Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Microsoft Araştırmaları şimdi Podcast’de

podcast

internet

Microsoft Araştırmaları şimdi Podcast’de

Microsoft Araştırmaları şimdi Podcast’de

Microsoft Araştırmaları şimdi Podcast’de

Podcast, Microsoft kadar büyük bir şirkette, halka ilginç projelerden ve araştırmalardan haberdar etmek gerçek bir mücadele olabilir. Microsoft Araştırma podcastine RSS e-posta veya iTunes dan ve Android cihazınızdan bu bağlantıları izleyerek ulaşabilirsiniz.

Microsoft, Bu nedenle yapay zeka ve kuantum hesaplama gibi alanlarda yapılan en son gelişmelere adanmış yeni bir podcasti açıkladı.

Microsoft Araştırma podcastinin ev sahipliğini, eski bir yardımcı üniversite profesörü olan Gretchen Huizinga, devam eden bir doktora programının parçası olarak. Sosyal medyanın ve teknolojinin etkileri üzerine araştırmalar yapmıştır. OnMSFT’e göre çalışın, Giriş bölümünde haftalık programı “Sizi teknoloji araştırmalarının ve onu araştıran bilim insanlarının en uçlarına yakınlaştıran bir gösteri” olarak tanımlıyor.

Birinci bölüm, Microsoft Araştırma’da ve Washington Üniversitesi’nde çalışan Dr. Jaime Teevan’dı. Verilen verimliliği göz önüne alarak, biraz karşı üretken görülebilecek bir günde daha başarılı hale getirme yöntemleri gibi bazı ilginç bilgiler içeren çalışmalarını detaylandırdı.

1000’den fazla bilgisayar bilimcisi

Bu hafta bir bölüm, Microsoft Araştırma ile çeyrek asır süredir çalışmakta olan Dr. Eric Horvitz’le yapay zekaya bakıyor. Horvitz, röportajın devam ettiği sırada “çalışmalarımla amaçlarımı başlatmalıyım” diyor.

Microsoft Araştırma şu anda 1000’den fazla bilgisayar bilimcisi fizikçi mühendisi ve matematikçi arasında yer alıyor. Ve Turing Award ödüllüleri ve MacArthur Fellows da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında çalışıyorlar. Bu düşünceyle, podcast devam ettiği için ilginç konuların eksikliği olmamalıdır.

Geçtiğimiz yıl, Microsoft un teknoloji alanındaki çeşitli etkinliklerinin farklı alanlarına ışık tutmak amacıyla birkaç yeni podcast yayınladığını gördük. Windows Insider podcast, kullanıcılara yeni güncellemeler hakkında bilgi toplamak için fırsat tanıyan şirket önizleme programına bakıyor. Gelecek teknolojiye ve yarının dünyasındaki etkisine daha genel bir bakış sağlar.

İlginizi çekebilir: Casper, yasadışı olarak veri topluyor

Microsoft Araştırma podcastini RSS e-posta veya iTunes‘dan ve Android cihazlardan ve bu bağlantıları izleyerek bulabilirsiniz. Her bölüm ve yeni bölümler piyasaya sürüldü.

Microsoft’un Araştırma Podcasti, yeni açılan Redmond kampüsünde ilk başlangıcını yaptı. Redmond kampüsle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

1 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 27,998.500.49%
ethereumEthereum
$ 1,767.760.95%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001251.03%
En üste