Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

LG Yeni LG Velvet akıllı telefonun videosunu yayınladı, şık ve minimalist bir görünüm ortaya koydu

LG Yeni LG Velvet akıllı telefonun videosunu yayınladı

Mobil

LG Yeni LG Velvet akıllı telefonun videosunu yayınladı, şık ve minimalist bir görünüm ortaya koydu

LG, bu hafta resmi olarak, orta sınıf pazara yeni girişinin LG Velvet olarak adlandırılacağını doğruladı. Bazı eskizler ve bir logo ile alay ettikten sonra, şirket çok şık ve temiz bir tasarım gösteren tanıtım videosunun lansmanı ile tam olarak ortaya koydu.

LG, bir süredir akıllı telefon pazarında kazanmak için mücadele ediyor ve geç ekranlı vakalar da dahil olmak üzere hemen hemen her şeyde elini deniyor. İşleri tersine çevirmek için şirket, amiral gemisi hırslarını şimdilik terk eden ve bunun yerine premium orta sınıf segmentine odaklanan yeni bir yaklaşım deniyor. İlk katılımcısı, son birkaç hafta içinde yavaşça damlayan resmi bilgileri yeni LG Velvet.

Bunu, tasarımı tam olarak ortaya koyan tam bir tanıtım videosu ile izledi ve kesinlikle henüz göz ardı etmediğimiz en güzel akıllı telefonlardan biri olduğu iddiasını ortaya koydu. LG’nin dediği gibi yeni 3D Arc tasarımı, dört renkte mevcut olacak degrade kaplamalı parlak bir görünüme sahip süper premium görünüyor. Videonun donatılacağını doğruladığı 5G orta menzilli Snapdragon 765 için olmasaydı, premium malzeme kullanımı ile üst düzey segmente hedeflendiğini düşünürdünüz.

LG, yeni imzalı ‘yağmur damlası’ üçlü kamera dizisi ve fokal dikkat çeken flaş ile daha sorunsuz bir görünüm için arka parmak izi tarayıcısını arkaya bıraktı. Ana kamera, büyük ve çirkin kamera çarpmalarına eğilimden kaçınmak için kasıtlı olarak tasarlanan bir yaklaşımla kalanı gövdeyle aynı hizada olacak şekilde hafifçe kaldırılır. İlk kez ortaya çıkan ön tarafta, minimum ön çerçevelerle tamamen ekranlı bir yaklaşımla kesilmiş minimum bir gözyaşı kamerası var. Açıklanması gereken tek şey, tüm önemli fiyatlandırma detayları ve bölgesel kullanılabilirliktir.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Mobil

bitcoinBitcoin
$ 27,752.441.45%
ethereumEthereum
$ 1,897.280.87%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0000871.5%
En üste