Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

2018’de Vizyona girecek olan filmlerin yeni fragman’ları

Fragman

Keşfet

2018’de Vizyona girecek olan filmlerin yeni fragman’ları

2018’de Vizyona girecek olan filmlerin yeni fragman’ları

Bu hafta yayınlanan en yeni film fragman lar

Film fragman ları bu hafta yayınlanan ancak 2018 de vizyona girecekler olanlardan bazıları.

Mükemmel film fragmanını hazırlamak zor bir iştir. Bunu yapmak için, filmin çizim noktaları ve kilit anları hakkında çok fazla şey söylemeden kitlenizi heyecanlandırmak için yeterli entrika sağlamalısınız. Belli bir haftalık yeni film fragmanlarının hacmi nedeniyle, en iyilerini sizin için seçtik.

Emily Blunt’un yaklaşmakta olan korku fotografında veya son on yıllık en iyi süper kahraman filmlerinden birine bakmak isteyip istemediğinize bakmaksızın, bu haftanın mutlaka görülebilecek fragmanlarından bazılarına göz atın.

 

Deadpool 2

Muhtemelen, Deadpool (Ryan Reynolds)’un rol aldığı bir Bob Ross esque resim sergisine ihtiyacınız olduğunu bilmiyordunuz. Fakat son Deadpool 2 fragmanından sonra farklı hissedebilirsiniz. Kısa süre önce duyurulan teaser, Ross’ın “The Joy of Painting” adlı eserinde bir parodi yaparak, “turuncu saat” ve “kırmızı dit” gibi renklerle boyama yaparken (üç defa hızlı diyelim) Ross’un imzasını taşıyan süper kahramanımızı görüyor. Orijinal Deadpool’u bu kadar başarılı kılan alaycı, dördüncü duvarları kıran mizah, umarım gelilecek şeylerin bir işaretidir.

İlgili:  Jalapeno turşusu nedir ve nasıl yapılır

 

A Quiet Place – Sessiz Bir Yer

Sessizlik, hayatta kalmanın anahtarıdır. Evli çift John Krasinski ve Emily Blunt’un rol aldığı ilk film bu ve fragman görünümüyle korkunç derecede güzel. Fragman, duygularınızla oynamak, sizi bir akşam yemeğinin keyfini çıkaran ve işaret dili ile sohbet eden bir aileyle birlikte yanlış bir sakinlik duygusu içinde dolaşmak için harika bir iş çıkarıyor. Sonra tek bir sesle huzur korkunç bir panik ile değiştirilir ve merak ettirilirsiniz: Bir ailenin güvende kalmak için işaret dili öğrenmek neyi korkutabilir? Fragman sizi Krasinski ailesinin dünyasına çekmek için yeterince iyi.

 

The Greatest Showman – En Büyük Şovmen

The Great Showman‘ın fragmanı doğruysa, bu filmde ne kadar çok müzikal gösteriş yapılabileceğini gösteriyordu. Gerçek hayatta 19. yüzyıl da şovmen olan Barnum (Hugh Jackman) “dünyanın en büyük şovu” nun şarkısını söylüyor. Otobiyografik müzikal ayrıca söz yazarları Benj Pasek ve Justin Paul’ın eseri olacak La La Land‘ın çok sayıdaki sözleri. Fragman, sirk akrobasi yapmanın keyifli görüntüsüne nüfuz edebilen, dramatik bir taahhüt taşıyan güzel bir iş yapıyor olsa da, filmin gerçekte yaşanacağını söylemek zor.

İlgili:  Fitness ve sağlık - fitness hareketleri

 

Rampage

Yönetmen Brad Peyton’ın Rampage’ı için fragmanla ilgili bir şey öğrenmeniz gerekiyorsa, ilk etapta 30 metrelik bir kurt bir helikoptere saldırır. Dwayne “The Rock” Johnson, Davis Okoye’yi, yıllarca bakıma muhtaç bir goril George’un yabancı bir virüs ile temasa girmesi üzerine kaçak avcılığa son vermeye çalışan meşhur bir primatolog olarak oynuyor.

 

The Mercy – Merhamet

The Mercy , diğerlerine oranla biraz daha iç karartıcı. Film, dünyayı kesintisiz olarak dolaşan ilk kişi olma girişiminde olan amatör bir denizci olan Donald Crowhurst’un (Colin Firth) gerçek öyküsüne dayanıyor. Yorucu fragman, yaklaşan filmin sahnelerini bir araya getirerek, Crowhurst’un 1960’ların sonlarında yelken açarken karşılaştığı muazzam görevi göstermesine yardımcı oldu. Gerçek öyküye ya da pek çok evre uyarlamasından birine aşina iseniz, bu film için önümüzdeki yıla kadar beklemek zorunda kalacaksınız.

Summary
2018'de Vizyona girecek olan filmlerin yeni fragman'ları
Article Name
2018'de Vizyona girecek olan filmlerin yeni fragman'ları
Description
Film fragman ları bu hafta yayınlanan ancak 2018 de vizyona girecekler olanlardan bazıları. Mükemmel film fragmanını hazırlamak zor bir iştir. Bunu yapmak
Author
Publisher Name
BAHUSUS.COM
Publisher Logo
Okumaya devam et
2 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En üste