Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Yeni Samsung Note 8 yakında çıkıyor

Samsung Note 8

Mobil

Yeni Samsung Note 8 yakında çıkıyor

Yeni Samsung Note 8 yakında çıkıyor

Samsung Note 8

Samsung Note 8 Herkes Samsung’un son ‘Not’ telefonuna ne olduğunu biliyor. Kimse başarısızlıklarının Güney Koreli şirketten daha fazla farkında değil. Ancak Not markasının yaşayacağı ve bir sonraki teklifini çok yakında göreceğimizi umuyoruz.

Samsung Note 8

Samsung, bu ay düzenlenen yıllık Konferanda ‘Paketsiz’ basın konferansını düzenleyeceğini açıkladı. 23 Ağustos’ta New York’ta düzenlenecek bir etkinlikte firma bir sonraki akıllı telefonunu açığa çıkaracak.

Samsung Note 8


Yeni Not’un, son Not telefona göre daha küçük bir 3300mAh pil olması ve Not 8’de 6,3 inçlik ekran boyutu, bir AMOLED ekranı ve bir Qualcomm Snapdragon 835 yongaseti bulunuyor. 6GB RAM ve iki adet 12 megapiksel kameranın olacağı konusunda spekülasyonlar devam ediyor. Fiyatının ise 650$ civarında olması bekleniyor. Samsung Galaxy Note 8 de çift kamera ve merceklerin yanında bulunan bir parmak izi sensörü de bulunmaktadır.

Yeni Note telefonunun Samsung’un ses asistanı Bixby’yi de içine olacak.

Not 8, Apple’ın beklenen iPhone 8’i piyasaya sürdüğü sırada da gelebilir. Yeni iPhone’un Eylül ayında piyasaya çıkması bekleniyor, ancak Apple bunun için henüz bir tarih açıklamadı.

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

2 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 23,060.181.63%
ethereumEthereum
$ 1,638.362.68%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.000187.99%
En üste