Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Wireless Network Watcher indir – Wifi Takip Programı

Wireless Network Watcher

Bilgisayar

Wireless Network Watcher indir – Wifi Takip Programı

Wireless Network Watcher indir

Wireless Network Watcher, interneti Wifi üzerinden kullanan tüm cihazları tanımlayabilen, hafif ve pratik bir programdır.

Ağınıza kaç cihaz bağlı olduğunu görebilmeniz için kullanabileceğiniz en basit program. Sadece test edilecek arabirimi ve IP’yi seçin. İki veya daha fazla adaptöre sahip altyapılar da hızlı bir şekilde değerlendirilebilir.

Aşağıdaki bilgiler kullanıcılara açıktır: IP adresi, MAC adresi, bağlı cihazı üretmekten sorumlu şirket ve bilgisayarın adı.

Dahası, araç tarafından görüntülenen tüm veriler. Kullanıcının oluşturulan raporları sorgulamasına ve arşivlemesine olanak tanıyan Excel‘e de aktarılabilir.

ekran goruntusu

Şimdi indirin:

Wireless Watcher

Desteklenen Platformlar:

  • Windows 10
  • Windows 8
  • Windows 7
  • Windows Vista
  • Windows XP
  • Windows 2000
  • Windows Server 2003/2008

Programın çalışma şeklini özelleştirme de başka bir olasılıktır. Çünkü sadece belirli bir ağ bağdaştırıcısının izlenmesi mümkün değildir.

Wireless Network Watcher, Wifi ağını kablodan kabloya tanımak isteyen İnternet kullanıcıları için ideal bir programdır. Sadece tek bir tıklama ile, bağlı cihazların tam bir taraması yapılabilir.

Tüm altyapıyla ilgili bilgiler görüntülenir ve hatta kaydedilebilir. Kablosuz aktiviteleri tek, hafif ve pratik bir arayüzden izlemek kolaydır.

Ayrıca, ağ tanılamalarını da eşlemek isteyen kullanıcılar için çeşitli adaptörler test edilebilir. Ayrıca, görüntülenen verilerin ayrıntıları gösterilir. (Örneğin, bağlı cihazların imalatçısını bile kontrol etmek mümkündür).

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Bilgisayar

bitcoinBitcoin
$ 26,567.120.45%
ethereumEthereum
$ 1,848.540.54%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.00016.99%
En üste