Facebook Messenger Çevrimdışı Olma

Facebook Messenger, tüm facebook kişilerinizle bağlantı kurmanızı sağlayan bir anlık sohbet platformudur. Çevrimiçi durumunuz insanların o anda sohbet etmeye uygun olup olmadığınızı bilmesini sağlar. Arkadaşlarınızla sohbet etmek için çok meşgulseniz, durumunuzu çevrimdışı olarak değiştirerek mesajlarınızı daha sonra ele almanıza izin verebilirsiniz.

 

Facebook Messenger’daki Çevrimiçi Durumunuzu Değiştirme

Bu ayar uygulamada iyi duyurulmuyor ve birçok kullanıcı tarafından fark edilmemiş olabilir. Bununla birlikte, hala bir seçenek olarak var.

IPhone için:
İPhone kullanarak çevrimdışı görünmek için Facebook Messenger uygulamasını açın ve profil simgenizi (genellikle profil resminizi içeren yuvarlak bir daire) seçin. Etkin Durum sekmesine tıklayın: Etkin olduğunuzda artık gösterilmemesi için düğmeyi Kapalı konumuna getirin.

Artık iPhone’unuzdaki Facebook Sohbeti’ni başarıyla devre dışı bıraktığınıza göre, artık arkadaşlarınızın Aktif sekmelerinde görünmeyecek ve arkadaşlarınızın ne zaman aktif olduğunu da göremeyeceksiniz.

 

Android için:
Android kullanarak Facebook Messenger’da çevrimdışı görünmek için uygulamayı açın, ardından ekranın sağ üst köşesindeki profil resminizi tıklayın. Ardından, Etkin Durum’a gidin: Orada, Etkin olduğunuzda göster seçeneğini göreceksiniz. Çevrimdışı görünmek için bu ayarı devre dışı bırakmanız gerekir. Değişikliklerinizi onaylamak için, görüntülenen iletişim kutusunda Kapat’ı seçin.

 

Not: Çevrimiçi durumunuzu devre dışı bıraktıktan sonra, kişilerinizin ne zaman aktif olduğunu veya Facebook Messenger’da ne zaman aktif olduğunu göremezsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,