Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

iPhone 8 özellikleri

iPhone

iPhone 8 özellikleri

iPhone 8 özellikleri

iPhone 8 özellikleri

iPhone 8 özellikleri HomePod geliştiricisi kodu ile sızdırılan iPhone 8 spesifikasyonlarının ve özelliklerinin ayrıntıları yüz tanıma özelliğini ve gelecek cep telefonunun Home düğmesinin olmayışı bekleniyor. iPhone 8 64 gb 1000$ lık fiyatıyla 12 Eylülde çıkması bekleniyor.  

Belirlenen satış fiyatı

iPhone 8 (64GB) – $999
iPhone 8 (256GB) – $1,099
iPhone 8 (512GB) – $1,199

iPhone 8 özellikleri


Görünüşe göre, bu Eylül ayında piyasaya çıkacak yeni iPhone 8 yüz tanıma sistemi ve çerçevesiz ekran olacak. Kaçak bilgileri Guilherme  tarafından açığa çıkarıldı. Apple, HomePod hoparlörü için üretici yazılımı yayınladığını gördü ve Aralık ayına kadar piyasaya sürülmeyecek bir ürün kodu üzerinden çalışmaya başladı. Bu sürüm, 4.7 inç, 5.5 inç ve 5.8 inç OLED ekranlar (şirket için bir ilk) ile piyasaya sürülecek ve en büyük model bile en yeni iPhone 7 Plus’dan daha küçük olacak. 5,5 inç ekrana sahip

iPhone 8

Apple dokümanları çok daha ince bir çerçeve, Home düğmesinin çıkartılması ve bir yüz tanıma özelliği onaylıyor.

Apple’ın HomePod ürün yazılımındaki illüstrasyon dosyası, bir ev düğmesinin olmayışı da dahil olmak üzere gelen iPhone‘un yeni çerçeve içermeyen tasarımını onaylıyor.
HomePod ürün yazılımı, birkaç gün önce resmi bir Apple güncelleme yayınında göründü. Ancak, hatasını fark eden Apple, kodu sildi.

Yazılımdaki gömülü bir illüstrasyon sayesinde, kod, Apple‘ın Touch ID parmak izi tarayıcısını ve Home düğmesini içermeyen bir tasarımla değiştireceğini gösterirken, Face ID kızılötesi tarayıcı yüz tanıma yoluyla mobil cihazın kilidi açılacak dır.

IOS geliştiricisi Steven Troughton-Smith, Twitter’da kızılötesi yüz ID kimliği belgesi olan HomePod’daki bulgularını yeni iPhone‘un kilidini açtı “Face ID” özelliğiyle ilgili olabilecek herşey için üretici yazılımını araştırdı ve Şu anda Dokunmatik Kimliğini işleyen çerçeve olan BiometricKit’te çok sayıda eşleşme buldu ve bu referanslar mevcut iOS 11 beta sürümünde mevcut değil. Yeni bir parmak izi kaydetme ile ilgili şartların aynı yüz kimlik doğrulama terimine, “EnrollPearlID” e sahip olduğunu tespit edilmiştir.  

Bu yılın ilerleyen saatlerinde duyurulduğunda, yeni cihaz iPhone‘un onuncu yıldönümünde radikal bir tasarım, kablosuz şarj etme ve diğer yeni özellikler hakkında pek çok söylenti var. IPhone 8’in mevcut modellere kıyasla çok daha fazla maliyetli olacağı ve bunun daha ucuz iPhone 7s ve 7s Plus cep telefonlarıyla birlikte açılacağı düşünülüyor.

Sızdırılan veriler doğruysa, ince çerçeve ve Home düğmesinin bitişi yıllar içinde iPhone‘un en önemli tasarım revizyonu olacaktır. Bununla birlikte, bu yalnızca yeni Apple el cihazını, yüz tanıma işlemini uygulayan ve ekranın dışındaki fiziksel bir Home düğmesini kaldıran mevcut üretici firmalarla aynı doğrultuda olacak; tıpkı Samsung Galaxy S8 gibi.

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

1 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer iPhone

bitcoinBitcoin
$ 23,060.181.63%
ethereumEthereum
$ 1,638.362.68%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.000187.99%
En üste