Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Yatırım Aracı, Bitcoin Anketi Yeni Yatırımcıları buluyor

Yatırım

Keşfet

Yatırım Aracı, Bitcoin Anketi Yeni Yatırımcıları buluyor

Yatırım Aracı, Bitcoin Anketi Yeni Yatırımcıları buluyor

Yeni Yatırım Bitcoin

Yatırım aracı Bitcoin anketi, ödeme alternatifi olarak yatırım kullanımını takip eden sahipleri buluyor.

Bitcoin alıcıları, yeni bir Lendedu Bitcoin anketine göre, şifreleme oranını mal veya hizmet için ödeme yöntemi olarak kullanmak yerine, yatırımdan kar üretmeye daha çok ilgi duyuyorlar.

Anketteki ortalama yatırımcı Bitcoin‘in yarısından daha azına sahipti, ancak şifreleme işleminin son zamanlardaki değer artışı göz önüne alındığında, bu belki de çok şaşırtıcı değil.

Yatırım

Bugün Bitcoin satın almak her zamankinden daha kolay, ama yine de biraz riskli bir yatırım. Fiyatlar, 2017 yılına kadar trend izlemiş olsalar bile düzenli olarak dalgalanıyor. Yine de, Lendedu’nun anket yaptığı 564 Amerikalı Bitcoin yatırımcısından birçoğu, herhangi bir şey satın almak için kriptokrasiden yararlanmak yerine para kazanmak için kullanılıyor.

Ankete katılanların yüzde 22’si Bitcoin’i altın veya gümüş gibi uzun vadeli bir yatırım seçeneği olarak gördüklerini söyledi. Yüzde 41’i “dünya değişen” bir teknoloji olduğuna inandıklarını ve yeni nesil ödeme platformlarının başında olduklarını iddia etti. Ankete katılanların sadece yüzde 8’i bir şey satın almak için Bitcoin kullandıklarını iddia etti.

İlgili:  Çocuklar için eğitici oyuncaklar

Anketteki bir başka ilginç unsur, insanların yatırımlarını ne kadar süreyle sürdürmeyi planladığı sorusu idi. Bitkon değeri 2017 yılında yedi kat arttığını düşünürken, yol boyunca hafif dalmalar yaşadığından, daha uzun bir yatırım mantıklı geliyor. Yine de, yüzde 16’lık bir oran, Bitcoin’lerini bir yıldan daha kısa süreyle tutacaklarını iddia ediyordu.

Ankete katılım

Ankete katılanların en yaygın kesimi, toplamın yüzde 40’ın biraz altındaki bir yıldan üç yıla kadar kalabalıktı. Bununla birlikte, yüzde 12’lik bir kesim. Bitcoin’e 10 yıldan fazla süreyle devam edeceğini iddia ederek, bazı yatırımcılar için gerçekten uzun vadeli bir görünüm önermektedir.

Ankete katılan yatırımcının Bitcoin ortalama değeri 2.930 $, yani 0.45 Bitcoins civarında idi. Birçoğu için zamanla biriken bir koleksiyon. Ankete katılanların yüzde 70’e yakın bir kısmı hiç Bitcoin satmamıştır. Birçok yatırımcının Bitcoin cüzdanlarının ortalama değerini göz önüne alındığında, bu, yakınlarda çoğunluğun pazara girdiğini, hatta birkaç yıl önce pazara girildiğinde nispeten daha az sermayenin daha fazla getiri sağladığını önermektedir.

Birçok destekçinin umuyormuş gibi Bitstream’in ana akım olabilmesi için daha fazla finansal kurum tarafından kabul edilmesi gerekecek. Ankete katılanların yüzde 64’ü, IRS’ye Bitcoin’le olan ilişkilerini bildirdikleri ya da vermeyi amaçladıklarından, bazı yatırımcıların bu konuda ona yardımcı olacakları görülüyor.

Summary
Yatırım Aracı, Bitcoin Anketi Yeni Yatırımcıları buluyor
Article Name
Yatırım Aracı, Bitcoin Anketi Yeni Yatırımcıları buluyor
Description
Yatırım Bitcoin alıcıları, yeni bir Lendedu Bitcoin anketine göre, şifreleme oranını mal veya hizmet için ödeme yöntemi olarak kullanmak yerine, yatırımdan
Author
Publisher Name
BAHUSUS.COM
Publisher Logo
Okumaya devam et
2 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En üste