Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

WhatsApp kullanıcıları Yılbaşı gecesi mesajlaşamadı

WhatsApp kullanıcıları

Mobil

WhatsApp kullanıcıları Yılbaşı gecesi mesajlaşamadı

WhatsApp kullanıcıları Yılbaşı gecesi mesajlaşamadı

WhatsApp kullanıcıları kesintiye uğradı

WhatsApp kullanıcıları Yılbaşı Gecesi, WhatsApp, Avrupa, Asya ve Güney Amerika’da kısaca hizmet kesintileri yaşadı.

Down Detector, hizmet sorunlarının çoğunun İngiltere, Hollanda ve diğer orta Avrupa ülkelerinde yoğunlaştığını gösterdi.

Uygulamanın servis sorunları ilk önce Down Detector’da sabah 9’da başladı. Bununla birlikte, bir WhatsApp sözcüsü, VentureBeat’e sıkıntıların saat 10:30 civarında başladığını bildirdi.

WhatsApp kullanıcıları

WhatsApp kesinti haritası

WhatsApp sözcüsü yaptığı açıklamada ; “Bugün dünyanın dört bir yanındaki WhatsApp kullanıcıları, bugün kısa sürede bir kesinti yaşadı ve şimdi bu sorun giderildi. Bu rahatsızlıktan ötürü özür dileriz “dedi.

Bununla birlikte, Down Detector halen çeşitli alanlarda hizmet sorunları yaşıyor ve sitedeki son yorumlar bazı kullanıcıların hala sorun yaşadığını gösteriyor. Pazar gününün erken saatlerinde, Londra merkezli bir WhatsApp kullanıcısı, hizmetin saat 6: 00’dan bu yana kesildiğini ve hala çözümlenmediğini söyledi.

Hizmet konularının ötesinde, bazı yorumcular, WhatsApp’ın bölgede bir kez daha operasyonel olmasına rağmen, doğrulama kodlarının alınmasında sorun yaşadıklarından bahsettiler.

Bu sorunların ayrı olaylar mı yoksa daha geniş bir eğilim olup olmadığı görülmelidir. WhatsApp hizmet konularının çözüldüğünü söyledi, ancak mesaj servisinin bir şeyi kaçırmış olabileceği düşünülüyor.

WhatsApp’ın bu tür sorunları yaşadığı ilk şey neredeyse değil. Bu yılın Mayıs ayında, Birleşik Devletler Doğu Sahili’ndeki kullanıcılar, uygulamayı kullanamadıklarını bildirdiler. Ancak evrensel bir sorun değildi. WhatsApp, sorunun birkaç saat içinde çözülmekte olduğu bildirildi.

ABD’de oldukça popüler olsa da, WhatsApp dünyanın diğer yerlerinde özellikle popüler ve kalite ve güvenilirlik konusunda itibar kazanmıştır.

Bu, günümüzün haberlerini şirket için özellikle kötü bir hale getiriyor çünkü birçok kişi, Haberler Yıl kutlamalarını planlamak ve arkadaşlarıyla koordinasyon yapmak için bu uygulamaya güveniyor olması muhtemeldir.

Hizmet sorunları bir yana, 2017, WhatsApp için oldukça iyi bir yıl oldu. Messenger hizmeti kullanıcı tabanında bir artış, bunun yanı sıra birkaç yeni özellik ve hizmetin ortaya çıkmasını sağladı.

Özellikle etkili bir özellik, istenmeyen mesajları geri alabilme özelliğidir.

 

İlginizi çekebilir:

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 26,367.061.53%
ethereumEthereum
$ 1,842.671.19%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0000992.01%
En üste