Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Nokia, yeni bir klavyeli telefon mu çıkarıyor?

nokia

Mobil

Nokia, yeni bir klavyeli telefon mu çıkarıyor?

Nokia, yeni bir klavyeli telefon mu çıkarıyor?

Nokia, yeni telefon

Nokia kullanıcı web sitesi NokiaPowerUser tarafından ilk kez görülen yeni bir Nokia akıllı telefonu kısa süre önce FCC tarafından onaylandı.

Dokümantasyonda TA-1047 olarak adlandırılan olası ahizenin ayrıntıları seyrek olmakla birlikte cihazın çift SIM olabileceği ve 5.5 inç çapraz ölçüye ve 133 x 68 mm boyutuna (5.23 x 2.67 inç), bütçeye uygun Nokia 2’den daha küçük hale getiriyor.

Nokia9 ve Nokia6’nın yeniden başlatılmasıyla ilgili söylentiler dolaşıyor olsa da, ABD pazarına yönelmeyen farklı bir cihaz gibi görünüyor. NokiaPowerUser, ta-1047’nin eksiksiz bir QWERTY klavyesi olan daha küçük bir akıllı telefon olacağı konusunda yetkisiz bir sızdırıcının bilgi aldığını açıkladı . Eski bir okul BlackBerry’sine modern bir Nokia akıllı telefonundan daha yakındır.

nokia

Bahsedildiği gibi haberler tamamen uncredited, bu yüzden çiftlik kesinlikle bahis oynamaya değmeyecek. Bununla birlikte, NPU’nun sızıntı sensörü doğruysa, telefon 3.3 inç, 480 × 480 çözünürlüklü bir ekran, bir Qualcomm Snapdragon 230 tarafından desteklenmektedir ve “Kai OS” olarak anılacak bir işletim sistemi çalıştırıyor olacaktı.

Bu işletim sisteminin Android’in yeniden tenlenmiş bir versiyonu olsaydı veya Nokianın kendi OS’leri görünmeye devam eder. Ancak Kai OS’nin 2017 3310’da görülen Series 30+ işletim sisteminin değiştirilmiş bir versiyonu olabileceğini düşündüğünüzde değer verilebilir. Nokianın verdiği hisse senedi Android’in son akıllı telefonlarının çoğunda (ve Android Oreo Go’nun son başlatılmasını göz önüne alarak), bu cihazın özel bir işletim sistemi çalıştırması daha olası görünüyor.

GizChina’nın diğer söylentileri, bunun 2017 de 3310’un uzun süredir beklenen 4G modeli olabileceği ve TA-1047’nin Wi-Fi ve 4G bağlantılarının yükseltilmiş bir 3310 için mükemmel olduğu vurgulandı. GizChina ayrıca, bu modelin ABD pazarlarındaki satışları görmeyecek.

BlackBerry, QWERTY klavye donanımlı telefonunu KeyONE ile geri getirdiğinde, piyasada canlanma görüyor olabilir miyiz? Olası bir şey değil, ancak sızıntıların doğru olması durumunda TA-1047’nin tam bir fiziksel klavye ve alt uç özellikleri ile donatılacağı söylenebilir.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 27,259.302.83%
ethereumEthereum
$ 1,716.503.36%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001214.04%
En üste