok kullanılan bir uygulamadır. Sanal Telefon Navigasyon uygulaması kolayca Android cihazınıza sahte bir konum verebilir.

Mevcut konumunuzu kullanmak ve gizlemek çok kolaydır. Muhtemelen en iyi özelliği, tüm sahte yerleri belirlemesi ve kullanıcının daha sonra farklı görünüm ve haritalarla kullanmasına izin vermesidir.

Yukarıdaki Uygulamalar Kullanıcının sosyal medya ve WhatsApp, Google Map ve benzeri uygulamalar aracılığıyla konum paylaşmasına izin verir.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Android

Reklâm
En üste