Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Otomobil Fuarı 2017 Tokyo Motor Show Fuardaki en iyi Otomobiller

Otomobil

Otomotiv

Otomobil Fuarı 2017 Tokyo Motor Show Fuardaki en iyi Otomobiller

Otomobil Fuarı 2017 Tokyo Motor Show Fuardaki en iyi Otomobiller

Tokyo Otomobil Fuarı 2017

Otomobil Fuarı 2017 Tokyo Motor Show kendi piyasasında konuya hakim Japonya’nın otomobilleri gelecekteki stratejilerini izlemek için fuar düzenledi.

Özellikli Spor arabalar ve Lüks sedanların adeta geçit töreni vardı. Neredeyse herşey yeni teknoloji ürünü elektrikli araçlardı. Editörlerin puan sistemiyle seçim yaptığı Otomobillerin arasında bütün özellik ve tasarıma göre Mazda Kai seçildi.

 

Otomobil

Yamaha Cross Hub: Beşincilik Ödülü (10 Puan)

Genel Yayın Yönetmeni Migliore: Bu ilginç küçük Jip, arazi dışı potansiyeli nedeniyle dikkatimi çekti. Son zamanlarda, gerçekten Jiplere baktım, ve bu bir robota benziyor.

Yönetici Rasa: Yamaha, motosikletlerden müzik aletlerine kadar iyi şeyler yapar. Yamaha arabalarını çok seviyorum. Bu Jip biraz tuhaf olsa bile, Yamaha’yı gösteriyor.

Tüketici Editörü Jeremy Korzeniewski: Yamaha, küçük bir Jip için mükemmel bir boyuta ulaşabildiği için puan alır.

 

 

Otomobil

Mazda Vision Coupe: Dördüncülük Ödülü (21 Puan)

Yönetici Jeremy Korzeniewski: Mazda, sürücülerin sevdiği arabaları yapar. Bu şehvetli görünen showroom’a bir tane kurun ve alıcıların ona doğru sürüklenmesini seyredin.

Editör: Otomobil Pazarı büyük duygularımı kabul etmese de, büyük sedanlardan hoşlanırım. Mazda Kai Konsepti gibi, umut verici ilerlemenin iyi bir göstergesi olan zarif bir tasarım. Kai’den farklı olarak, Mazda’nın aslında onu inşa edeceğinden emin değilim.

 

 

Otomobil

Subaru Viziv Performans Kavramı: Üçüncülük Ödülü (25 Puan)

Genel Yayın Yönetmeni Migliore: En sevdiğim şovda kolayca ortaya çıkıyor. Büyük kaput kepçesi, yan taraftaki çarpıcı çizgileri ve delici farlarla çevrili arabaları seviyorum.

Editor Joel Stocksdale: Bu arabaya ne kadar çok bakarsam, o kadar çok seviyorum. Büyük çamurluklar ile çok agresif görünüyor ve tekerlek kemerlerindeki reflektörler gibi zarif dokunuşlara sahip. Gerçekten harika bir WRX olabilir. Ancak yine de Subaru’nun bu arabayı takip edemeyeceğinden korkuyorum.

 

Otomobil

Honda Sports EV: İkincilik Ödülü (35 Puan)

Editör Joel Stocksdale: Gerçekten bu şeyin görünümünü seviyorum. Sanırım Kentsel EV Concept biraz daha zarif olabilir, ancak Spor EV Concept hala keskin bir küçük coupe ve eğlenceli gibi görünüyor. Ayrıca, otomobil meraklıları için elektrikli geleceğin ultra-verimli ve sıkıcı olmasını gerektirmeyen olumlu bir işaret. Gösteriyi seçmekten alıkoyan tek şey, Honda’nın yapmasını istediğim kadarıyla şansın en büyüğü değil, çünkü çok niş bir araba olacak.Editör John Beltz Snyder: EV ler eğlenceli olabilir ve bu araba kesinlikle öyle görünüyor. Benzinli araçlarını eşit derecede eğlenceli hale getirebilecekleri bir EV’ye geçiş yapmayı bekleyen sürücüler için nihayet bu dönüştürücüleri kazanabilirler.

 

 

Otomobil

Mazda Kai: Birincilik Ödülü (38 Puan)

Genel Yayın Yönetmeni Migliore: Bir sonraki Mazda 3’ün stil yönünü öne çıkaran muhteşem bir kapak. Etkileyici, ve dikkat çekici her şeyin bir konsept olması lazım.

Editör Reese: Mazda’nın tasarım ve mühendislik konusundaki çalışmaları devam ediyor. Bu şey çok güzel. Bir sonraki Mazda3’ün yarısı kadar iyi görünmesini umut ediyorum. Sıkıştırma ateşlemesi kullanan Skyactiv-X benzinli motorla çalışır. Küçük bir bağımsız otomobil üreticisi olan Mazda, bu teknoloji ile pazarın ilk ürünü.

Editör Joel Stocksdale: Mazda Kai’nin gösteriyi seçmesinin iki nedeni var. İlk olarak mükemmel görünüyor. Zarif eğrileri ile klas ve temiz, ancak özellikle ileriye doğru hatchback ile sportif görünüyor. İkincisi, Mazda bu durumun gelecekteki bir üretim otomobilinin hayal kırıklığına uğramış bir rüyası değil. Bu şey pazara geliyor. Tabii muhtemelen hafifçe tonlanmış olacak, ancak Mazda’nın da kavramlarını büyük bir başarıyla üretime çevirdiği bir geçmişi var.

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

5 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Otomotiv

Reklâm
En üste