Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Samsung W2018, Akıllı ve Nostalji Telefon

Samsung W2018

Mobil

Samsung W2018, Akıllı ve Nostalji Telefon

Samsung W2018, Akıllı ve Nostalji Telefon

Samsung W2018 Eski yılları hatırlatıyor

Samsung W2018 Geçmiş ve geleceği bir araya getiren yeni bir telefon. 90’lı yılların ve 2000’lerin başındaki flip telefonları hatırlıyor musunuz? Modern telefonların rahatlığını ve gücünü bırakmak istemeseler bile, tasarım için nostaljik insanlar var.

Şimdilik yalnızca Çin’de ilan edilmiş olsa da Samsung W2018, kullanıcılara her iki zamanın en iyisini verecektir.

Samsung W2018, gerçekten benzersiz bir cihaz yapmak için modern bir akıllı telefon ile bir çevirmeli telefonu birleştiren ilginç bir donanım parçasıdır. Telefon 4.2 inç dış ekranı ve 4.2 inç iç ekranı bulunuyor. Çift ekranlar güzel ancak gerçekten düzgün bir özellik bu telefonun fiziksel bir dial-pad ve yön düğmeleri bulunuyor olmasıdır. Buna ek olarak, Bixby desteği ve cihazın arkasındaki parmak izi okuyucu gibi modern özellikler de sunuyor.

Üstün Özellik

İç donanımı açısından, telefon, bir Qualcomm Snapdragon 835 işlemci ve 6GB RAM içeren mevcut Galaxy S8’e benzer özellikleri sunuyor. Açık tasarım değişiklikleri bir yana, bu ve standart S8 arasındaki bir fark kamera. W2018, Optik Görüntü Sabitleme özellikli arkaya bakan 12 megapiksel 1.5 diyafram kamera sunuyor. Bu, iyi aydınlatılmış alanlarda fotoğraf çekerken kamera 2.4 diyaframa, düşük ışıkta 1.5 diyafram değerine sahip olacağı anlamına geliyor. Bu, ışıklar loş olduğunda kullanıcıların daha iyi fotoğraflar elde etmelerini sağlamalıdır.Telefonun önemli bir dezavantajı var ve fiyat farkı. IPhone X’in biraz fazla olduğunu sanıyorsanız, Samsung W2018’in muhtemelen daha da kötüsü olacaktır. W2017 maliyeti 3.000 ABD dolarıdır ve bu fiyat daha fazla olmasa da, o kadar fazla olmasını bekliyoruz. Benzersiz bir çevirmeli akıllı telefonun yanı sıra, Samsung, bu telefonla, metro ve hava limanlarında konsiyerj hizmeti, ücretsiz yazılım desteği ve hizmetleri gibi indirimli bir maliyetle benzersiz bazı avantajlar sunuyor.

İlginizi çekebilir: Tavuk çiftliğinden Microsoft kampüsü çıktı

Şu an itibariyle telefon Çin’de piyasaya sunulacak ve diğer pazarlarda bir serbest bırakma olup olmayacağına dair resmi bir sözü mevcut değil. Eğer öyleyse, fiyat, muhtemelen daha geniş bir sürümünü görse bile, niş bir ürün olarak kalmasını sağlayacak kadar yüksek olacaktır.

Bu, Samsung’un piyasaya sürdüğü ilk akıllı çevirmeli telefonu değil. Modeller Asya’da popüler olmaya devam ediyor ve Samsung, bu yılın başlarında Lider 8’i ilan etti.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

1 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Mobil

Reklâm
En üste