Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

En iyi WordPress istatistik Eklentileri

WordPress istatistik

WordPress

En iyi WordPress istatistik Eklentileri

WordPress istatistik Eklentileri

Web Sitenizi Ölçmek için En iyi WordPress istatistik Eklentileri listesi.

WordPress sitenizin ziyaretçilerinin, sayfa görüntülemelerinin, dönüşümlerin ve diğer her yönünü ölçmek için doğru araçlara sahip değilseniz. WordPress sitenizin ne kadar başarılı olduğunu asla bilemezsiniz. Siteniz hakkında daha fazla bilgi edinmenin yollarını arıyorsanız. Burada size yardımcı olacak harika WordPress istatistik ve analiz eklentileri var.

 

Jetpack

Automattic tarafından Jetpack (WordPress’i oluşturan ve sürdüren şirket) iyi bir çok amaçlı eklentidir.

Bu, bir WordPress istatistik eklentisi değildir, ancak istatistikleri toplamak ve analiz etmek için. Kullanabileceğiniz birçok raporlama özelliğine sahiptir. Aslında, Jetpack’in diğer işlevlerinden bazılarına zaten yüklediyseniz. Başka bir şeye ihtiyacınız olmayabilir. Jetpack’in ücretsiz ve ücretli bir sürümü vardır.

Jetpack

Şimdi indir:

Download

Jetpack ile olan şey, eğer sadece istatistik özelliğini kullanacak olursanız. O zaman kullanamayacağınız bir çok başka özellik ile birlikte eklenti sizin için çok ağır ve şişirilmiş olabilir.

 

WP Statistics

WP Statistics, tonlarca harika özellik içeren bir başka harika istatistik ve raporlama eklentisidir.

Bununla birlikte, kullanıcılar, ziyaretler, ziyaretçiler ve sayfa istatistikleri ile ilgili bilgilerin yanı sıra. Arama motorlarından gelen trafiğin ayrıntılı analizi hakkında bilgi alabilirsiniz. Her türlü veri için (tarayıcı sürümleri, ülke istatistikleri, isabetler, istisnalar, yönlendirenler, aramalar, arama kelimeleri ve ziyaretçiler).

WP Statistics

Şimdi indir:

Download

Genel bakış ve ayrıntı sayfaları vardır. Verilerinizde harici bir araçla daha fazla analiz gerçekleştirmeniz gerekiyorsa. WordPress’ten XML, CSV veya TSV’ye aktarabilirsiniz.

 

Visitors Traffic Real Time Statistics

WP Statistics kadar popüler olmasa da. Ziyaretçi Trafiği Gerçek Zamanlı İstatistikler de iyi bir WordPress istatistik eklentisidir.

Eklentinin ücretsiz sürümü ve ücretli bir sürümü vardır ve doğal olarak ücretli olan daha fazla özellik ve işlevsellik sunar. Mesela, sayfa izleme (yani en sık hangi sayfalar görüntüleniyorsa) ücretli sürümde kullanılabilir.

Visitors Traffic

Şimdi indir:

Download

Ücretsiz sürüm, kullanıcıların tarayıcı sürümlerini, ülke istatistiklerini, hit’leri, hariç tutmaları. Yönlendirenleri, aramaları, arama kelimeleri ve ziyaretçilerini izlemesine izin veriyor.

 

StatCounter

Sayaçlar, WordPress istatistik göstermek için popüler bir yoldur. WordPress siteniz için bir sayaç eklemekle ilgileniyorsanız, WordPress sitesini düşünebilirsiniz. Eklentinin ücretsiz sürümü ve ücretli bir sürümü var.

StatCounter

Şimdi indir:

Download

Ayrıntılı istatistikler, yalnızca özet istatistikler ve ayrıntılı istatistikler gibi iyi bir özellik sunar. Ancak ayrıntılı istatistikler yalnızca 500 sayfa görüntüleme ile sınırlıdır. Bu eklenti ile isabetler, sayfa görüntülemeleri, giriş ve çıkış sayfaları, yönlendirenler, anahtar kelimeler, ziyaretçi yolları, vb. İle ilgili veriler alabilirsiniz.

 

Google Analytics Dashboard

Diğer tüm analiz araçlarının daha düşük olduğuna inanan Google Analytics hayranları için. Hoşunuza gidebilecek birkaç WordPress eklentisi var. Bunlardan biri, diğer tüm analiz araçlarının daha düşük olduğuna inanan Google Analytics’tir.

Google Analytics

Şimdi indir:

Download

Bu eklentiyle, ziyaretçi sayısı, yönlendirenler, anahtar kelimeler, indirmeler, e-postalar, bağlı kuruluş bağlantıları vb. Hakkında gerçek zamanlı veriler alabilirsiniz. Google Analytics’e ek olarak, trafiğinizi izlemek için Google Etiket Yöneticisi’ni de kullanabilirsiniz. Eklenti kişisel ve ticari kullanım için ücretsizdir.

 

MonsterInsights

MonsterInsights tarafından WordPress için Google Analytics. Denemek isteyebileceğiniz başka bir popüler WordPress eklentisidir. Eklentinin ücretsiz ve ücretli bir sürümü vardır ve geliştiricilerine göre, ana odak kurulum ve kullanım kolaylığıdır.

MonsterInsights

Şimdi indir:

Download

Bu nedenle bu kadar teknik kullanıcılar için iyi bir eklenti değildir. Yine de, sayfa görüntülemeleri, indirmeler, e-ticaret dönüşümleri, bağlantılar, reklamlar, etkinlikler vb. Izleme gibi birçok özellik sunar.

Aynı anda bu eklentilerin ikisini veya daha fazlasını çalıştırmak zarar vermez, çünkü bu şekilde sonuçları karşılaştırabilirsiniz. Farklı eklentiler tarafından raporlanan aynı verilerin büyük ölçüde değiştiğini görmek şaşırtıcı olabilir, ancak bu normaldir. Bunun nedeni, farklı eklentilerin trafiği, ziyaretleri, çarpmaları vb. Ölçmek için farklı yollar kullanmasıdır ve bu kaçınılmaz olarak sonuçlarda bir fark yaratır. Her halükarda, sonuçlar çok hassas olmasa bile, bu eklentilerden herhangi biri sitenizin aldığı yön hakkında bir fikir verecektir (örneğin artan trafik veya tersi) ve ne yapacağınız konusunda karar vermenize yardımcı olacaktır.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer WordPress

bitcoinBitcoin
$ 27,874.470.6%
ethereumEthereum
$ 1,757.680.49%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001242.31%
En üste