Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Henüz satın alamadığınız mükemmel teknoloji ürünleri

teknoloji ürünleri

teknoloji

Henüz satın alamadığınız mükemmel teknoloji ürünleri

Henüz satın alamadığınız mükemmel teknoloji ürünleri

Mükemmel Teknoloji Ürünleri

Teknoloji ürünleri her geçen gün daha da artıyor ve bazen “bakalım daha neler göreceğiz” dediğimiz oluyor.

Teknoloji ürünleri hayatın her alanında her zaman kolaylık sağlamıştır. Asıl sorulması gereken soru, Teknoloji hangi seviyelere çıkacak? Yapay zeka ve bunlara oranla yapılan insansı robotlar, hayatı kolaylaştıracakmı yoksa hayatı anlamsız bir hale mi getirecek bunu zamanla göreceğiz. Bu yazımızın konusu başlıkta olduğu gibi Mükemmel Teknoloji Ürünleri.

İleri teknolojinin günümüze yansıması herşeyi kolay hale getiriyor. Kimi zaman güvenlik, diş fırçılama, eğlence ve uyku sorunu için yeni teknolojiler üretildi. Bu yazımızda yaptığımız yeni Teknoloji ürünleri araştırmasında rastladığımız beş yeni teknoloji ürünleri ni sizlere tanıtacağız.

 

BoxLock – Asma Kilit

Jeff Bezos ‘un sahibi oldu Amazon e-ticaret Anahtar adı verilen yeni bir program yayınladı. Siz evde yokken Kargo paketlerinin güvenli bir şekilde teslim edilmesi ve hırsızlara karşı bir önlem olması için, Wifi ve Bluetooth ile çalışan bir asma kilit üretildi. Bu asma kilit iPhone telefonuna yüklenen bir program ile çalışıyor. Verdiğiniz siparişin barkod numarası önceden yani siz siparişi onayladığınızda telefondaki BoxLock programına barkod kodu yükleniyor. Kilidi açmak için sadece gelen ürün üzerindeki barkod okutularak kilit otomatik olarak açılıyor.

BoxLock farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Mesela iş teslimat yapılacak bir yerin giriş kapısında bu kilit olursa siz kapıya yaklaşmadan telefondan kilidi rahatça açabilirsiniz.

Kullanım alanları daha çok geniş.. Bu kilidi temin etmek için amazon web sitesi veya konu başlığında verdiğimiz linki tıklayarak detaylı satın alma bilgisine ulaşabilirsiniz.

 

 

Somnox – robotik yastık

Yazımızın ilk girişinde bahsettiğimiz gibi Teknoloji ürünleri neredeyse hayatımızın her alanına girmiş durumda. Uykusuzluk adeta bir hastalıktır, kimi zaman rahat bir uykuya hasret günler geçirdiğimiz oluyor. Geceleri uykuya dalmakta hiç sorun mu yaşadınız? Dünya genelinde milyonlarca insan uyku yoksunluğun dan bir miktar muzdarip ve nüfusun büyük bir yüzdesi uykuya dalmakta güçlük çekiyor.Çoğu için, cevap, uyku hapları ya da gece boyunca sizi mahveden diğer farmasötik maddelerdir. Ama vücudunuza gereksiz kimyasallar koymadan aynı etkiyi elde ederseniz ne olur? Tam da Somnox’un yapmayı planladığı şey de budur.  Yumuşak, yastık benzeri bir robot, sizi ritmik solunum ve sakinleştirici seslerle uyku alışkanlığına sokar. Tabi bu ürüne sahip olamayanlar için, Uyku bozukluğu konusunda bir yazımız var okumanızı tavsiye ederiz.

 

Luminoodle – Esnek Yardımcı ışık

Hayatımız tüm alanında elbette farklı güç ve esnekliklerde led ışık kullanıyoruz. Bu yeni teknoloji ürünleri sınıfının üyesi, yılan gibi kıvrılabilen ve her alanda kullanım kolayığı getiren Luminoodle led ışık.

Luminoodle “çok ince, bükülebilir, 3.600 lümenli iş ışığı, mıknatısları ve yılan gibi kıvrımları en çok ihtiyaç duyduğunuz yerleri sarıyor.” Önceki modellerin aksine, Görev ışığı her iki ucunda da mıknatıslarla donatılmıştır, asılı durması, anında yeniden konumlandırılması için bir esinti haline getiren bir çift büyük boy döngüsü var. Esasen en esnek, portatif çalışma ışığı.

 

Unico – ultrafast diş fırçalama cihazı

Diş fırçala konusunda belkide en üst seviyede üretilmiş olan Unico inci Beyazı gibi dişlerinizin olmasını sağlıyor. Hayatın yoğun temposunda artık iki işi birden yapabilmek büyük bir marifet haline geldi. Gülümsemenizdeki dişlerin parlaklığı ve temizliği adeta kişinin kimliğini oluşturmakta. Bu yeni Diş temizleme ürünü bütün dişlerinizi aynı anda her noktasını temizleyerek, çeşitli diş fırçaları ve diş temizleme ürünlerini geride bırakacak gibi.

 

Gravity Snow – kar scooterı

Yoğun kar yağışı her ne kadar hayatı olumsuz etkilese de, bazen bir eğlence bir oyun haline gelebiliyor. Bu yeni kar scooterı kayak yapma konusunda herkesi spor yapmaya davet ediyor. Şehir içi kullanıma uygun olmayabilir ama Kayak yapılan yerler ve Dağ etekleri tarafında yaşayanlar için güzel ve eğlenceli bir ulaşım aracı olabilir.

Diğer yeni Teknolojiler

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

1 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer teknoloji

Reklâm
En üste