Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Koltuk Yıkama Servisi +90 532 012 30 25 | 7/24 Profesyonel Hizmet

Koltuk Yıkama

Tanıtım

Koltuk Yıkama Servisi +90 532 012 30 25 | 7/24 Profesyonel Hizmet

İstanbul İlçelerinde Koltuk Yıkama Servisi

Gökkuşağı Koltuk Yıkama Servisi, istanbul’un bütün ilçelerinde hijyen ve kaliteye odaklanarak. Garantili koltuk yıkama hizmeti sunuyor.

Ev ve işyeri koltuklarını yıkatmak temizlik açısından önemli bir nokta. Neden derseniz koltuk temizliği bez yada benzeri birşeyle silerek sadece yüzeysel bir temizlik oluyor. Oysa detaylı bir temizlik için senede 2-3 kez koltukları yıkatmak gerekir. Koltuk üzerine dökülen her hangi bir sıvı; Çay, kahve veya gazlı içicek hemen koltuk yüzeyinden aşağıya geçiyor. Bu durumda sadece üzerine silmekle yetiniyoruz.

Temizlikte kalite ve hilyene önem veriyoruz..

Ancak alt yüzeye yani sünger kısmına işleyen sıvılar kuruduğu zaman kötü koku oluşmasına sebeb oluyor. Özellikle evde küçük çocukların olması sebebiyle hijyen çok önemlidir. Gökkuşağı koltuk yıkama  şirketi bu konuda tecrübeli bir firma. Yıkadıkları her koltuğa özen gösteriyor ve antibakteriyel temizlik ürünleri kullanıyorlar.

Gökkuşağı firmasıyla iletişim kurmak için, 0212 553 30 36 ve 0532 012 30 25 nolu telefonu arayabilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki WhatsApp ikonunu tıklayarak direk iletişime geçebilirsiniz.

iletişim

Koltuk Yıkamanın Önemi

Koltukların renkleri zamanla toz ve kirden dolayı solar, bazende üzerine dökülen herhangi yiyecek, içecekten dolayı lekelenir. Her ne kadar bez veya süngerle temizlensede, bilindiği gibi sadece yüzeysel bir koltuk temizleme oluyor.

öncesi ve sonrası

İşte tam bu noktada detaylı bir koltuk temizleme için önereceğimiz firma, Gökkuşağı koltuk yıkama servisi istanbul’un bütün ilçelerine hizmet veriyor. Genel olarak çoğumuzun yaptığı gibi camı açıp odayı havalandırmak dahil, dışardan geldiğimizde tozlar üstümüzden dökülerek koltuk ve halı üzerinde ayrı bir tabaka oluşturuyor. Elektrik süpergesiyle tozları çekmek bir çözüm olsada gözle görülmeyen mikroplar yüzeyin altına nüfuz ediyor.

yeni

Gökkuşağı Koltuk Yıkama firmasının kullandığı araç ve gereçlerle koltuk yüzeyinin 5cm altına kadar yıkama işlemi yapılıyor. Çok etkileyici değil mi? Genelde bir yıldır kullanılan koltukların mutlaka iç kısmında tuhaf koku oluşur. Yukarıda bahsettiğimiz gibi evde küçük varsa halı ve koltuk temizliğine özen gösterilmesi gerekir. Çünkü çoğu hastalığın sebebi mikroplardan oluşuyor..

 

Koltuk Yıkatma Mobil Servis Noktaları

Gökkuşağı firmasının İstanbul genelinde çoğu ilçede Koltuk yıkatma servisi var. Bunlar sırasıyla; Avcılar,  Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Beylikdüzü, Başakşehir, Esenler, Esenyurt, Fatih, Güngören, Küçükçekmece, Zeytinburnu ve diğer mobil şubeler.

Gökkuşağı koltuk yıkatma servisinin diğer servisleri:

 

Koltuk yıkama fiyatları ne kadar?

Gökkuşağı firmasına telefon açtığınızda (0212 553 30 36 – 0532 012 30 25) belirteceğiniz koltuk türlerine göre fiyat alabilirsiniz. Servisler kesinlikle ücretsiz olup karşınıza ekstra bir ücret çıkmaz. Firmanın müşteri temsilceleri aynı zamanda koltuk yıkamaya gelen personelden oluşuyor. O sebeble Koltuk yıkama fiyatları telefonda belirtecekleriniz için servis yerinde artı bir fiyatla karşılaşmazsınız.

Firmanın yıkadığı koltuklardan bazıları:

acilgulciceklideri koltukgrigulkurusukarekirlibeyazköşe koltukkoltuk temizlemekoltuk yıkama fiyatlarısiyahbeyaz

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Tanıtım

En üste